מלון הסודות

Don Nirtin

New member
מלון הסודות

אולי זה לטובה שהסדרה קצרה...... כי בא לי להרוג חצי מהקאסט ולהשאיר רק את אנחלה, לופה, אנדרס, חוליו, ואיסבל. זהו זה.

אני משלים את הפרקים (מפרק 42) עד עכשיו.

Don Nirtin

New member
עד 45 כולל

למה למען השם התבזינו בסצנה של ססיליה גייטן עירומה על המיטה אוכלת פירות סתם? זה היה ממש מיותר.
&nbsp
מיותר 2- פליפה. לא צריך להגיד יותר.
&nbsp
מיותר 3 - התעללות בבלן.
&nbsp
מיותר 4 - המוות של התינוק של בלן.
&nbsp
מיותר 5 - כולם. חוץ ממי שכתבתי בהודעה ראשית.
&nbsp
לא יודע, הסדרה סתם לא מעניינת.

evglev1

Well-known member
מנהל
זה שרוב הדמויות מעצבנות ומיותרות לא אומר שלא מעניין

הסדרה אכן אכזרית עם מותו של הילד של בלן ועוד בצורה כזאת. נראה שזה אמור להיות יותר סיפור בלשי מאשר טלנובלה, אם כי כפי שהדר כתבה גם דגברטו מיותר.

faery18

New member
נכון שהיו איזה שניים שלושה פרקים עם ירידה בעניין אבל..

בהמשך הפרקים חזרו להיות מרתקים עם המון מתח וגילויים משמעותיים ביותר

Don Nirtin

New member
אני ב45 ולא ממש מעניין לי את הצורה

אנדרס הוא הדבר היחיד שהציל את הפרק הזה עם הכאב שלו אחרי שבלן נעלמה.

faery18

New member
אני מתכוונת לפרקים שאחרי

אחרי שתצפה תבין על מה אני מדברת

Don Nirtin

New member
לפחות תני לי איזה רמז איפה זה מתחיל להיות מעניין

כי האמת שזה היה נוראי לצפות בססיליה גייטן עירומה ואוכלת פירות.
&nbsp
שלא לדבר על זה שאיילה במקום להיות בלש - מתעסק בחקר פרוצות שלא באשמתו.

faery18

New member
חחח תראה, מפרק 46 זה כבר נעשה מאוד מעניין וככל שהפרקים

מתקדמים זה נעשה יותר ויותר מעניין ומותח.
אבל אין ספק שהשיא זה פרק 49

וגם בנוגע לאיילה יש למה לצפות

faery18

New member
כל הכבוד לחוליו ואיסבל

חוליו ואיסבל מוצאים מעבר סודי במשרד של רומולו מאחורי שידת הספרים(כזה מגניב איך שהשידה זזה כשאיסבל הרכיבה את התליון על הפסל!)מעבר שמוביל אותם בעצם לעולם הנסתר של רומולו
- לחדרים שבהם הוא שמר את כל המכתבים שקשורים לאנחלה ואנדרס ובעיקר את הצוואה המחודשת והמכתב המפורסם בגרסתו המקורית
אחרי שחוליו ואיסבל קוראים את המכתב והצוואה המתוקנת הם מבינים שאנדרס הוא אח של איסבל, ושרומולו הוריש לו את המלון
אהבתי איך שהראו את רומולו ברקע מקריא את המכתב עם שקופיות של אנדרס מאז שהיה קטן ועד היום

נראה שרומולו חש ייסורי מצפון על שלא הכיר בו כבנו כל השנים האילה ורצה איכשהו לפצות אותו. עכשיו חוליו ואיסבל בעצם מבינים הכל, מבינים למה כריסטינה נרצחה ולמה ניסו להתנקש באנדרס כבר יותר מפעם אחת. איילה הגאוני פקח להם את העיניים גם לגבי המוות של רומולו שסביר שהיה רצח בגלל הצוואה המתוקנת. איזה קריפי איך שהם הוציאו את העצמות שלו מהקבר ועוד איילה הגנוב הזה משחק איתן

בינתיים פבלו האבא החורג של אנדרס הספיק לצוץ לסחוט ולהידקר למוות על ידי הרוצח בעל סכין הזהב
שמחה בשביל אנחלה
מסכן אנדרס גילה שאבא שלו חי ואז מת ובקרוב יגלה שאבא שלו זה לא אבא שלו אלא דון רומולו בכבודו ובעצמו!! חח אגב אהבתי את השילוב שלו ושל נטליה
ממש חמודים ביחד. שאפו לחוליו שהכניס לו קצת שכל לקודקוד, נראה כמה זה יחזיק

