סיכום שבועי

faery18

New member
סיכום שבועי

דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
דבר הזוי שקרה השבוע:
דבר מעצבן שקרה השבוע:
דבר מפתיע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:

סופ"ש נעים

faery18

New member
מסכמת

דבר טוב שקרה השבוע: שנה אזרחית חדשה
התמיכה של ביבי ושל הרבה שרים אחרים בחנינה לאלאור אזריה

דבר רע שקרה השבוע: ההרשעה של אלאור
לא ציפיתי לתוצאה אחרת זה היה משפט מכור מראש שלא היה בכלל אמור להתחיל. להאשים חייל בהריגת מחבל?? לאן הגענו
מאוד מקווה שביבי יפעיל את כל כובד משקלו כדי שהחייל הגיבור יקבל חנינה מיידית. גם אם זה כרוך בפיטורי הרמטכ"ל הכושל וכל צמרת הפיקוד שלו.
דבר הזוי שקרה השבוע: --
דבר מעצבן שקרה השבוע: ליברמן שמסרב להגיד בפה מלא שהוא תומך בחנינה לחייל - הוא ממש צבוע ושקרן. מקווה שבבחירות הבאות הוא לא יעבור את אחוז החסימה.
דבר מפתיע שקרה השבוע: --
טלנובלת השבוע: מלון הסודות ואנה כפול שלוש

תכנית השבוע: דה וויס
אחרי כמה הצצות החלטתי לראות את זה קבוע, עושה רושם שהעונה ממש טובה ודווקא יש הרבה שירים בעברית. מירי מסיקה ממש חמודה ואביב גפן לשם שינוי די נסבל - בינתיים

שחקנ/ית השבוע: אירנה אסואלה, אריק אליאס, אנג'ליק בוייאר וסבסטיאן רולי
קניית השבוע: צעיף ושני ג'ינסים

מאכל השבוע: מוסקה

משקה השבוע: קולה
ציטוט השבוע: --
שיר השבוע: אחד האודישנים שיותר אהבתי

תמונה:

evglev1

Well-known member
מנהל
מסכם

דבר טוב שקרה השבוע: הפוליטיקאים שיצאו בקריאה לחנינה לאזריה כולל שלי יחימוביץ' שמזוהה עם השמאל של השמאל ומסיבת חנוכה מאוחרת שהומרה למסיבת חורף.

דבר רע שקרה השבוע: ההרשעה של אזריה שזה היה ברור לאור העובדה שיעלון שבוע לפני ההכרעה יצא בהצהרה כמה צדק וכמה ביבי לא בסדר והשווה את מעשהו של אזריה לדעא"ש, שאדם אחר במקומו היה מכין התנצלות שאם אזריה היה מזוכה הוא היה צריך להתנצל על הברכיים לפני כל בן משפחה בנפרד, אבל לא הוא יצא בהצהרה כי כנראה ידע שהמשפט יוציא אותו צדק וגם הרמטכ"ל לפני האירוע אמר שהוא לא ילד של כולנו, כך שהם ידעו מה יקרה במשפט העלוב.

דבר הזוי שקרה השבוע: שבהכרעת המשפט השופטים במשך שעתיים וחצי ניתחו את האירוע כדי להכין אליבי להחלטתם בלי לומר את השורה האחרונה וגם חצי שעה דיברו על הפרכת הטענה הפחות חשובה במשפט שהמחבל היה כבר מת שהתחילו בפסילת הטענה הזאת ולא בפסילת החשד לחגורת נפץ.

דבר מעצבן שקרה השבוע: ששכחתי את המטריה שלי במסיבת החורף וזה היה בהרצליה כך שממש לא משתלם לחזור לשם לחפש או לאסוף אותה, יותר משתלם לקנות מטריה חדשה.

דבר מפתיע שקרה השבוע: שמאז שגובים את על השקיות עשר אגורות בטענה של איכות הסביבה, השקיות יותר יציבות ויותר איכותיות.

