רק אלוהים סולח-פרקים אחרונים

faery18

New member
רק אלוהים סולח-פרקים אחרונים

נגמררר:[אבל סגרו יפה

faery18

New member
פרקים 122-123
איזה יפה היה הסיום עם הכדור הפורחח

שני הפרקים האחרונים היו מלאי אקשן כיאה לפרקים אחרונים
פאוסטו סירב להרים ידיים גם אחרי שאולץ לעזוב את האחוזה והחליט לחטוף את אביגיל ולברוח יחד איתה
בינתיים מקס הספיק כבר להתלונן נגדו ולהסגיר את עצמו אחרי שלקח דוגמא מטוניו שחזר מהמנזר כדי לרצות את עונשו מרצונו
חח מפתיע כבר חשבתי הנובלה מעודדת אלימות
גם מקריה נתנה את העדות שלה נגד פאוסטו אחרי שסיימה להטביע את דניאלה באגם
מה יש לה זאת עם הטבעות חחח גם בתהום של תשוקה הטביעה את קניה

דייגו ששמע מבניטו שמתאו נכנס במקומו לכלא חוזר, מתאו משתחרר, כשרנטה לפתע מודיעה לשניהם שפאוסטו חטף את אביגיל
שניהם לוקחים את הסוסים ויוצאים לחפש את אביגיל ושנייה לפני שפאוסטו מצליח לאנוס אותה באמצע השדה דייגו מתנפל עליו נאבק איתו, מתאו צועק לאביגיל שתתחיל לרוץ ופתאום נשמעת ירייה! פאוסטו יורה למוות בדייגו
היה עצוב איך שהוא מת כששניות לפני הוא מספיק לברך אותם ואת הקשר שלהם
לא הגיע לו למות! ממש דמות טראגית הוא היה
מה שכן לא הופתעתי שהוא מת כי בימים האחרונים מישהו ספיילר את זה בפייסבוק של ויוה

פאוסטו לא עוצר ומגיע גם לרנטה
הוא מכוון אלייה את האקדח ומודה בפנייה שאכן הוא זה שרצח את פבלו ועוד רבים אחרים, אהבתי איך שהיא הישירה אליו מבט כדי שיראה שהיא כבר לא עיוורת אחרי שהוא אמר לה כמה הוא היה רוצה לראות אותה מסתכלת לו ישר לעיניים שנייה לפני שהוא הורג אותה, סופסוף הוא קלט שהיא רואה הגיע הזמן

כמובן שהשוטרים לא איחרו לבוא וכשכבר נראה היה שהכל אבוד בשביל פאוסטו הוא השתלט על האקדח של הפקח התחיל לירות בשוטרים, התחיל לברוח, כשלפתע מקריה צצה משום מקום וירתה בו כדור אחד ישר ללב כנקמה על זה שרצה לברוח עם אביגיל ולא איתה
מתחילת הנובלה היו לה כמה וכמה רגעים מועילים למרות היותה
וזה ללא ספק היה השיא!חח..

פאוסטו כל כך לא רצה ללכת לכלא עד שברגעי גסיסתו האחרונים הוא הורה למקריה לקחת את הסכין שלו ולגמור את הסיפור באופן סופי
מקריה נעצה בו את הסכין שוב ושוב בעודה צועקת שהיא אוהבת אותו ושאפחד לא יפריד ביניהם לעולם
חח סצנה ממש חזקה
סופסוףף פאוסטו מת! וקיבל את עונש
ומקריה? לא הראו אותה בכלא אבל ניתן להבין ששם היא סיימה שהרי בסצנה האחרונה שלה המפקח אחז בה.

עוברות חמש שנים
וסופסוף מתאו ואביגיל מתחתנים
ממש אהבתי איך שעשו את החתונה בכנסייה העתיקה מעבר לגשר שקושט כולו בפרחים כשמעבר רואים את כל הנופים המהממים של המטעים והאגם
הדבר היחיד ההזוי היה שטוניו הפך לכומר והוא היה זה שחיתן אותם!

אין ספק שאנג'לי נסמה יודעת לברוח לוקיישנים עוצרי נשימה כי בנובלה הזו היו צילומים מדהימים אין מה להגיד ואין ספק שזה מוסיף זה חלק מהחבילה
השיא היה כשמתאו ואביגיל עלו על הכדור הפורח כשרואים מעל את כל הלוקיישן המדהים עם הנופים, עד שהם לאט לאט נעלמים אל מעבר לאופק
ככה מסיימים טלנובלה

evglev1

Well-known member
מנהל
כנראה ששמעו שאת לא אוהבת את הכומר החדש

והחליטו למנוע את החתונה של הראשיים שלא ברור מדוע היו צריכים לחכות חמש שנים כדי להתחתן
.