גם עם סופיה ואלפרדו לא משעמם כלל וכלל. הסוד שלה ושל טרסה התפוצץ להן בפרצוף כשאנדרס חשף בפני אלפרדו שהילד הוא של בלן ולא שלו ושל סופיה
אלפרדו התנדף משם במהירות האור אבל נסיון ההתאבדות של סופיה החזיר אותו בחזרה. הייתה סצנה חזקה איך שהיא כיוונה לעצמה את האקדח לרכה ואיך שטרסה הודתה בפנייה שהיא אשמה במצב שלה, ובסוף זה נגמר בחיבוק של שתיהן. לפחות טרסה הבינה שאי אפשר להמשיך ככה ונתנה שיטפלו בסופיה אי שם באיזה בית מרפא. למרות שאני בספק שזה יעזור לה

ונעבור לפליפה, שרק הוא יכול לגרום למישהו אחר למות בטעות ממנת יתר של אופיום
איך טגלה הזה התפגר רגע לפני המסיבה הגדולה לכבודו בזמן שכולם מחכים ולטרסה בא למות מבושה

אגב חורחה/מנואלה - ראש שיירת הרוכבים/הפושעים חח ידעתי שזו בחורה רק לפי הקול אפשר לזהות בקלות. ועוד ססיליה סחבה אותה לריקוד חחח

ונסיים בבנחמין שעוד מהסצנה המזעזעת חשדתי שהוא מנסה להתעלל בעצמו אז עכשיו עם הסצנה של ההלקאה העצמית זה כבר די ברור. רק מעניין על מה הוא מעניש את עצמו, מי יודע אולי רצח את אישתו או משהו

faery18

New member
נ.ב
פעם ראשונה שדייגו עשה משהו מועיל

כשהעניק לאיסבל שימלה בצבע בורדו!! באמת תודה

הייתה אחר כך גם שימלה וורודה אבל - ממוחזרת.

ואז חזרנו למפות שולחן לבנות. חח סתם הן יפות אבל כמה לבן אפשר כבר לצרוך

העיקר שכשהיא שינתה תסרוקת כולם שם שמו לב אבל כשהיא לובשת סופסוף שימלה בצבע אפחד לא מגיב מילה

Don Nirtin

New member
בסוף כשיהיה חתונה שלה ושל חוליו

ממש לא נתרגש מהשמלה הלבנה כי זה מה שהיא לבשה לאורך הטלנובלה

evglev1

Well-known member
מנהל
קטע גדול עם המעבר הסודי

המכתב בכל זאת הגיע לידי חוליו, איסבל ואיילה וגם איילה הבין שרומולו כנראה נרצח. אבל כמובן שטרסה עם השופט השפוט שלה מנסה למנוע חקירה יסודית.

אנרדס פלט הכול בפני אלפרדו, ואלפרדו הבין שלא הצליח להציל את סופיה מאימה והיא עדיין שפוטה שלה ואין לו מה לחפש שם, אבל דווקא אליסה עכשיו רוצה לשמור על המשפחה כדי לקבל איזשהי שליטה במעיינות החמים שנתנה במתנה לדייגו וזה בעצם כל מה שנשאר מהירושה של בעלה ופתאום היא החברה הכי טובה של טרסה וגם מוצאת לסופיה בית מרגוע שמסתבר שסתם כומר חושב שהאמונה באלוהים מרפאת בכל, העיקר לא לאשפז אותה במוסד גמילה ולחשוף את הצרה של המשפחה וגם לסרו שם לב שזה לא מה שסופיה צריכה, אבל לפחות משהו.

איך שטרסה אמרה לפליפה בעשר פעמים שמשהו מתקלקל במלון, ב-9 מהם זה בגלל פליפה, וכמובן מגינה עליו, למרות שטגלה בעצמו לקח מנת יתר של אפיום מבחירה, אבל זה חומר לא חוקי שפליפה סיפק. אכן היה שקוף שמנהיג הכנופייה הוא אישה, לפי הקול, אם כי שמעתי שאם מסרסים נערים אז הקול שלהם נשאר כמו קול של ילד שיותר קרוב לקול של אישה מלקול של גבר, אבל בטח לא בתקופה הזאת שוודאי לא סירסו אנשים אז, אה סליחה סירסו אנשים גם בתקופות מוקדמות יותר שהרי בהרמונות של מלכים עם הרבה נשים היו סריסים, אבל בכל זאת שקוף שזה לא היה המקרה.

faery18

New member
סצנות ממגנטות היו שם. ממש אהבתי

כן הרגה אותי טרסה בסצנה עם פליפה
וגם בסצנה עם דייגו "תבוא מלפניי עוד ייתפס לי הצוואר"

למעלה