מלון הסודות

faery18

New member
מלון הסודות

פותחת חדש כי הקודם כבר לא קופץ

תגובות על הפרקים לפה

faery18

New member
פרקים 8-9
זה הולך ומשתבח מפרק לפרק

כצפוי פסקואל הוא אכן הסוחט! הוא מחליט לברוח עם הכסף אחרי העימות עם חוליו מחשש שהוא ילשין עליו לדייגו, ובלית ברירה הוא לוקח איתו בכח גם את איסבל כדי שלא תלשין עליו! מבחינת חוליו פסקואל חטף את איסבל והוא יוצא אחריהם בריצה עד ליער, כשבאותו הזמן דייגו גם הוא רץ אחרי חוליו במחשבה שהוא הסוחט אחרי שפסקואל שיקר והאשים אותו בפניו.

ברגע האמת כשחוליו עמד מול פסקואל וגילה לו שהוא אח של כריסטינה, פסקואל הפסיק להתגונן נפתח בפני חוליו ואמר לו שהוא התאהב בה ממבט ראשון, שבחיים הוא לא היה פוגע בה, ושמי שפגע בה זה לא פליפה-זה היה צפוי פליפה הוא ממש לא הטייפקאסט של רוצח

בדקה התשעים כשפסקואל עמד לגלות לחוליו מי פגע בכריסטינה דייגו יורה למוות בפסקואל בתירוץ שהגן על איסבל ובכך בעצם הרס לחוליו את הסיכוי לדעת באותו הרגע מה קרה לכריסטינה ומי פגע בה!

אבל בזכות איסבל המקסימה חוליו לא מתייאש ושניהם מוצאים מפתח בין החפצים של פסקואל! אגב איזו מעצבנת החדרנית שלא רצתה להרפות מהסל עם החפצים וכבר הספיקה לשרוף חלק
אבל כמובן שהחלק הכי מותח היה כשחוליו ואיסבל עמדו להכנס לבית של פסקואל בכפר בעזרת המפתח שמסתבר שייך לשם

ועוד שתי הערות אחרונות, אהבתי שטרסה הלשינה על פליפה והורתה להחזיר את אנדרס חחח הגיע לפליפה לטעום קצת את טעם הכלא גם אם זה היה זמני בלבד

ועוד לגבי פסקואל הרגה אותי הזקנה החופרת שטחנה לו את הראש בזמן שהוא רק חיפש דרך מילוט כדי לברוח עם הכסף

evglev1

Well-known member
מנהל
החדרנית שהתעקשה על הסל פעלה בהוראת אנחלה

שאיכשהו גם מחפה על הלכלוך, שגם לה בער שהדברים של פסקואל ישרפו ואפילו אנדרס לא הצליח לעבוד על החדרנית כי אנחלה תפסה אותו משקר.

נחמד שפליפה לא עזב ולא הפך לדמות של אסיר והחזירו אותו לאחר שטרסה מצליחה להאשים את פסקואל הנרצח בכל הפשעים.

וברוך השם דייגו השתיק את פסקואל ולא שמע את השיחה שלו עם חוליו ולא כאילו שחוליו הוא אח של כריסטינה.

faery18

New member
פרקים 10-11
לאא למה לקחת לי את הפתיח היפהה

חח בפרקים האילה הפתיח כבר שונה ועכשיו כבר יש את הפתיח עם המנגינה היותר מוכרת וקצבית
הוא גם יפה אבל אהבתי הרבה יותר את הקודם
מה שכן, בפרק 11 הפתיח אומנם ממשיך להיות מלווה במנגינה של הפתיח מפרק 10 אבל התמונות שוב פעם השתנו

טוב ולעניינינו
חוליו ואיסבל מגיעים לבית של פסקואל בכפר אבל לא מוצאים שום רמז לגבי מה שקרה לכריסטינה. בכל זאת אהבתי איך שלמחרת איסבל חזרה לשם כדי להחזיר לחוליו את המפוחית שלו
היא גם זו שהשיגה לו את האפשרות לצאת למסבאה כדי לברר אם לחנרו יש קשר למה שקרה. אבל מפה והלאה ההתנהלות של חוליו הייתה מאוד שגויה ותמוהה!

מה פתאום הוא מתחיל ללכת מכות עם חנרו ועם כל הפושעים של המסבאה, נכון שחנרו ליכלך על אחותו אבל אם הוא רוצה לדעת את האמת זו לא הדרך! וכאילו זה לא מספיק למחרת הוא עוד חוזר לשם חצי מת וחושב שאם הוא יילחם שוב בקרב במסבאה חנרו ייתן לו מידע אמין. כמובן שהוא לא משיג דבר, כי כל מה שאמר חנרו נשמע כמו אמת מעוותת.