מקריה אידיוטית הורגת את פאוסטו כשהיא שומעת שזה מה שהוא רוצה כדי לא להיות בכלא. בגרסה הקודמת פאוסטו גנב את כל החסכונות של מקריה שלא ברור איך צברה אבל הוא ברח ממקריה עם הרבה כסף שהיא שמרה לבריחתם וחזר מול רנטה עם זקן של הרוזן ממונטה כריסטו וגם התוודה מול פשעיו, וגם שם נראה לי הזוי שהיא הורגת אותו כשהוא באזיקים, שם הוא לא הצליח להרוג שני שוטרים בדרך ונעצר מיד ומצילה אותו מהכלא ונכנסת לכלא בעצמה, העיקר שהיא תיענש, פה היא שמעה בפירוש שפאוסטו רוצה למות כדי לא להיכנס לכלא ועשתה לו את הטובה כשמהירייה שלה אולי אפשר היה להציל אותו ועל הירייה היא יכלה להיות חופשייה כי זאת הגנה עצמית כשהוא תקף אנשים, אבל העיקר שנענשה כי פה היא גם רצחה את דניאלה, מה שלא היה בגרסה הקודמת. וגם בגרסה הקודמת לא היה איזה שליש סדרה שרנטה חושבת שמקריה עדיין חברה שלה, לאחר שפאוסטו החזיר את מקריה ואביגייל כי ברונו היה שם ערמומי הוא רשם את הילדה כבת של מקריה ונתן למקריה כסף כדי להיעלם עם הילדה ובא לספר לרנטה ואימה את סיפור הסבתא שמקריה חטפה את הילדה.

בדיוק כמו הלנה דייגו מת בגלל מותו בגרסה הקודמת שלפני שקרים הנישואים הקאתוליים באמת היו עד המוות. והחתונה שממנה דייגו הבריז כי חשב שהוא דוד של אביגייל הייתה לפני שהתגלה שדיאנה מצפה לתאומים ואחרי שזה הובהר, אביגייל ודייגו נישאו בכנסייה והיה צריך לפנות אותה לחתונה בכנסייה עם מתאו. אבל אם אני חושב על זאת סתם אכזריות גם שם, כי אפילו בהזר ובבגידה התקופתיות, אפשר היה לבטל נישואין שלא מומשו ואביגייל ודייגו לא שכבו. ואגב שם כשאביגייל לא הייתה מוכנה לסלוח לרנטה, היא ומתאו התנשקו כשהיא הייתה נשואה לדייגו, וכשהיא ביקשה ממנו סליחה, הוא אמר לה משהו כמו שתלמד לסלוח לפני שהיא מבקשת שאחרים יסלחו לה, קטע גדול מחיתי לו כפיים בקטע הזה. אבל הסוף שלו גבל בהתאבדות כי לאחר שהוא גילה שהוא ומתאו אחים והיה כבר נשוי לאביגייל, הוא התחיל להזניח את עצמו ולא אכל והיה בדיכאון שגזל מאחיו את האישה ובסוף מת מהזנחה.

לגבי הסדרה שמעודדת אלימות, אנטוניו רצח את לוסיו, ויש חמש שנים או פחות, אם כי יש מקרים שאפשר להגדיר כאי שפיות זמנית והעונש קל יותר. אבל למרסלינו סלחו הכול ואת ויולטה שכחו מאז שהמועדון הימורים נסגר. לא מתאים לאנג'לי נסמה לא לשכוח דמויות ככה ולא לשכוח שאפראין הוא אב חורג של פבלו ולא אב ביולוגי, אך בעיני כל הדמויות הוא אביו, ואמנם האב הוא זה שמגדל אבל כפי שכתבת לא ברור מדוע הפכו אותו רק לאב חורג ואם עשו שהוא מעדיף להסתיר את זה, או שהתסריטאי/ת בעצמו/ה שכח/ה את זה.

הכדור הפורח שיחזור של סצינת הסיום של מחר ולתמיד, רק הפעם הם עפו ליד הצלב על גג הכנסייה עד שהתרוממו עוד יותר גבוהה.

