סיכום שבועי

faery18

New member
סיכום שבועי

דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
דבר הזוי שקרה השבוע:
דבר מעצבן שקרה השבוע:
דבר מפתיע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:

סופ"ש נעים וט"ו בשבט שמח לכולם!

faery18

New member
מסכמת

דבר טוב שקרה השבוע: ט"ו בשבט

דבר רע שקרה השבוע: רקטות על אילת, הפיגוע אתמול בפתח תקווה, הריסת המבנים בעמונה אחרי הפינוי הסוער בשבוע שעבר, מסכנים המפונים צריכים להצטופף עכשיו במדרשת עופרה בחדרים קטנטנים
לצערי אני בספק גדול שביבי יקיים את ההבטחה לבנות להם יישוב חלופי. אחרי תרמית המתווה לא פלא שאין להם כבר שום אמון בממשלה.
דבר הזוי שקרה השבוע: --
דבר מעצבן שקרה השבוע:
דבר מפתיע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
מלון הסודות ואנה כפול שלוש
תכנית השבוע: חצי פרק של דה וויס. די מאוכזבת מהתפנית הרעה שהתכנית קיבלה משלב ההופעות החיות, נראה אם אמשיך לצפות או אוותר.
שחקנ/ית השבוע: אנג'ליק בוייאר סבסטיאן רולי דניאלה רומו
קניית השבוע: --
מאכל השבוע: פירות יבשים למיניהם

משקה השבוע: סחלב
ציטוט השבוע: --
שיר השבוע: שירים מאנה כפול שלוש
תמונה:

מסכמת

דבר טוב שקרה השבוע: אימצתי ארנבת מקסימה והמפגש עם שחקני טלנובלות
דבר רע שקרה השבוע: הפיגוע בפתח תקווה
דבר הזוי שקרה השבוע:
דבר מעצבן שקרה השבוע: לא הצלחתי להצטלם יחד עם מיגל וקתרין יחד והיו הרבה שהצטלמו עם קתרין יותר מפעם אחת ואילולא מיגל ורוני כנראה לא הייתי מצליחה להשיג תמונה איתה.
דבר מפתיע שקרה השבוע: ידיעה שטלנובלה צ'ילאנית תשודר פה ולדעתי זה יהיה בויוה.
טלנובלת השבוע: רואה רק אנה כפול שלוש אבל לא יצא לי לראות השבוע
תכנית השבוע: רק המערכונים של זינה מאנחנו במפה.
שחקנ/ית השבוע: סבסטיאן רולי
קניית השבוע: גדר גורים
מאכל השבוע: תפו"א עם עוף בתנור
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה: עם לאורה פלורס וקתרין סיאצ'וקה.

evglev1

Well-known member
מנהל
איזה כיף לך שהצלחת להיפגש איתם

נראה שחוץ מהזכרת השם שלך בתגובה לפוסט של הדר, אותו מגיב בבלוג התכוון לדברים נכונים, שגם אלה שמה לב. בבלוג הם לא מעדכנים כלום חוץ מימי הולדת של שחקנים וגם זה באיחור, והם מסתפקים בלפרסם פוסטים שאנחנו כותבים או יותר נכון אתן כותבות ולא משקיע בעדכון. היה אפשר לחשוב שנטשו את הבלוג לטובת הפייסבוק, אבל זה בנוגע לעדכונים על טלנובלות שיגיעו, על ביקורי שחקנים בארץ הם לא כותבים כלום. ממש מעליב שהם טרחו לעדכן שלאלי שוב מגיעה להופעה בארץ בעוד חודשיים, בדיוק בתאריכים ששחקני טלמונדו כבר היו בארץ.

פעם הם היו מפרסמים ציוצים של שחקנים

אבל הפסיקו עם זה. אולי בגלל יאיר דורי יש לו השפעה על כוכבי הסדרה הארגנטינאים כמו לאלי ופקונדו ארנה ונטליה אוריירו. שאר כוכבי הטלנובלות הלא ארגנטינאיות לא משתלם להם לפרסם על הגעתם כי אז בטח המעריצים ילחצו עליהם לארגן מפגש וויוה לא יעשו זאת. מעניין אם הם בכלל מודעים לכך על הביקורים של השחקנים האלו. אולי עדיף שלא יידעו כך הם מסוגלים להדחף ולעשות ראיון מבלי לחשוב עלינו כמו שעשו עם גבריאל סוטו וחוליאן חיל רק שאנחנו הקדמנו אותם והספקנו להפגש איתם. באחד הביקורים של השחקנים שלחתי הודעת נזיפה לויוה אם אני לא טועה אם אני לא טועה זה על הביקור של גבריאל סוטו וחוליאן חיל והם התגוננו.

faery18

New member
יו איזו חמודה היא איך היא עומדת על שתי רגליים

מגניב לכן שהצלחתן להיפגש איתם תמונות ממש יפות

נחמד לדעת שלאורה פלורס והאחרים אוהבים את ישראל

elall

Member
מנהל
מסכמת

דבר טוב שקרה השבוע: -
דבר רע שקרה השבוע: -
דבר הזוי שקרה השבוע:
דבר מעצבן שקרה השבוע: עשיתי בדיקת ראיה והתברר שבאמת יש החמרה (קטנה)
דבר מפתיע שקרה השבוע: -
טלנובלת השבוע: מלון ו"מהממות" הצ'יליאנית שלי נגמרה
ללא ספק אחת האהובות שלי בשנים האחרונות, לגמרי תחסר לי.
תכנית השבוע: סופרגירל

