שאלות, חדשות, בקשות

elall

Member
מנהל
שאלות, חדשות, בקשות

כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
שבת שלום

הומברטו זוריטה(מלכת הדרום)פורש מעולם הבידור כדי לטפל באישתו

השחקנית המקסיקנית כריסטיאן באך(השיבה הביתה) חולה ובעלה, הומברטו זוריטה החליט לפרוש על מנת להקדיש את זמנו לאישתו. לא ידוע מה מחלתה ויילדיה ביניהם סבסטיאן זוריטה סירבו להגיב בנושא.

סבסטיאן רולי וגבריאל סוטו איבדו את הבלעדיות שלהם עם טלויסה

סילביה נבארו, אדוארדו יאנייז, אדריאנה לובייאר ואדוארדו סנטמרינה וככל הנראה גם מרלן פבלה הם השחקנים שנגמר להם החוזה הבלעדי עם טלויסה והם חופשיים לבחור באיזו הפקה שהם רוצים לעבוד.
&nbsp
הייתה לי תחושה שסבסטיאן רולי לא יככב עוד בטלנובלות של טלויסה מאז התקרית עם קסטרו כנראה הוא לחץ על ההפקה שלא יחדשו את החוזה איתו. רק שלא יעבור לטיוי אצטקה. לגבי אדריאנה לובייר וסילביה נבארו אני לא מבינה למה, הן לא כיכבו בהרבה טלנובלות בעיקר אדריאנה שרק לא מזמן עברה לטלויסה.

זה לא ממש תקרית

פשוט אנג'ליק בוייר הייתה בת זוגו של קסטרו וסבסטיאן וקסטרו היו חברים ומאז שסבסטיאן התחיל לצאת איתה קסטרו הפסיק לעקוב אחריו בטוויטר.

faery18

New member
אה טוב זה תלוי ברמת ההשפעה שיש למפיק הזה בטלויסה

ידעתי שהם היו זוג אבל אם זה נכון שהוא פועל מקצועית נגד סבסטיאן רק משיקולי קנאה הגיע הזמן שיתקדם..

לאורה פלורס עוברת לטיוי אצטקה

השחקנית נבחרה לשחק באחד מהפרוייקטים הבאים של טי וי אצטקה. וזאת הייתה ההפתעה שלאורה דיברה עליה במפגש ושלא יכלה לתת יותר פרטים.

Don Nirtin

New member
תנחומיי ללאורה

מצד שני זה אומר שהגברת תחזור למקסיקו - גם חצי נחמה.

elall

Member
מנהל
אני לא הייתי ממהרת להתבאס

נראה שאצטקה לקחו את עצמם בידיים, או יותר נכון ג'ושוע מינץ בא לעשות שם סדר. לפי פרומואים וטריילרים לדברים שהם מתכננים יש דברים שנראים די טוב. אני חושבת שבקרוב תהיה נדידה רצינית של שחקנים פופלאריים לשם ודעתי לאצטקה יש סיכוי להצליח.

הבעיה שויוה לא ירכשו את הסדרות האלו

הם לא עושים רק נרקונובלות והפסיקו עם הטלנובלות? נצטרך להתקע עם שחקנים מתחילים כמו בטח הורסיו פנצ'רי, פבלו לייל.

evglev1

Well-known member
מנהל
מלון הסודות וצ'אליקושו עוסקות בתחילת המאה ה-20

ובשתיהן תרומת דם היא דבר מהפכני, בצ'אליקושו קימראן כמעט הוצא להורג על שתרם דם לאביו ורק מחלה דומה של בנו של הקאדי הצילה אותו וגם נאמר אם כדי להכפיש אותו ואם זה באמת קורה שרופאים אחרים נכשלים בזה והורגים אנשים. וגם לפי צ'אליקושו זאת כאילו תרומת הדם הראשונה שבוצעה בהצלחה.

גם במלון הסודות שלאחרונה ראינו שהחתונה של דייגו ואיסבל הייתה ב-1908, כשמתילדה סטודנטית לרפואה מציעה תרומת דם ומספרת שזה בוצע בהצלחה בארה"ב, תגובת הרופא המוסמך הוא שמדובר בספרות ולא במדע.

ובעוד בבגידה שעסקה בסוף המאה ה-19 גם הכניסו את הרעיונות של תרומת דם ובצורה הזויה במיוחד בסוף, אבל מכיוון שבמלון הסודות וצ'אליקושו עשו עבודה רצינית, אז תרומת הדם בבגידה לא יכלה להתבצע באותה התקופה.

faery18

New member
כן בבגידה הייתה בעיית אמינות קלה לגבי איך שהוצגה התקופה

למרות שעדיין היא זכורה לי די לטובה ובגדול כן נהנתי ממנה. אבל זה לא אומר שלא היו בעיות חח

אגב במלון הסודות גם בקושי יודעים עדיין מה פירוש המילה ניתוח ומסכות לפנים חח משעשע
אבל ללא ספק אמין!

AndreiTR

New member
Novo Mundo

כבר מדמיין את הפרומואים....זה נראה לי בסגנון של קורדל. רק שזה לא אותן יוצרות.

AndreiTR

New member
A Força do Querer

מרקו ואיזיס
ליליה
קברל ופאולה אוליביירה בתקווה שגלוריה פרז תוציא ממנה את מה שיש לה! וז'וליאנה פאיס

למעלה