השיבה הביתה - פרקי הסיום

evglev1

Well-known member
מנהל
אגב ספוילר שבטח כבר ספליירת

בפרק 90 בטי מתה.

Don Nirtin

New member

ואני התמרמרתי לי שיש לנו כמעט סדרה שלמה עם המכה הזו. עוד ספוילרים למטה, לא מאוחר מדי להתחרט

אגב, ב117 אנדי ימות. מרלן כמובן מתה בפרק האחרון. בין לבין מרלן הורגת את מרתה (לא יודע מי זו, בטח דמות שעדיין לא הופיעה אצלי), רוצחת את אלסה (היה צפוי, מה אני אגיד לך) ואני לא יודע מי עוד מת.

ארמנדו ילך בעקבות הסמרטוט שגילם בבגוף אחר (רשע אבל חוזר בתשובה) וגם הוא ימות בפרק האחרון. כמובן באותו השיטה שאנטוניה נקטה עליו - מרלן יורה בו והוא קופץ להגן על אווה..... כמה פתטי.

evglev1

Well-known member
מנהל
אז אני נראה שלכל המאוחר ביום ראשון הבא

כבר תהיה בקצב של ויוה. ומצד שני כשייגמרו הגורל של אווה ומלון הסודות ייתכן מצב שלא יהיה לך מה לראות בערוצי ויוה. למרות שמסתיימות בתאריכים סמוכים בערוצי ויוה הסדרות הבאות לפי הסדר: אהבה לאור ירח, צ'אליקושו, W, הגורל של אווה, מלון הסודות - כולן מסתיימות באמצע או בסוף מרץ. אז סביר להניח שלפחות אחת המחליפות תהיה כזאת שתרצה לראות. אגב עשיתי חישוב והפרק האחרון של מלון הסודות נופל בדיוק על יום ההולדת שלי.

Don Nirtin

New member
את לאס אמאזונס כנראה פסלו

אז אין לי למה לצפות אם ויוה החליטו להביא דווקא רימייק לנובלה ארגנטינאית.
&nbsp
ודווקא אצפה במלכת הלבבות שמגיעה לאתר של ויוה ב1.3 ככה שלפחות משהו יהיה לי לצפות בו. (התשובה אגב לשאלה שלך מי מעניין אותי שם - התשובה היא לאורה פלורס הנהדרת)

evglev1

Well-known member
מנהל
ובאוחניו סיזר ממי זה מי לא התאהבת גם כן?

evglev1

Well-known member
מנהל
אה נכון אתמול נותרו לך שש פרקים לסבול אותה

או יותר נכון 5 פרקים וכמה דקות, כי היא מתפגרת בתחילת פרק 90. נראה לך שאנדי באמת התאהב בקמילה או שזאת בריחה ממרלן?

Don Nirtin

New member
גם וגם

אבל אנדי עשה יותר מדי דברים.
&nbsp
אגב, לא הבנתי מה קרה שבטי התחרטה ופתאום כתבה מכתב. מעצבן אותי עכשיו שזה נופל אצל אנה מריה שפתאום התאהבה בפבלו.
&nbsp
וכן, סיימנו את המרתון הגדול של אווה לה טריילרה. חייב לומר שזו שמשחקת את סוראיה ממש השתדרגה בפרקים האלה של אחרי התאונה כי היא הפגינה משחק מצויין. אהבתי את העימות שלה ושל אווה בפרק 76 בה אווה הציעה לה דרכי התאבדויות יצירתיות.
&nbsp
המות של ברטה מיותר. היו יכולים אולי לפצוע אותה, אבל להרוג אותה ביום ההולדת שלה?

&nbsp
המוות של בטי היה קצת הזוי. העדפתי שהיא תמות בניתוח ולא ככה כי חטפה דום לב.
&nbsp
ארמנדו האמת לא דמות מתפתחת בכלל. אבל כיף כשהוא מתעלל במרלן לא מעט.
&nbsp
וקצת חסר לי רוח השטות של פנצ'ו.....

evglev1

Well-known member
מנהל
בטי התחרטה אחרי שיחה עם הכומר

ממש הזוי וגם העובדה שהייתה קרובה למוות והתחילה לחשוב שאולי זה עונש משמיים על התנהגותה במשפט הראשון של אווה ששם לא עניין אותה הצדק בעניין רצח סופיה אלא רק להפריד בין אווה לפבלו ובמקרה הטוב האמינה במה שרצתה להאמין וגם הוכח במשפט השני שאווה חפה מפשע ונגרם לה עוול על ידה.

בניתוח זה היה מסובך יותר כי אז או שהכלייה של פבלו הייתה הולכת לפח או שהיו צריכים לשתול לו מחדש את הכלייה שתרם, כך שאם כבר אז בלידה. אבל מוות הזוי ואנה מריה ששומרת את המכתב ומנסה לכבוש את פבלו גם הזוי העיקר להפריד בין אווה לפבלו.

מסכים לגבי אנדי ולגבי סוריאה.

אגב עכשיו אתה עדיין שונא את קמילה או מרחם עליה? אה בעצם אם השלמת את המרתון אז אתה כבר יודע שנראה שאסטבן המשרת של פנצ'ו ז"ל וסוראיה סוף סוף תהיה אהבה שלא תהיה אכזבה בשבילה.

Don Nirtin

New member
כן זה נראה ככה

אבל השאלה מי ינחם את סוראיה המסכנה? אין אף אחד פנוי חוץ מאולי ריינלדו שאגב השחקן די אנמי ולא ממש משחק את דמות הטוב כמו שצריך...... עוד דוגמה קלאסית של שחקן שלא מתאים לדמות שלו כמו אניבל מהשיבה הביתה.
&nbsp
לא הגבת לגבי ברטה. מיותר לדעתי.....
&nbsp
ועכשיו קלטתי מי זו מרתה מהספוילרים שכתבתי למעלה. אז תיכף נראה מה קורה למי שאוכל מנה מורעלת של ארמנדו.......

evglev1

Well-known member
מנהל
נכון הרצח של ברטה מיותר לגמרי

חשבתי שגם השחרור של רבקה מיותר, אבל ייתכן וזה כדי שיהיו למרלן עוד עושי עבודות שחורות.

ממש עצוב איך שהרגו את ברטה ביום הולדת שלה ומעניין אם עוד נשמע מגלוריה הסוהרת סוחרת הסמים שעכשיו אסירה, בעצם אם ימשיכו לחיים של ליילה בכלא כנראה הן תיפגשנה כי בטלנובלות בדרך כלל יש רק כלא אחד.

Don Nirtin

New member
ובית חולים אחד

אהבתי את ההומור העצמי של הכותבת שאווה אמרה באחד הפרקים שהם בבית החולים כל הזמן
אם זו לא סוראיה זו תהיה אדריאנה. אם לא היא אז בטי. אם לא בטי אז מישהו אחר...........
&nbsp
לדעתי גמרנו עם גלוריה. אבל אי אפשר לדעת. האמת שידעתי שרבקה תצא כי ראיתי את המוות של ברטה ביוטיוב.

למעלה