טלנובלת השבוע: השיבה הביתה, מלון הסודות, הגורל של אווה, אנה כפול שלוש, צ'אליקושו, גבינה במלכודת.

תכנית השבוע: הדיון על הכרעת המשפט של אזריה וההכנות שבחרתי לצפות בערוץ 11 היותר סביר מבחינת עמדות פוליטיות, פוליטיקה גם כן בערוץ 11.

שחקן/ית השבוע: ארסלי ארמבולה, חורחה לואיס פילה, כריסטיאן באך, אלכנסדה דה לה מורה, אלדו גאיירדו, אריקה דה לה רוסה, גונסלו גרסיה ויאנקו, ג'רלדין זינאת, אריק אליאס, אירנה אסואלה, דיאנה בראצ'ו, דומיניקה פלטה, חורחה פוסה, אלחנדרו דה לה מדריד, דניאלה רומו, לואיס קוטורייר, קרלוס ריברה, חימנה הררה, רחינה בלנדון, אילסה סאלס, אדית גונסלס, אראפ בטקה, ניקול אפולוניו, חוויאר דיאז דוואניאס, סופיה לאמה, חורחה אדוארדו גרסיה, מרתה מיחארס, אלפרדו הווארקה, אנג'ליק בויר, סבסטיאן רולי, דוד ספדה, פדרו מורנו, בלנקה גרה, אנה ברתה אספין, סוסנה דוסמנטס, לאישה ווילקינס, אריק דל קסטיו, פארייה אבג'ין, בוראק אוצ'יביט, מהמט אוזגור, אליף איסקנדור, זניז ג'לילאולו, אברו הלבאג'יאלו, קים קו אן, פק הא ג'ין, סו קאנג ג'ון, יי סונג גיונג.

קניית השבוע: אין.

מאכל השבוע: רגל קרושה, לחמעצ'וגון אנטריקוט.

משקה השבוע: מיץ תפוחים, מי אשכוליות.

ציטוט השבוע: אין.

שיר השבוע: השירים של ויולטה בבר במלון הסודות, שיר הנושא של אנה כפול שלוש.

evglev1

Well-known member
מנהל
אני לא חושב שניר ורנת פרשו הם פשוט לא בקצב של ויוה

אז הם לא יכולים להשתתף בדיונים.

evglev1

Well-known member
מנהל
התגובה במקום הלא נכון

היא כמובן תגובה לתגובה למטה.

מסכמת

דבר טוב שקרה השבוע: הטיול לעכו נדחה. לא רציתי לצאת לפני יום ההולדת שלי. יש לי בלנדייט שוב פעם מקביל ליום הולדתי.
דבר רע שקרה השבוע: ההרשעה של אלאור עזריה, וההסתה לרצח של חמאס לאלאור וכמובן זיעזע אותי התגובות של השמאל הקיצוני שאמרו שהוא בושה לעמו ומשפחתו ובגלל המשפט התקשורת העולמית מנצלת זאת נגדנו.
דבר הזוי שקרה השבוע: שרוצים להכניס רב לועדה להפסקת הריון. ושנשים שנכנסות להריון לא רצוי בעיקר נשואות משקרות מבלי לחשוב על ההשלכות כדי לקבל אישור הפלה ואפילו עוברות על החוק. שרדתי את יום שלישי שהיה יום הכי עמוס שלי השבוע.
דבר מעצבן שקרה השבוע: שהפכו את אלאור לרוצח
דבר מפתיע שקרה השבוע: ששלי יחמוביץ בעד חנינה לאלאור
טלנובלת השבוע: לא ראיתי כלום כבר שבועיים. עם אנה כפול שלוש אני עוד מסודרת אבל נדפקתי עם מלון הסודות.
תכנית השבוע:סדרת כתבות ששודרה בערוץ 10 "בנפשנו"
שחקנ/ית השבוע: יוסף שילוח לזכרו
קניית השבוע: קניתי מגפיים, צעיפים וגרביים
מאכל השבוע: ופל בלגי
משקה השבוע: שוקולד נשיקה שהרשתי לעצמי להתפנק בקפה ג'ו
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה: מריצה רודריגז חוגגת את חנוכה בארץ. למרות שהיא לא יהודייה אלא בזכות בעלה היהודי הפטריוטי.
הייתי מעלה תמונה של שלושה ארנבונים בערימה של אחד על השני והרביעי מסתכל עליהם אבל אלו לא שלי אז אין לי זכות לפרסם את זה פה לפחות ללא רשות.
וז'וז'ה המציץ שמתגעגעת אליו כל כך.