שחקנ/ית השבוע: כל שחקני ה"מהממות"

קניית השבוע: מגפונים שכבר מזמן רציתי וסוף סוף מצאתי בצבע שרציתי ובמידה שמתאימה לי
מאכל השבוע:

משקה השבוע: שוקו
ציטוט השבוע: -
שיר השבוע: ALRIGHT - PILOT SPEED
תמונה: מסוף של preciosas

INBALUSHY

New member
מסכמת

דבר טוב שקרה השבוע: בישלתי פעם ראשונה לבד בדירה בלי עזרה מהשותפה שלי
דבר רע שקרה השבוע: הפלאפון שלי התקלקל
דבר הזוי שקרה השבוע:
דבר מעצבן שקרה השבוע: הפלאפון התקלקל
דבר מפתיע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע: לא יצא לי כל כך לראות השבוע
תכנית השבוע: דה וויס
שחקנ/ית השבוע: הכוכבים שהיו ארץ
קניית השבוע:
מאכל השבוע: משה בתיבה
משקה השבוע: מיץ אננס טבעי 100%
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:

evglev1

Well-known member
מנהל
מסכם

דבר טוב שקרה השבוע: בילוי עם האחיינית שלי בסוף השבוע ושטראמפ סירב לקבל נציג פלסטיני במשלחת ללוב והפלסטינים בוכים שהוא מתעלם מהם.

דבר רע שקרה השבוע: הטילים על אילת ופינוי הבתים בעפרה.

דבר הזוי שקרה השבוע: מזג האוויר המזגזג פעם חם ופעם רק.

דבר מעצבן שקרה השבוע: שליברמן נחשף בפגושת העיתונות כאיש שמאל מובהק שיכול לרוץ עם לפיד או עם הרצוג.

דבר מפתיע שקרה השבוע: -

טלנובלת השבוע: השיבה הביתה, הלוחמת, מלון הסודות, אהבה ועונש, הגורל של אווה, צ'אליקושו, W.

תכנית השבוע: פוליטיקה, שיחת היום.

שחקנ/ית השבוע: ארסלי ארמבולה, חורחה לואיס פילה, כריסטיאן באך, אלכסנדה דה לה מורה, אלדו גאיירדו, אריקה דה לה רוסה, גונסלו גרסיה ויאנקו, ג'רלדין זינאת, ז'ובנה אנטונלי, ננדה קוסטה, רודריגו לומברדי, קלאודיה ראיה, טוטיה מיירלס, טניה חליל, קרולינה דיקמן, אלשנדרי נרו, אירנה אסואלה, אריק אליאס, דניאלה רומו, דומיניקה פלטה, דיאנה בראצ'ו, חורחה פוסה, אלחנדרו דה לה מדריד, לואיס קוטרייר, רחינה בלנדון, קרלוס ריברה, אדית גונסלס, אראפ בטקה, ניקול אפולוניו, חוויאר דיאז דוואניאס, חורחה אדוארדו גרסיה, אלפרדו הווארקה, סופיה לאמה, מוראט יילדירים, נורגול ישילצ'אי, פארייה אבג'ין, בוראק אוצ'יביט, מהמט אוזגור, אליף איסקנדר, דניז ג'לילאולו, אברו הלבאג'יאולו, האן היו ג'ו, יי ג'ונג סוק, ג'ונג יו ג'ין, יי טה הוואן.

קניית השבוע: כיסוי חדש לנייד.

מאכל השבוע: כבד עגל, שניצל דג, כדורי עוף ברוטב חמוץ מתוק.

משקה השבוע: מיץ אשכוליות, מיץ תפוזים, מיץ תפוחים.

ציטוט השבוע: -

שיר השבוע: השיר של גבריאלה ואלחנדרו שהתנגנן בחתונה שלהם, שיר הנושא השני של השיבה הביתה, השיר של תאו ומורנה בהלוחמת.

faery18

New member
הרס תשעת הבתים בעופרה נדחה לתחילת החודש הבא

ההרס בוצע בעמונה. מדהים איך שיש פינוי אחר פינוי כאשר זו אמורה להיות הממשלה הכי ימנית. וחוק ההסדרה שעבר ממש לא עושה רושם כי ברור שבג"צ יפסלו אותו...
&nbsp
לגבי ליברמן, ראיתי את הראיון באתר מאקו, איזו צביעות עם החייל איך ששולח אותו לאלוף פיקוד מרכז שאולי יעשה טובה ויסכים להמתיק לו את העונש. אותו אלוף הוא עוד איש שמאל מוהבק בצמרת הצבאית ממש לא הייתי סומכת עליו שהוא יציל את המצב של החייל. לעומת זאת ליברמן כשר ביטחון יכול להגיש בקשת חנינה לנשיא. אבל כידוע ליברמן הנוכחי מאוד שונה מליברמן מהאופוזיציה...

למעלה