כמו שבשקרים עשו שרוברטה תעזור לפינה כשתסחט על ידה לחשוף שהיא לא הבת של רחינה והכול זיוף והיא עזרה לפינה בניסיון לרצוח את רחינה ובכסף, כדי להכין את האליבי לעונש של פינה בכך שתרצח בעצמה את ביתה רוברטה ושלא נרחם על רוברטה שבפרקים הראשונים הייתה קורבן. כך גם כאן דאגו לשחזר את הקטע מהגרסה הקודמת שדניאלה רוצחת את פורפיריו כדי שלא נרחם על דניאלה הטובה כשחימנה דואגת שמקריה תרצח אותה במקומה ודניאלה משיגה את הזהות של חימנה בעזרת שלא נראה שסיפר גם על רצח פורפיריו וזה נשאר התאבדות בעיני הרשויות, אז מבחינת החוק חימנה היא דניאלה וזה שהיא צועקת שהיא חימנה רק מחזק את הרושם שהיא משוגעת והעונש שלה שתמיד רצתה שדניאלה תתפוס את מקומה, תופסת את מקומה של דניאלה בבית משוגעים כשהיא שפויה. אז בשביל העונש הזה של חימנה ובשביל למנוע כאב ראש לרנטה ופטריסיו עם הילד של דניאלה, דאגו להשחיר את דניאלה עם רצח פורפיריו ובסצינה שהיא רוצחת את ההורים, הראו אותם כאילו היו הורים תמימים שמתחננים לרחמים ובעצם בגלל השיגעון של דניאלה לא ברור אם ההורים היו באמת מתעללים או שזה הדמיון של דניאלה, או ששטויות שחימנה הכניסה לדניאלה לראש.

faery18

New member

לגבי מקריה לא בטוחה שהפקח היה חושב שהיא ירתה כהגנה עצמית כדי להציל את הבריות חח מאחר והיא אמרה בקול שהיא עושה את זה כדי להתנקם בו על הבגידה. ולמרות שמקריה הרגה אותו בסוף גם כי הוא ביקש זה היה מהנה כי כל הנובלה היא הייתה לצדו והוא כל הזמן השפיל אותה והלך עם אחרות.

אם הפקח אומר שגם הוא היה מבצע מעשה רצח במקום הרוצחים ואם הם לא נענשים-כמו שהיה נראה בהתחלה אז אפשר לחשוב שהנובלה מעודדת אלימות או לפחות משלימה עם זה. ככה ששמחה שבסוף כל מי שהיה צריך לשלם-שילם

וואלה גם במחר ולתמיד היה כדור פורח! פה כשהם התקרבו לצלב שעל הכנסייה זה היה לדעתי בכוונה כי זה הסימן של הנובלה. נראה שסוריה די נהנתה מהחוויה בעוד שמארק טאצ'ר היה נראה לי קצת מאובן
מעניין איך צילמו את זה, בטח העלו עוד כדור פורח שירחף מול הכדור שלהם כי צילמו ממש את כל המסלול, צילום מרהיב ללא ספק

faery18

New member
עוד כמה מילים על הסוף של שאר הדמויות

אהבתי שפטריסיו ציין בפני רנטה שהחתונה הבאה תהיה שלהם

אהבתי שמקס הבריא ושהוא ותאודורה מאושרים יחד, נראה שגם הוא ריצה רק 5 שנים
חוליאן לא נהרג מהירי של השוטרים והוא נשאר לשלם על פשעיו בכלא כמו שצריך

מוטור ויתר סופית על אדוביחס(מגיע לה
)והם מצפים לתינוק

טוניו כומר זה באמת הזוי חחח אבל לפחות הוא ישב בכלא כי זה היה מתבקש.
ובאשר לתאומות-על דניאלה כבר פחות ריחמתי אחרי שרצחה את פורפיריו ואחרי שהמשיכה לבנות על פטריסיו. ולגבי חימנה חח ממש חזר אלייה כמו בומרנג עכשיו אפחד לא מאמין לה שהיא באמת חימנה והיא חזרה לבית משוגעים כדניאלה

מפתיע שמרסלינו סיים בחיים
נו טוב לפחות לא קיבל את אישתו בחזרה גם זה סוג של עונש עבורו

