מלון הסודות

elall

Member
מנהל
בנתיים ראיתי רק עד פרק 3

קצת רפרפתי בשרשור הקודם אבל לא התעמקתי יותר מידי כדי לא לספיילר לעצמי. לא ממש הבנתי מאיפה כולם הבינו שהם ידעו את מין התינוק של סופיה? אולי פספסתי משהו? אז נכון שהם כל הזמן אמרו hijo, אבל אצל דוברי ספרדית זה מקובל להגיד ככה על עובר, גם כשלא יודעים את מין התינוק, זה סוג של בררת מחדל, כמו שאנחנו אומרים "תינוק" אבל זה יכולה להיות גם תינוקת. או שכן נאמר מתישהו בפירוש "בן" או "זכר" ואני פספסתי?
לא יודעת אם מישהו ציין את זה (אולי גם פספסתי), אבל הנערה שמכריחים אותה לעסוק בזנות זאת אותה אחת ששיחקה את אלחנדרה הנערה ב"אקסיה". איך תמיד היא נופלת על התפקידים האלה?
לשמחתי השקר של חוליו לא נמשך הרבה זמן ואיסבל עלתה עליו צ'יק צ'אק, כי ממש לא אהבתי את הרעיון הזה.

evglev1

Well-known member
מנהל
עד כמה שאני זוכר הרופא אמר בפירוש שהיה מדובר בבן זכר

אם כי ייתכן שהייתה טעות בתרגום.

גם אני שמח שהשקר של חוליו לא נמשך זמן רב.

faery18

New member
זכור לי שטרסה שאלה את הרופא אם הוא יכול לפחות להגיד לה

אם זה היה בן או בת והוא אמר בן. היו לפחות צריכים להתאמץ להראות עלייה בטן בשלב כזה חח קטע הזוי אבל נזרום

faery18

New member
חימנה מהפרקים הראשונים זו אפריקה זבלה?

ממש לא היה לי מושג. פשוט הראו אותה בקושי ובסצנות מעורפלות ומהירות ובסוף גם בצורה לא ממש אממ..איך נאמר? ראויה לזיהוי?
ככה שבאמת מפתיע שזו היא.

לא אפריקה זבלה ולא חימנה

זאתי שנכנסה להריון לא זוכרת איך קוראת לה היא קוראת לסרסורית שלה אמא ומי שמגלמת אותה היא השחקנית שגילמה את אלחנדרה הצעירה מאקסיה לפני המעבר זמן.

Don Nirtin

New member
עד 7

אני מת. על. דניאלה. רומו.
.
&nbsp
וגם על הבלש איילה שעושה קרקס מהאידיוט דגוברטו
הוא ממש מעביר שיעורים שלמים באיך לעשות חקירות. זה איכשהו מצחיק אותי שהוא גונב תפוזים ואוכל אותם ברחבי המלון בזמן שיש דרמה

&nbsp
כבר ספיילרתי הכל אגב עד הסוף. יהיה ממש
.
&nbsp
ו..... זאתי עם הפרצוף החמוץ נכנסה
לא מת עליה במיוחד.

faery18

New member
גם אני אוהבת את ההומור שמשלבים מסביב לחקירות ובכלל

elall

Member
מנהל
מזל טוב לדיאנה בראצ'ו שחוגגת היום יום הולדת 72

faery18

New member
וואו נראית הרבה פחות, מזל טוב!
אגב שחקנית מצויינת

ממה שהספקתי לראות פה

faery18

New member
פרקים 6-7

חמודים חוליו ואיסבל איך שהוא עזר לה אחרי שהיא נפלה ביער
לפחות היא הספיקה לראות שהסוחט לבש בגד ששייך לעובדי המלון! ועוד אחרי שהיא חזרה לשם עם דייגו היא מצאה את העגיל של כריסטינה שככל הנראה נפל לסוחט. גם העגיל וגם הכפתור מובילים לפסקואל והכל מצביע על כך שהוא הסוחט, לפחות ככה זה נראה בינתיים לפי הרמזים. עוד התגלה שהוא היה בזוגיות עם כריסטינה!

בינתיים מי שנעצר על רצח חימנה ובחשד להיעלמות כריסטינה זה אנדרס המסכן
אחרי שפליפה מעביר את הסכין מזהב מהחדר שלו לאנדרס
אהבתי איך שאנחלה איימה על טרסה שאם היא לא תעשה משהו היא תפתח את הפה ותספר לכולם שסופיה כבר לא בהריון
טרסה ממש חצופה. אנחלה עזרה לה כשמצאו את הסכין אצל פליפה וזה התודה שלה?
גם חוליו ממש חמוד איך שהוא ניסה להגן עליו

איסבל ניסתה אומנם לדבר עם פליפה לגבי מה שהוא עשה אבל לשווא.. מן הסתם מה היא חשבה? גם ככה הוא כולו שרוט אז עוד כשהוא שתוי אז בכלל..חח

