אנה כפול שלוש

faery18

New member
עד פרק 15

איזה יופי שאנה לוסיה לא מתרחקת מסנטיאגו אחרי שאבריסטו משקר לה כאילו הוא היה פושע ורוצח! סולדד אומנם זרמה עם השקרים אבל טוב שלפחות ציינה בפנייה שהיא אכן לא בוטחת באבריסטו ככה שאנה לוסיה בסופו של דבר לקחה את הדברים בעירבון מוגבל או שפשוט רואה מעבר לשקרים של אבריסטו. מסכן סנטיאגו עוד עכשיו אבריסטו חטף אותו

עוד לפני כן אהבתי את הסצנות עם סולדד רמדיוס סנטיאגו ואנה לוסיה איך שהם נסעו לטייל ושטו באגם
כשבמקביל אנה לטיסיה וארנסטינה מגיעות לקוסטה פראיסו

גם רמירו ממשיך במסעו וכבר הגיע לכפר של אנה לוסיה וסולדד. הוא שוב פוגש את אורלנדו שמגלה מהשיחה שלו את עברה האמיתי של אנה לוסיה ומבין שהיא בעצם הבחורה שרמירו מחפש! לא היה לי ספק שהוא ישתוק ולא יעזור לרמירו
כנראה יסחוט את סולדד לקרב בינו לבין אנה לוסיה תמורת שתיקתו

evglev1

Well-known member
מנהל
היה ברור שאורלנדו ישקר עוד מוקדם לגילוי האמת

וגם כמובן לאורלנדו יש קלף ביד כדי לסחוט את סולדד.

הסצינה באגם הייתה נפלאה וגם הזכרונות של השיחות של כולם במקביל.

נחמד שסולדד לא הזהירה את אנה לוסיה שאבריסטו לא אדם טוב ושאנה לוסיה לא מאמינה לו למרות המסמכים עם השמות השונים שהוא הראה לה.

וגם הסתבר לנו שוולנטין עוד לפני התאונה שהיה נכה הטריד את את מריאנו, ומרסלו הרביץ לו ואיים עליו שיניח לו. כך שאין סיכוי שמרסלו היה רשע, אבל מרסלו היה אדם קשוח ואכזרי כלפי מי שפגע במשפחה. מצד שני מעניין שוולנטין אז לא היה נכה, כך שגם לפני הסיפור עם ג'ינה הוא עשה דברים רעים.

faery18

New member
הרבה מסתורין יש סביב ולנטין, לא ברור מה הקשר שלו גם למריאנו

את סנטיאגו של לפני התאונה לא הייתי מגדירה אכזר אבל ללא ספק חסר רגישות.

faery18

New member
תודה! חח זה היה ממש מוזר

פעם ראשונה שהגבתי עם תוכן וזה לא קפץ כנראה באג

אז רמירו מתנפל על ולנטין ומעיף אותו מהכסא(מבלי לדעת שהוא נכה) ועל ידי כך בעצם גורם לאנה לאורה להירתע ממנו ולשנוא אותו עוד יותר.מריבל מעצבנת.שמישהו ירה בה כדור בראש
.נחמד לראות פה את מירנדה משחקת והפעם לא בתור דמות כנועה וחסרת עמוד שידרה כמו בכוחו של גורל בתור אשתו של חואן חיימה דה מונדרגון.אני אוהב את הדמות של סולדד אם כי אין על אלפונסינה מתהום של תשוקה
.ואבריסטו?איזה סיוט הוא
.אז סנטיאגו היה בדירה החדשה של איניאקי והדירה נראתה לו מוכרת(שכן הוא היה גר שם עם אנה לטיסיה כשהיו מגיעים לחופשה במקסיקו סיטי).
אני ממש אוהב את הדמות של לאישה וויקינס פה.אין ספק שהבחורה משתפרת במשחקה מסדרה לסדרה

נחמד לראות פה את חיסלה מגאטה/כריסטינה בלוונרה מאהבות אמיתיות וגם בתור דמות ''פמיניסטית'' עם אסרטיביות ופלפל
.אני אוהב את השחקנית הזאת.
מחכה כבר להמשך

evglev1

Well-known member
מנהל
מירנדה שיחקה גם בבלב הסערה אישה כנועה

נחמד שבה גם סדרו לה דמות אסרטיבית וגם בעל נורמאלי.

כן נחמד לראות פה גם את חיסלה בגאטה.

וולנטין שמח לסכסך בין אנה לאורה לרמירו ולחמם את זה שרמירו כביכול שיחק בשתי אחיות וכאילו הפיל אותו כנכה בכוונה. אנה לאורה חושבת שרמירו מפלצת, בעצם לא רק אנה לאורה, גם ארנסטינה ומריאנו ואולי גם וולנטין חושב שרמירו אשם במותה של ג'ינה ולכן רוצה לנקום. אגב גולת הכותרת ג'ינה לא מתה מהכדורים אלא מישהו חנק אותה, מעניין מי.

לאישה ווילקינס אחרי שהיא עיצבנה מוות בכוחו של גורל, כבר ברק אלוהים סולח בדמות האחות התאומה הטובה המשוגעת היא הצליחה להרשים, אך כנראה לראשונה בקריירה שלה סידרו לה דמות טובה לגמרי, מעניין מה אנה לטיסיה תעשה כדי למנוע ממנה להיות מאושרת עם מריאנו.

למעלה