שאלות, חדשות, בקשות

elall

Member
מנהל
שאלות, חדשות, בקשות

כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
המשך שבוע נעים

elall

Member
מנהל
מזל טוב לדולסה מריה שחוגגת היום יום הולדת 31

AndreiTR

New member
אפשר להקפיץ את הקטלוג של גלובו?

מה שפירסמתי למטה
תודה מראש

יש שמועה שאנג'לי נסמה תפיק רימייק לרובי

ואדריאנה לובייר ואנג'ליק בוייר מועמדות. אם זה נכון אז היא נפלה על השכל. כבר עשו סגנון כמו טרסה רק לא מזמן. ולדעתי אנג'ליק בוייר לא תסכים כי היא עשתה את טרסה שזו דמות זהה כמעט. ועוד קסטרו רוצה לעשות חלק שני לרובי.

מהההה.....? עוד פעם? שיקחו משהי יפה שדומה לה כמו גבי אספינו

כי גבי אספינו דומה לברברה מורי בול..
לא יודעת למה אנחליק בחרה עוד פעם אותו תפקיד!
זה כמו הפולשת שזה אותו קאסט של המתחזה?

גבי אספינו מהממת

אבל מבוגרת לתפקיד. צריך מישהי בגיל שלומדת באוניברסיטה בגיל 20 וגבי אספינו כבר עברה את הגיל הזה. מישל רנו ואלטאיר חארבו מתאימות לתפקיד מבחינת הגיל וגם מאייטה.
&nbsp
לדעתי אג'ליק לא תסכים היא עדיין לא בחרה את התפקיד והבנתי שהיא תנוח מהטלנובלות לתקופה מסויימת

מצאתי משהי שנקראת פרננדה קוסיג'ו מאדון השמיים

היא דומה לבוי'אר רק טיפה יותר מבוגרת ממנה וגם על חשבתי על חימנה דוקה...

ארגנטינה מתכננת להפיק סדרה שתעסוק בריאליטי

טלפה תפיק סדרה המבוססת על האח הגדול ויככב בה אחד מכוכבי כמעט מלאכים, פיטר לנזאני. כזכור לפני כעשור שודר אצלנו טלנובלה קולומביאנית "קח אותי רודריגו" שעסק בריאליטי בכיכובו של מרטין קרפאן. לא מדובר ברימייק אך בהחלט יש דימיון.

sunrize1

New member
שלום לכולם

מישהו צופה ב"סנטה דיאבלה"?
אחרי "רק אלהים סולח",
אולי זאת רק אני אבל עדיין לא מצאתי עניין בסדרה הזאת.
לא אוהבת את המשחק של גבי אספינו (יסלחו לי אוהדיה...).
&nbsp
יש צפי למקסיקניות או ארגנטינאיות טובות בקרוב?
&nbsp

evglev1

Well-known member
מנהל
אני צפיתי בה בשידור הראשון ולא השאירה חשק לצפות שוב

בפורום הרוסי רבים מאוהדי מלאך ושטן והמשחק של גבי בתור מנואלה התאכזבו מסנטה דיאבלה והמשחק של גבי אספינו בסדרה. גם אני לא התלהבתי.

אני יודע שטלי התלהבה מהסדרה, אני לא יודע אם היא כותבת גם בתפוז. וניר החליט לצפות בסדרה בגלל חימנה דוקה שתשחק את אינס שעוד לא נכנסה לסדרה.

אין צפי לטלנובלות חדשות בספרדית עד לסיום מלון הסודות שהיא רק 81 פרקים וויוה רמזו שאחריה יביאו גם מקסיקנית נוספת. וגם במקום השיבה הביתה קשה לנחש מה יביאו שהשיבה הביתה מסתיימת עוד חודשיים. אני מהמר שבמקומה יביאו את הלוחמת או החיים שגנבו ממני.

sunrize1

New member
תודה רבה

ממש מבעס שאין לי כרגע במה לצפות.
בינתיים,אתנחם בסדרות אמריקאיות...(מחשבות פליליות,הומלנד)

evglev1

Well-known member
מנהל
במלון הסודות כבר הפסדת שישה פרקים משמעותיים מאוד

אבל לאנה כפול שלוש אפשר להצטרף דרך צפייה באינטרנט.

sunrize1

New member
ראיתי קטע של מלון הסודות,נראה מעניין אבל

כבר הפסדתי מלא פרקים....שונאת לא לראות מהתחלה.
&nbsp

Don Nirtin

New member
בינתיים כנראה אנטוש את סנטה דיאבלה

מעדיף לחכות שהשיבה הביתה תסתיים ולהשלים את אווה לה טריילרה
. בינתיים הפרקים נצברים לי במקס ומחכים שאסיים עם מלון הסודות והשיבה הביתה.
&nbsp
את המחליפה של השיבה הביתה כנראה לא אראה.

evglev1

Well-known member
מנהל
ואני חשבתי שאם לא תאהב את סנטה דיאבלה

להמליץ לך על הסוף שהגיעה ל-YES VOD, בשידור הראשון פספסתי אותה, בשידור השני מאוד נהנתי ממנה והיא אחת מהטורקיות האהובות עלי. חשבתי לתומי שיהיה לך זמן לאחר שנטשת את חוקי משחק, אנה כפול שלוש ואם גם תנטוש את סנטה דיאבלה, יהיה לך זמן, אבל YES VOD לא בורח במהירות כזאת ותהיה לך הזדמנות לאחר סיום השיבה הביתה, מלון הסודות ואפילו אווה לה טריילרה.

Don Nirtin

New member
אין לי VOD....

המקס שלי הוא הVOD הפרטי שלי. מקליט ורואה בדיוק מה שאני רוצה ולא מה שמעלים לVOD בצורה לא מאורגנת ומפוזרת שקשה למצוא מה לראות.

evglev1

Well-known member
מנהל
גם אני העדפתי את המג'יק על ה-VOD

במיוחד שהפרסומות שה-VOD מתאים את הצפייה ללוח הזמנים שלך כל כך לא רלוונטי לצופי ויוה, שבהתחלה לזה של הוט הביאו טלנובלות ישראליות וסדרות מערוצים אחרים. אכן ההקלטה עדיפה אם כי 100-110 שעות הקלטה זה יוצא מעט מדי גם בשבילי, גם בשבילך וגם בשביל הדר, אם כי אני לא יודע איזה מקס יש לך וכמה שעות יש בו.

למעלה