רק אלוהים סולח - מתקרבים לסוף!

faery18

New member
פרק 121 - לאא הלנה

פאוסטו מתגרה בדייגו ומגיש לו את האקדח שלו על מגש של כסף
לבסוף דייגו מאבד את זה יורה בו אבל פוגע בטעות בהלנה
למה להרוג דמות כל כך טובה? רק כדי להאדיר ולפאר את מתאו שנייה לפני הסוף ולהכתים את הדמות של דייגו?
פתאום מתאו נהיה אצילי ונכנס במקומו לכלא
אביגיל המסכנה נשארת בלי אפחד עד שסופסוף אחרי חודשיים רנטה פוקחת את העיניים

בינתיים מסתבר שטוניו נשלח למנזר(
)האחיות מרוששות(
)ומקס ותאודורה ברחו מפאוסטו ליוסטון.

היה חסר לי שיחה בארבע עיניים של מתאו ובניטו כדי שבניטו יעביר למתאו את המילים האחרונות של דיאנה.

זהו היום פרק אחרון!:[
לי יש עוד שניים

מצרפת את סצנת המוות של הלנה, גם שם מארק טאצ'ר לא היה משהו, בכי של ילד בן חמש שנפל לו המסטיק
אבל סצנה חזקה במיוחד

evglev1

Well-known member
מנהל
הסיבה היחידה למותה של הלנה היא מותה בגרסה הקודמת

בחבקי אותי חזק מתאו היה תוצר של אונס ופאוסטו פחד שהלנה תספר לו את זה ודיאנה שמה לב שפאוסטו מפחד מהלנה וניצלה את הקשר הטוב שהיה לה עם הלנה כדי לשלוח לה סלסלת פירות מורעלת ברעל עכברים ורצחה אותה. כשזה נחשף פאוסטו רצח את דיאנה בסצינה שניר הביא לפה, ומתאו היה החשוד העיקרי, אבל לא ישב חודשיים בכלא ומקריה שימשה אליבי לפאוסטו וגם אביגייל מחתה במשטרה, למה אליבי של מקריה לפאוסטו אמין ואליבי שלה למתאו לא אמין, אבל זה הסתדר מהר ולא היה חודשיים בכלא ובעצם לא היה בכלל בכלא.

Don Nirtin

New member
שתי סצינות חזקות מהסדרה המקורית

באחת - מריה דל כרמן מגלה את כל האמת.
&nbsp
ובשנייה - כריסטינה כמעט מתאבדת אבל מריה דל כרמן מצילה אותה וסולחת לה.
&nbsp
אני די בטוח ששתי הסצינות טובות יותר מה"חיקוי" שהיה ברק אלוהים סולח שהדבר היחיד שטוב שם זה סרחיו גוירי, אלטאיר חראבו וסבינה מאוסייר. זהו.
&nbsp
&nbsp

evglev1

Well-known member
מנהל
אין על הסצינות האלה את השנייה אפילו שמרתי בקלטת וידאו

כשעוד לא היה לי מג'יק וגם היה לה תחביב להקליט קטעים כאלה. אבל בחיקוי לפחות עשו את אביגייל רכה, היא הגיבה בערך כמו שרות בתשוקת הנצים הגיבה לגילוי שאווה אימה. היא ישר הבינה הכול וסלחה לאימה מיד. פה את הדרמה סידרו כשדיאנה מנסה לרצוח את אביגייל ורנטה מגינה עליה בגופה וכמובן ליד האגם ואביגייל מנסה להציל את אימה ודיאנה מאיימת אליה באקדח כדי לוודא שרנטה תמות מהירייה או מהטביעה והמושיע כרגיל דייגו. אבל כמובן שאם אביגייל הייתה כועסת על אימה, אחרי סצינה כזאת הייתה סולחת לה, אפילו אדלה נוריגה בזכות לאהוב שאימה הייתה די מכשפה אליה כמו גם באהבה מנצחת סלחה לה מיד אחרי ההגנה בגופה.

ואגב רצח דניאלה, נזכרתי שבתהום של תשוקה סבינה מוסייר רצחה את קניה המאהבת של בעלה בדיוק באותה הצורה ואותה השחקנית. יש להם חיבה לשחזר סצינות, אבל לפחות קניה הפילה קודם, פה דניאלה נרצחה כשהיא בהריון עם העובר, אולי בגלל זה, כדי לחסוך כאב ראש לפטריסיו ורנטה.

Don Nirtin

New member
מלכתחילה פטריסיו לא היה אמור להיות קיים

אז סיבכו קצת את הקטע ואז החליטו שכדי שהם יהיו פנויים אז הורגים את התאומה הזו.
&nbsp
הפרק האחרון - דחוס דחוס דחוס. בשני דברים הוא דומה לפרק האחרון. והוא לא דומה לפרק אחרון המקורי בשום דבר.

evglev1

Well-known member
מנהל
דווקא ניסו טיפה לשחזר את השיחה של פאוסטו ורנטה

כשפאוסטו הודה במעשי רצח רבים, הפעם לא הוקלט ושהמשטרה באה לעצור אותו. כמובן שונה מאוד, אך כמו החתונה בסוף גם ניסו לטפטף משהו מזה.

ולא יאמן שבעוד מקס ישב בכלא ואולי אפילו 5 שנים שלמות, למרסלינו סלחו הכול.

למעלה