חסינטו שהלך לברר בשביל איסבל שלא מפסיקה לדאוג לחוליו, מגיע גם הוא למסבאה והשיחה הראשונה שלו עם ויולטה יצאה די מוזרה כי הבן אדם היה שיכור "את יצאנית? את רוצה לבוא לגור איתי?"
היא נראתה כאילו עוד שנייה היא מסכימה רק כדי לברוח משם מסכנה
נראה שהוא מתוסכל כי הוא יודע שאבא שלו בחיים לא יקבל בחורה כזאת.

שתי דמויות חדשות נכנסו לנובלה! הרופא החדש הלא הוא חואן פררה והחברה של איסבל שאני בטוחה שגם תוסיף המון לעלילה ככה יהיה אפשר להבין טוב יותר את כל מה שקורה בראש ובלב של איסבל
נחמד לראות שוב את חואן פררה, אני ראיתי אותו לאחרונה בתשוקות ככה שזו הדמות התקופתית השנייה שלו שאני רואה
אם כי נראה שהדמות שלו גם פה לא ממש תמימה. נראה לי שהוא היה זה ששיחד את זה ששולח מברקים כדי לחלוב ממנו מידע על דייגו ומעשיו
כשהוא הבין שדייגו מחפש רופא בשמה של טרסה הוא מייד ידע איפה להיות ומתי. לא סתם הוא נכנס למאפייה שטרסה נכנסה אלייה והתחיל לדבר איתה

סופיה סופיה... ללא ספק הבחורה יורדת מהפסים מפרק לפרק ואולי הרבה מזה זה באשמת טרסה שמכריחה אותה לשקר כאילו היא עדיין בהריון כנראה בשביל לקבל את הירושה של המשפחה של אלפרדו. מה שמכניס אותה ככל הנראה לסטרס רציני מול אמא של אלפרדו שחושדת ולא מפסיקה לשאול שאלות.

בינתיים חסינטו הספיק להחזיר את חוליו המוכה כולו מהמסבאה במצב די קשה כשהוא כולו שיכור ומדמם ובזמן שאיסבל רצה אליו ודואגת לו הוא בוחר להתנפל עלייה ומאשים גם אותה במה שקרה לכריסטינה
נסלח לו כי היה שיכור ובמצב לא מצב אבל בהחלט מצופה ממנו להתנצל בפנייה אחרי שיחזור לצלילותו

evglev1

Well-known member
מנהל
חוליו לגמרי נואש אחרי מותו של פסקואל

והוא מוכן להגיע בשביל כל רמז, וכמובן גם מזעזע אותו מה שחנרו אומר על כריסטינה והוא לא ממש יודע להתאפק.

אכן שיחה מוזרה בין חסינטו לויולטה, שהסרסורה מהר מאוד השתיקה את ויולטה ואמרה לחסינטו שהוא יכול לבוא לקבל את השירותים שלה. נראה גם שחסינטו ממש לא רצה להיות שם, אבל עשה טובה לאיסבל.

סופיה כן במצב נורא והרופא החדש עלה מיד על זה שהיא כבר הפילה כי מצבה החמיר והוא היה צריך לשמוע מה קרה כדי לדעת איך לטפל בה, בינתיים הוא הבטיח לשתוק כמו כומר, בדיוק כפי שטרסה רוצה.

מתילדה נראית דמות נחמדה מאוד שכבר עלתה על זה שאיסבל התאהבה בחוליו.

faery18

New member
אני מבינה מה הביא אותו להתנהלות הזו אבל עדיין זו התנהלות

שגויה שרק פוגעת בו.

אגב לא יודעת אם שמת לב אבל חסינטו הוא לא אחר מ"ממו" מאקאסיה. שם היה לו שפם מעצבן כזה שממש לא התאים לו, טוב שפה הוא נפטר ממנו

מתילדה יודעת שאיסבל מאוהבת בחוליו בעקבות המכתב שאיסבל כתבה לה. היא בהחלט נראית דמות ממש חמודה וטוב שיש לאיסבל חברה טובה לצדה במאורת הנחשים הזו

Don Nirtin

New member
אחרי שאמרת את זה

הלכתי לוויקיפדיה. החוצפן הזה קורא לעצמו עכשיו ג'וש גוטיירז במקום ג'ושוע גוטיירז (בת'כלס החלטה חכמה. ראינו איך ג'ושוע נשמע בפה של מרלן פאבלה בתשוקה וכוח
). לכן לא זיהיתי אותו.
&nbsp
וכן, עוד החלטה חכמה זה להעיף את השפם.

למעלה