חורחה זבלטה חוזר למסכינו

חורחה זבלטה חוזר למסכינו

לפי הפקת מגה, הטלנובלה החדשה של חורחה זבלטה נרכשה לשידור אצלנו. הימור שלי, תחליף את גורלה של אווה.

מדובר ברימייק לטלנובלה ארגנטינאית סניורס פאפיס שנצפתה פה לפני כמה שנים ע"י קבוצת אוהדי ארגנטינה.

elall

Member
מנהל
ממש מקווה שלא!

ואם כן, אני לא צופה בזה.
למה להביא רימייק? למה לא להביא מקור? לא אמרנו שהם לא מביאים קומדיות? לדעתי לצ'יליאנים יש טלנובלות יותר טובות שאפשר להביא.
איפה ראית את המידע הזה?

evglev1

Well-known member
מנהל
ישראל זה לא אומר ויוה

לאחרונה ערוץ YES הקים את הכפפה בנושא הארגנטינאיות של הכוכבים האהובים. ומי יודע אולי אחד מערוצי 11, 10, 22 ישוב לשדר טלנובלות, או שערוץ 24 שוב ייקח את זה על עצמו וידפוק את הצופים.

בכל מקרה אשמח אם היא תגיע במקום הגורל של אווה או מלון הסודות כדי שתתפנה לי משבצת.

מה הסיכוי שערוצים אחרים ירכשו טלנובלות לא ארגנטינאיות?

ערוץ יס דרמה רכש רק ארגנטינאיות. אולי כי הן יותר פופולאריות והיו ראשונות ואהודות בתחילת ערוץ ויוה עם כוכבים אהובים כמו נטליה אוריירו ופקונדו ארנה. שאר הערוצים אני בספק מאוד ערוץ 2, 10 ו11 שקועים עם הריאליטי וערוץ 11 כבר הרבה זמן לא משדר טלנובלות מאז צעניים אם אני לא טועה מאז הפיגועים. ערוץ ויוה יותר הגיוני שישדרו טלנובלה צ'יליאנית. אילו הייתי יודעת שויוה הולכים לבחור דווקא את הטלנובלה הזאת לשידור לא הייתי מבקשת מהם שיחזירו את הז'אנר. כל הטלנובלות הצ'ילאניות ששודרו עד כה היו מקוריות וטובות. זה ממש סתימת פיות לאוהבי צ'יליאניות של "הנה הבאנו לכם צ'ילאנית כמו שביקשתן". אם ערוץ אחר היה רוכש אותה היו מעדיפים לרכוש דווקא את המקורית שהיא הארגנטינאית.

למעלה