לגבי נייבאס נראה שלמרות הכל היא לא הייתה כל כך מאוהבת בדייגו אם אחרי שהוא נפרד ממנה הובן שהיא כבר הלכה עם מישהו אחר, או שפשוט לא היה מה לעשות עם הדמות שלה שגם ככה לא הייתה כזאת חשובה אז סתם הקריצו איזה תירוץ להעלים אותה בפרקים האחרונים
..
ואחרון חביב דומינגו
לדעתי הוא היה דמות קצת מיותרת דייגו אימץ אותו אבל אז פאוסטו הפריד ביניהם דייגו היה תקופה בכלא ודומינגו בבית יתומים. ועד שדייגו הצליח להחזיר אותו הוא עמד לחזור לכלא אבל לבסוף מת:[ ככה שלא היה מה לעשות איתו ויצא שהוא נשאר תחת חסותם של מתאו ואביגיל לבקשת דייגו. אבל הוא קצת לא קשור
.. לדעתי לא היה הכרחי להכניס אותו לעלילה אם דייגו סומן כדמות שלא שורדת עד סוף הנובלה. אבל שיהיה

&nbsp
זהו..
הייתה נובלה מעניינת מושקעת מאוד אהבתי
ואם רק היה ראשי אחר אז בכלל היה מושלם

&nbsp
עכשיו נשארתי עם מלון הסודות ואנה כפול שלוש שזה די והותר
מאווה אני נאלצת להיפרד
הפער כבר גדול מידי ומהשבוע הפסקתי להקליט. מקווה שיהיה לה עוד סיבוב בעתיד ואז אני אוכל להשלים אותה.

evglev1

Well-known member
מנהל
עדיין לא מאוחר להקליט בשבת בשידור חוזר

בהנחה שיש לך מקום בממיר. כי יש את הממיר מג'יק הכי ישן ויש בו מקום ל-100-110 פרקים. ובסדרות האחרות יש לך מקסימום 2-3 פרקים מוקלטים, אבל שיקול שלך, במיוחד שאני לא יודע במה את עוד צופה ומקליטה, אם כי חשדתי בזה כשלא כתבת כלום על הגורל של אווה. אבל לפחות זה בשביל סדרות שאת באמת אוהבת ולא כמו במקרה של תשוקה בכוח שאחת הסיבות הייתה השלמת פרקים אחרונים באימפריה שלא נהנית מהם. בעצם מצד שני הסדרה היחידה של אידית גונסלס בטלמונדו הייתה דונה ברברה והיא חזרה לסיבוב שני, כך שנכון שהסדרות שלה בטלוויסה ואצטקה לא חזרו לסיבוב שני, חוץ מלעולם לא אשכחך בה שיחקה עם קולונגה, אבל יכול להיות שטלמונדו זה סיפור אחר.

אם מקס ישב חמש שנים זה באמת מוגזם כי הפשע שלו זה רק שתיקה וקלסתרון מזוייף ואולי גם נזכרו שהחביא את הסכין ברצח של מיה, אבל מצד שני אנטוניו אמר שילך לסמינר אחרי הכלא ולא ילמד בכלא, כך שייתכן שגם אנטוניו יש פחות מחמש שנים. בכל מקרה חבל שעשו מבלבל אם ישבו חמש שנים או פחות, גם באישה במסכה הקוריאנית זה היה מבלבל וחבל, אם כי טלוויסה מוסרים גזר דין רק לרוצחים שנידונים למעל 100 שנות מאסר ולעבריינים שלא רצחו הם או מסיימים כשהם בכלא בלי לומר לכמה זמן כמו עם מאורה בכישוף, אה אופס להלנה אמרו שזה 12 שנים, אבל זה רק על שיתוף פעולה ברצח החם, ולא ברור אם הוסיפו לה כשנחשף שהיא מעורבת בחטיפת של ביתה עד צוואר, ואליסיה מאין טיפשות בגן עדן, או כמו עם מקס ואנטוניו שמשתחררים אחרי קפיצת זמן כך היה גם עם פטריסיו בשיכורה מאהבה.

אנטוניו כומר לקוח מהגרסה הקודמת שגם שם הוא הלך לקפוץ לסמינר, אך לא חיתן את הראשיים ולא הייתה קפיצת זמן כשהוא כבר כומר. ושם זה כל כך ריגש את חוליו/חוליאן ששם הוא לא סכסך עם תמונות של דיאנה ולוסיו שהוא התחרט והתוודה על הכול לפני הכומר החדש והתנצל בפני אדוביחיס ואפיחניה והחזיר להן הכול והלך להסגיר את עצמו עם סיכוי להקלה בעונש בגלל שהסגיר את עצמו בעצמו. גם פה אדוביחיס ואפיחניה אמנם איבדו הכול, אבל בחתונה הם לא נראו כמו נשים עניות שחיות בצניעות ובעצם כל מי שגנב מחוליו-חוליאן מת, גם יד שחורה, גם דיאנה וגם פאוסטו, כך שיש מצב שהכסף חזר אליהן.

