שאלות,חדשות, בקשות

elall

Member
מנהל
שאלות,חדשות, בקשות

כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
המשך שבוע נעים

מועמדויות חדשות לתפקיד הראשי של הטלנובלה החדש של סלבדור מחיה

נערך קסטינג חדש והמועמדויות החדשות לתפקיד הראשי הן אנה לורנה סנצ'ז, כוכבת מילה של כבוד וסנדרה אצ'ווריה, כוכבת כוחו של גורל ואל קלון.

מיגל ורוני ואישתו, קטרין סיאצ'וקה בדרך לפה

כוכבת אין שטוחות בגן עדן ומלכת הלבבות יחד עם מיגל ורוני שגילם את מרטין אסרו הרשע ממלאך ושטן עושים את דרכם ממיאמי לארצנו הקדושה. לא יודעת מה איתכם אבל אני נרגשת.
&nbsp
וגם יש מצב שלאורה פלורס גם תבוא לישראל.

תמיד היו דיבורים על כך

היוות והם קרובים גם למריצה רודריגז... נראה באמת מתי כבר יגיעו וזה לא יהיה רק בגדר דיבורים...

לפי יס לאס אמזונס לא נרכשה

מישהי שאלה את יס אם הטלנובלה, לאס אמזונס תשודר בויוה ונענתה בשלילה. אין ברירה צופים באינטרנט.

elall

Member
מנהל
מבאסים, איך אפשר ככה לפספס טלנובלה כל כך מבוקשת

ומלאה בכוכבים אהובים?
לי זה לא משנה כל כך, היא לא מושכת אותי, אני אבל מתבאסת בשביל כולם, כי זה באמת נראת טלנובלה שרבים היו אוהבים אותה והרבה מצפים לה.

לדעתי וויתרו עליה בגלל יין האהבה

היא ממש מצליחה למרות שלהיות כנה, היא לא כזאת מושכת אותי, העלילה די בנאלית, לא משהו נדיר. חוץ מזה שלא ראינו את דנה גרסיה במסכינו די הרבה זמן ועוד עם גלאן חדש.

elall

Member
מנהל
זה לא מפריע אחד לשני, יכלו להביא את שתיהן.

אמזונאס כבר מזמן הסתיימה , יכלו להביא אותה קודם, גם ככה קצרה ואז היו מביאים את יין, שרק עכשיו נגמרה.

evglev1

Well-known member
מנהל
אבל אנה כפול שלוש ומלון הסודות נרכשו ב-2016

וב-2017 אמור להתחיל מחזור חדש? או שזה לא לפי לוח השנה הזה?

הבנתי שהם רוכשים עד 3 טלנובלות מכל שנה

למשל 2015 רכשו את תשוקה וכח, רק אלוהים סולח ומ2016 אנה כפול שלוש ומלון הסודות.

evglev1

Well-known member
מנהל
האמת ייתכן ויש חרם על דנה גרסיה

כי מאז מישהו צופה בך לא הביאו אף טלנובלה שלה חוץ משידור חוזר של בגידה, ובעצם לא הביאו אף טלנובלה שלה מטלוויסה, רק מטלמונדו ומהחברה הקולומביאנית RTI שהביאו איתה את צחוק הגורל וקפה בניחוח אישה המקורי. באמת מעניין.

evglev1

Well-known member
מנהל
כנראה הם חושבים שלא מגיעות לנו סדרות

של פחות מ-90 פרקים ומלון הסודות היה רק מתנה ולא שינוי מדיניות. או שאולי ערוץ 24 ביקש מהם לא לשדר אותה כי הם בקיץ מתכוונים שוב פעם להתחיל ולא לסיים את לאס בנדיטס.

אני צפיתי בה ומאוד נהנתי

קצרה, עניינית והעיקר-שחקנים מעולם ועל רמה טופ שבטופ!
&nbsp
&nbsp
חבל לי על אחרים שיפסידו רק בגלל טימטום.

evglev1

Well-known member
מנהל
אז יש סיכוי שתתפנה לי משבצת אחרי מלון הסודות

Don Nirtin

New member
לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

זו נובלה שנייה שססר אבורה משחק בה ופסלו אותה!

faery18

New member
איך לא?

עם כאלה כוכבים ענקים
פשוט לא מובן. ועוד היא מהמושקעות.

הסיבה היחידה שאני יכולה להעלות בדעתי זה שאולי הם חושבים שהיא יותר מידי מזכירה את תשוקת הנצים ומילה של כבוד בעיקר בגלל העניין עם שלושת האחיות בשילוב האופי הכפרי של הטלנובלות. אבל עדיין ממש הזוי

תודה הרבה על מידע! כבר מזמן לא הייתה נובלה של דנה גרסיה!

גם אני חושבת כמוך יכול להיות שהם קוראים לי את ההודעות שלי בפורום?
תראי אני לא אהבתי את תשוקת הניצים אבל את מילה של כבוד ראיתי טיפה
אם היה סידרה אם אותם שחקנים ולא אותה עלילה הייתי צופה בזה וגם שם שלה
היה יותר נורמלי ולא תשוקת הניצים עם אויירה של אחרי מלחמה! למדל תקחי לדוגמא את אישה במראה עכם פאולה ריי ונאשה קלאוס זה היה דומה לבטי המוערת
ועדיין זה אותם שחקנים רק עלילה אחרת...

evglev1

Well-known member
מנהל
דווקא בתשוקת הנצים כל עוד טלמונדו עדיין שיתפו פעולה עם RTI

קולומביה, הטלנובלות שצולמו בקולומביה היו עם אווירה כפרית קולומביאנית יפה כמו האלמנה, אני בטי המכוערת, קפה בניחוח אישה. עוד טלנובלות של טלומונדו שצולמו בקולומביה הן למדי אותי לאהוב, הסערה, דונה ברברה, בגידה. במילה של כבוד אכן הצליחו לעשות אווירה כפרית בארה"ב ותיקנו כמה טעויות שהיו בתשוקת הנצים, שתשוקת הנצים אחרי פרק 100 הייתה מסטיק לעוס במיוחד והייתה מעיקה, במילה של כבוד הצליחו לשמור על מתח והתקדמות בעלילה עד הסוף.

אמרתי רק דעתי שהיא זכירה שדומה לעלילה תושת הניצים!
באלמנה זה בדיוק העלילה אבל אותה ראיתי ואהבתי יותר!
ולא קשור הפורמט פחות אהבתי של תשוקת הניצים
וזו רק דעתי

למעלה