והנה נכנסה לעלילה אמא של אלפרדו! איזו חיה בסרט היא חח סדינים מהולנד, תפריט אישי, עוד משהו?
אבל נראה שטיפשה היא לא, היא הייתה מאוד קרובה לגלות שסופיה כבר לא בהריון

evglev1

Well-known member
מנהל
קיוותי שטרסה תטיח בפליפה, למה דווקא אנדרס

שהוא הבן של אנחלה שיש לה מעמד במלון, אבל לא, לטרסה חשובה רק משפחתה, ואכן כל הכבוד לאנחלה שאיימה עליה וגם הזהירה את חוליו שהוא משחק באש כשחוליו ובלן חושבים שאנחלה לא עושה כלום למען בנה.

מעניין אם פליפה באמת הרוצח והוא כל כך בטוח בחפותו כי היה מסטול ולא שם לב, או שהוא רוצח וצבוע. לאיסבל אין מושג מאיזה חומר קורצו אימה ואחיה.

גם אני חושב שפסקואל הוא הסוחט מעניין ונראה שהוא היה בזירת הרצח. הכפתור מגלה גם שהיה ביניהם רומן. וכשחוליו מוכיח לאיסבל שהפסנתרן לא יכול להיות הנסחט, דייגו מעביר את החיצים לפליפה, ועדיין לאיסבל אמון עיוור בדייגו והיא שואלת את פליפה על הסחיטה כשהיא בטוחה שהוא יודע על מה מדובר.

faery18

New member
זה נראה כאילו דייגו ניסה להפיל את פליפה

ושם אצלו את הסכין

evglev1

Well-known member
מנהל
מקווה שבאמת פליפה לא רוצח ולא יודע איך הסכין הגיע אליו

כי הכול מפליל אותו, גם האחרון שהיה עם חימנה, והסרסור לא קיים את הבטחתו והלשין למרות שהביא את חוליו להיאבק והסיבה שפליפה ישב בכלא היא שהוא פחדן שמוכן להפליל חף מפשע, אך שיסתבר שיש רוצח אחד של כריסטינה ושל חימנה.

Don Nirtin

New member
פרק 8

יופי. כולם מצותתים לכולם. כולם מרגלים אחרי כולם. כולם חסרי חיים. ואנדרס עדיין חמוד.
&nbsp
היה לנו פרק הפסקה מסופיה המעיקה, שזה כבר מעולה.
&nbsp
ראינו שתיכף תיכנס דמות 'בסט פרינד' של איסבל. באמת תהיתי מי תקשיב לשטויות הרומנטיות שלה..... כמו שאנדרס מקשיב לחוליו

&nbsp
אנחלה גילתה שבלן לא בדיוק אם השנה ומנסה לשחד את נטליה לדבר

&nbsp
הבלש לא היה מצחיק הפרק.
&nbsp
הרומן לא רומן של חסינטו הנער מהמלון עם הנערה "הזונה" ממול - מעניין לי את השומה שצמחה לי על הצוואר בלילה.
&nbsp
ו...... הסוף? ברור שפסקואל הלך. אלא מה. דייגו לא נראה אחד שמפספס יותר מדי

evglev1

Well-known member
מנהל
אכן אם פסקואל חי חוליו מגלה את האמת

ויש עוד 73 פרקים שלמים. מעניין אם דייגו שמע שחוליו הוא אח של כריסטינה כי הוא עקב אחרי חוליו כי פסקואל שכנע אותו שחוליו הסוחט אבל ירה בדיוק כשפסקואל היה אמור להלשין לחוליו ואיסבל על הרוצח.

הבלש לא היה מצחיק כי היה לבד, הליצן האמיתי הוא השוטר שבלמסדה מהשיבה הביתה אמר שגונסלס שלומיאל, אילו רק היה פוגש את דגברטו הליצן, באמת לא פלא שהפשע חגג שם עם שוטר אהבל כזה. אז כשהם נפרדים והבלש עובד ברצינות אין את החלק הקומי. ועכשיו גם השטויות של פליפה השיכור כלוט הלכו כי הוא הלך לכלא ולא יהיה במלון.

מסתבר שהזונה ההרה היא גם זמרת חובבנית שאוהבת לשיר ברחוב ובבר. ועדיין למה קוראים לסרסור דוד, זה כינוי בעולם התחתון הוא שבאמת מדובר באם ודוד שמנצלים את הבנות/אחייניות כדי לעשות כסף קל?

Don Nirtin

New member
גם הוא וגם סופיה נעלמו מהפרק

אבל לצערי בפרק 9 הם כבר חזרו במלוא הקיטור.
&nbsp
אבל היה פרק טוב. אכתוב עליו מחר.

למעלה