גם מפתיע שמרסלינו נשאר בחיים, אבל לפחות לא בא לחתונה, זה גם משהו, למרות שעזר בסוף, היה תמיד לצד פאוסטו וגם כשהוא עזר זה לא היה מחרטה אלא מרצון לנקום בפאוסטו.

בשביל נייאבס סידרו בן זוג חדש ובאמת שלא תהיה כמו דייגו שכל החיים תבכה על אהבה חד צדדית ותתאהב.

אני כמעט בטוח שדומינגו לא היה בגרסה הקודמת, אבל אם הוא היה אז שם הסבא והסבתא של דייגו נשארו בחיים, אז הוא יכול היה להיות פיצוי על הנכד שמת להם, והם יכלו לגדל אותו כפי שגידלו את דייגו, פה הוא נשאר למתאו ואביגייל ואפילו לקונסטנסה סבתא, באמת אם כבר לא חיתנו את דייגו ואביגייל ועשו חתונה עם ניאבס אז יכלו להשאיר את דייגו, ניאבס ודומינגו כשמשפחה מאושרת. מה זה משנה מה היה בגרסה הקודמת, הרי בגרסה הקודמת פטריסיו נדרס על ידי פאוסטו בדיוק בצורה שהוא דרס את פבלו, דניאלה אושפזה בבית משוגעים ולא נרצחה, ויסנטה נשארה בחיים ועוד עם בעלה שלא היה בגרסה הזאת, מקריה לאחר רצח פאוסטו התחרטה ובניטו ואמנדה המשיכו לבקר אותה ולתמוך בה בכלא, את הרשאים חיתן הכומר שהוא האחיין של הכומר הראשון. אז להרוג את הלנה ודייגו ולהשאיר את המפקח לבד ועצוב עם נחמה שהוא החזיר את טוניו לדרך הישר סתם אכזריות.

faery18

New member
ידעתי מראש שסיכוי גדול שאני אאלץ לפרוש מאווה

כי גם בפעם הקודמת לא הצלחתי לתמרן עם יותר משתי סדרות. וכמו שהצטבר לי הפער בתשוקה וכח בזמנו, אז ככה גם באווה. לא היה לי זמן להגיע גם אלייה
ככה שלצערי היא כבר לא רלוונטית עבורי הפער היה גדול מידי, ואכן גם עומס ההקלטות כבר הכביד לי על הממיר שמאכלס מן הסתם הקלטות לא רק שלי אלא זה ממיר משותף לשניים. בכל מקרה, לא הייתה לי אפשרות להדביק את הקצב וחבל שויוה שמו הכל ביחד כי זו באמת נובלה טובה וכן נהנתי ממנה
אבל כמו שאמרתי מקווה שויוה יחזירו אותה לסיבוב שני ואז אני אוכל להשלים אותה

וכן באמת הרגו פה הרבה דמויות
אבל התרגלתי עוד מתהום של תשוקה שהייתה של אותה מפיקה חח כמובן אין מה להשוות בין הטלנובלות אבל נראה לי שזה בערך אותה כמות מתים. על המפקח שאיבד את הלנה אני לא מרחמת יותר מידי כי גם ככה לא סימפטתי אותו
על הלנה עצמה שהייתה דמות חמודה למרות העבר שלה בהחלט ריחמתי ממש לא הגיע לה למות. וכן לפי איך שהאחיות נראו בחתונה יש מצב גדול שהחזירו להן את הכסף

evglev1

Well-known member
מנהל
אני זוכר שבלב פראי ובלב הסערה בזמנו הדבקת פער ענק

וזה עוד כשצפית באינטרנט בתשוקות. אבל הזמנים משתנים, גם מבחינת הדברים שאת צופה בהם וגם מבחינת כמות הדברים המוקלטים על הממיר.

דווקא הרג דמויות זה קו מחבר שמשותף גם בתהום של תשוקה, החיים שגנבו ממני ורק אלוהים סולח, מקווה שבאנה כפול שלוש אנג'לי נסמה תהיה רחמנית יותר.

