שאלות, חדשות, בקשות

elall

Member
מנהל
שאלות, חדשות, בקשות

כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
שבת שלום

elall

Member
מנהל
למי שתהה מה קורה היום עם חואן אלפונסו בפטיסטה "גאטו"

אז הוא משחק בטלנובלה קולומביאנית חדשה "לאס וגאס", בתפקיד חשפן

אגב, גם טיבריו קרוז שזכור לחלקינו מדוניה ברברה והבגידה משחק שם חשפן. ובתפקיד הראשי נטליה רמירז שמוכרת לנו מ"אני בטי מכוערת".
בעיקרון זהו רימייק לטלנובלה צ'יליאנית "לאס וגאס" וזה כבר רימייק שני, לפניהם אצטקה עשו גם גרסא משלהם "לאס בראבו", שם בתפקידים ראשיים היו אדית גונזלס ומאורסיו איסלאס.
מצורפים טריילרים/פרומואים של כל הגרסאות.

תודה! מישהו פה יודע למה לא יביאו את אישה במראה?

למה לא יביאו את אישה במראה במקום פאסיון?
גררר.... רק השם של זה מזוויעה!
זה אם אותם שחקנים...
טוב אני ירחיב את אוצר המילים לה אני שונאת סידרה (נצים)
שישימו סידרה עם אותם שחקנים שיהיה רק שם נורמלי....
לפחות זה...

faery18

New member
בהחלט יש דמיון
למרות שכריסטיאן יותר חתיך לדעתי

PRINCESS GINA

New member
Los buscas de siempre מי זוכר?

היי חברים,
&nbsp
לותיקים מבניכם (לא רק בפורום, אלא בערוץ עצמו): זוכרים את הטלנובלה אהבה אסורה עם ננסי דופלה ופאבלו אצ'ארי?
ידוע לכם איפה ניתן לצפות בפרקים מלאים, גם ללא תרגום?
יש לי את כל הפרקים (כולל 80 פרקים נוספים ששודרו רק בארגנטינה) על קלטות וידאו ישנות שכבר אין לי דרך לצפות בהן כי אין לי וידאו חח...

evglev1

Well-known member
מנהל
את/ה עולה מארגנטינה או גרת זמן מה בארגנטינה?

כי עד כמה שאני יודע 80 הפרקים שאת מדברת עליהם הם בגרסה הבינלאומית שלא שודרה בארץ ובארץ פעמיים שודרה רק 200 הפרקים של הגרסה הבינלאומית. גם הבנתי שבגרסה הבינלאומית הם מגלים שהם לא אחים ומאושרים ביחד ובגרסה הארגנטינאית מסתבר שהם אחים ואביהם שורף את תוצאות בדיקת הד.נ.א כדי לאפשר להם להיות מאושרים יחד.

בכל מקרה לא יודע על אתר בו אפשר לצפות בפרקים מלאים.

PRINCESS GINA

New member
ישראלית מין המניין :)

קניתי את הפרקים מבחור ארגנטינאי שהכרתי ברשת לפני מעל עשור...
כבר כמעט לא זוכרת מה היה ב-80 הנוספים..רק זוכרת שחשבתי שטוב שהורידו אותם מהגרסה הבינלאומית ששודרה אצלנו..
&nbsp

keren dvir

New member
ברור אחת הטלנובלות האהובות עליי

שהביאה את הזוג האהוב עליי הלא הוא פבלו אצארי וננסי דופלא

לצערי אין בשום מקום באינטרנט פרקים מלאים של אהבה אסורה

וואו יש לך את הכל הפרקים זה נכס

ומה הכוונה 80 פרקים נוספים ששודרו רק בארגנטינה?
, אצלנו לנובלה היו 200 פרקים. ואגב אין מצב לנסות להעביר את הפרקים מקלטות וידיאו לדיסק או משהו אחר?.ויש מצב שאת מעבירה לי אותם איכשהו ??

ונ.ב - את יודעת שלאחרונה פבלו וננסי כיכבו ביחד בטלנובלה בשם "לה לאונה"? אחרי 15 שנה שלא שיחקו ביחד בתפקיד ראשי.

evglev1

Well-known member
מנהל
עד כמה שאני יודע אפשר היה להעביר קלטות וידאו לדיסקים

כשהיה וידאו, ברגע שאין וידאו אי אפשר להעתיק את הקלטות לשום מקום ובדיוק קראתי שאפילו הפסיקו לייצר וידאו ביפן. כך שרק אם למישהו יש בסביבתו יש וידאו שלא התקלקל עדיין זה אפשרי.

אגב הבנתי שבארגנטינה היו 300 פרקים, כך שמוזר לי לשמוע שיש רק 80 פרקים נוספים. אבל כאמור עם הסוף הארגנטינאי עדיף להישאר עם הגרסה הבינלאומית עם הטעם הטוב בפה. אגב מה יש לארגנטינאים עם גילוי עריות, גם בגברים עם כבוד הם סידרו בסוף זוג של אח ואחות ובאני צועני הבנתי שהשאירו דוד ואחיינית ביחד.

keren dvir

New member
כן

יש באתר dailymotion. ביוטיוב חסמו את הצפייה
.

ולגבי הפרקים של אהבה אסורה, יש מצב שתוכלי להעביר לי אותם באיזשהי דרך?

למעלה