faery18

New member
נראה שכולם פרשו ממלון הסודות חוץ ממני ומיבגני, חבל

דווקא היה נראה שבהתחלה יש התלהבות סביבה, אאל"ט היא הייתה הכי מבוקשת פה.
והיא לגמרי מספקת את הסחורה
ואפילו עולה הציפיות

חמודה מריצה

elall

Member
מנהל
אני לא פרשתי
אני פשוט קצת בפיגור (פרק 21)

ואני משתדלת לא לספיילר לכן אני מנסה לא להכנס לדיונים שלכם כדי לא להרוס לעצמי. אבל אני מקווה השבוע לסגור את הפער.

faery18

New member
אה אתם כן ממשיכים לצפות? יופי

זה ממש פספוס להפסיד כזו סדרה
גם לי יש להשלים כמה פרקים אבל מגיבה על מה שרואה, תצייצו מידי פעם רק שנדע שאתם איתנו חח

Don Nirtin

New member
לא פרשתי, בפיגור.

וגם - שמישהו ירביץ לסופיה על ההתעסקות עם השיער המגוחך שלה.
&nbsp
ושמישהו יתן לאנחלה כבר יותר טקסט בפרק. היא בקושי נמצאת.

faery18

New member
חח אפרופו שיער מתילדה שהזכרתי בשירשור יכולה להתנחם בקטע הזה

כי התסרוקת המזעזעת ביותר בהחלט שייכת לסופיה

לעומת זאת את איסבל מסרקים ממש יפה
רק שתפסיק ללבוש רק שמלות לבנות חסר צבעים? חח

Don Nirtin

New member
משום מה החברה של איסבל מזכירה לי

את הנסיכה ליאה ז"ל. ובקטע רע......
&nbsp
אבל יש לדומינקה פלאטה קטע אובססיבי עם השיער שלה כשהיא לחוצה. שחקנית מעולה דווקא.
&nbsp
ו.... איסבל מדהימה. לא להאמין שהיא שחקנית טרייה מתוצרת מקסיקו.

faery18

New member
כן שמתי לב שהיא מתעסקת איתו בצורה מלחיצה כשהיא בהיסטריה חח

אבל בהחלט משחק מצויין שלה

לגבי אירנה אסואלה לא היו לי ציפיות גבוהות ואכן היא ממש הפתיעה לטובה

elall

Member
מנהל
מסכמת

דבר טוב שקרה השבוע: כל מיני אירועים נחמדים בעבודה
דבר רע שקרה השבוע: משפט אלאור עזריה

דבר הזוי שקרה השבוע: -
דבר מעצבן שקרה השבוע: -
דבר מפתיע שקרה השבוע: -
טלנובלת השבוע: "מהממות" הצ'יליאנית ומלון הסודות
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע: שחקני "מהממות", אריק אליאס ואירנה אזואלה
קניית השבוע: -
מאכל השבוע: עוגה שאימא הכינה
משקה השבוע: -
ציטוט השבוע: -
שיר השבוע: השיר הזה יצא ב1997. כן, לפני 20 שנה. מישהו מרגיש זקן, או שזה רק אני?
תמונה:

למעלה