ועוד גם אפשר להשוות את המשחק העלוב של דוד ספדה בתהום של תשוקה למשחק העלוב של מרק תאצ'ר כאן. אבל מבחינת עלילה אין מה להשוות. המפקח וניאבס לא היו דמויות מלהיבות במיוחד, אבל מותם של דייגו והלנה בהחלט היה מיותר, וגם אם דניאלה אפשר היה שרק תפיל ולא תמות או שתחזור לבית משוגעים ורנטה ופטריסיו יגדלו את הילד שלה.

faery18

New member
אכן אין מה להשוות בין העלילות, בתהום של תשוקה העלילה הייתה

כבדה ואליסה הייתה ממש דמות טראגית כל הזמן רק בכתה ובכתה

גם אני מקווה שבאנה כפול שלוש אנג'לי נסמה תרסן את עצמה קצת יותר עם רציחת הדמויות
חבל לי קצת גם על פטריסיו שבסופו של דבר איבד עוד ילד. אבל מה לא עושים בשביל לראות שוב את כישורי השחייה וההטבעה של סבינה מוסאייר-נראה שזה מה שעבר למפיקה בראש באותו הרגע

לגבי דוד ספדה פשוט מתאים לו יותר לשחק
אבל אם להשוות אותו ואת מארק טאצ'ר כ-
אני לגמרי מעדיפה את דוד חח..

faery18

New member
סבינה מטביעה את דניאלהVSסבינה מטביעה את קניה

מעניין מי תהיה הבאה בתור

סוף נחמד

אני חושב שאני היחידי בפורום שאהב יותר את תהום של תשוקה מאשר את רק אלוהים סולח

לא אהבתי שלא הראו את הסוף של מקריה אם כי אפשר להסיק שהלכה לכלא.
אהבתי שנתנו הצצה בסוף לסוף של חימנה

פאוסטו מת,דייגו מת גם הוא

סה''כ סדרה נחמדה.יכלתי גם לוותר עליה.מילא.
עכשיו יהיה לי יותר זמן לאנה כפול שלוש ולמלון הסודות.יש לי גם להשלים 30 פרקים של הגורל של אווה

evglev1

Well-known member
מנהל
לי קשה להשוות כי בניגוד לאנה כפול שלוש

בתהום של תשוקה לא סבלתי את המשחק של אנג'ליק בויאר, גם כאן לא סבלתי את המשחק של מרק תאצ'ר ורבקה ג'ונס כששיחקה עיוורת. בדרך כלל יותר חשוב לי המשחק של הראשית מאשר של הראשי ופה סוריה וגה סיפרה את הסחורה פי כמה יותר מאנגליק בויאר בתהום של תשוקה.

גם את תהום של תשוקה ראיתי בלי לראות את הגרסה הקודמת ואת רק אלוהים סולח לאחר צפייה בגרסה הקודמת.

באמת יכלו להראות את מקריה בכלא כמו שהראו את חימנה בבית משוגעים זה רק חצי דקה עד דקה.

שמח שהתפנה לך זמן להשלמות.

evglev1

Well-known member
מנהל
מקריה ביצעה רצח ווידוי הריגה

כך שסביר להניח שהיא עדיין בכלא לאחר חמש שנים, למרות שלא נחשף שהיא גם רצחה את דניאלה.

מה שהפריע לי יותר זה במילה של כבוד, השיתוף פעולה של לינדה עם דודתה היה זניח ובכל זאת החזירו אותה לכלא אבל הייתה קפיצת זמן של שלוש שנים ולא הראו שהיא עדיין בכלא, ולאור העבירות שלה לא הגיוני שקיבלה יותר משלוש שנים. מצב דומה היה בגונול שהזונה שסייעה לרשע ושיקרה כשגונול הייתה חסרת זיכרון, שם כמו שהטורקים אוהבים הרשע בכלל ביים את מותו וברח, אבל היא נעצרה למרות שהיא הצילה את הילד של הראשיים בכך שהחליפה תרופה שיכלה להביא להפלה בויטמינים. והיא היחידה מכל הפושעים בסדרה שנענשה ואחרי שהייתה קפיצת זמן של שש שנים לא הראו אם היא משתחררת.

גם כאן לא נראה שהחתונה הייתה ביום השחרור של מקס ואנטוניו ונראה שהם ישבו פחות מחמש שנים, אך לא ברור כמה, אבל לפחות יש את החמש שנים בתור המקסימום שבמקסימום שהם ישבו.

למעלה