שאלה על הסדרה הטורקית "אלף לילה ולילה"

Mor L

New member
שאלה על הסדרה הטורקית "אלף לילה ולילה"

זו אחת הסדרות הטובות ביותר שהיו אי פעם!
מישהו זוכר מדוע קראם רצה לבדוק במצלמות המעקב של המלון, מי האישה שאונור נפגש איתה במלון, אחרי שאונור סיפר לו שהוא שילם בכסף לאישה שהוא העריך וזה שבר לו את הלב?
אמא שלי אומרת שהוא חשד בשהרזאד, אבל אני לא חושבת שזו היתה הסיבה
נראה לי יותר שהוא רצה להראות לשהרזאד איזה בעל יש לה/עם מי היא הולכת להתחתן
לא זוכרת את הסדר הכרונולוגי

לא התחלתי להתעניין בגלל השידורים החוזרים בערוץ 33, כי זה בערבית עם כתוביוץ בערבית, ככה שאין לי אפשרות להבין מה אני רואה
זה פשוט מציק לי בימים האחרונים מהזיכרון מלפני שנה
תודה רבה לכל העונים!

evglev1

Well-known member
מנהל
הצדק איתך

קרם רצה להוכיח לשהרזאד שאונור שכב שילם לאישה כדי לשכב איתה כי הוא זכר את השיחה עם אונור בה סיפר שאישה אכזבה אותו שהיה בטוח שהיא הגונה ותסרב להצעה והיא אכזבה והסכימה לשכב איתו תמורת 150 אלף דולר. אז הוא רצה להוכיח לשהרזאד שאונור אכן אדם חסר מצפון, כי זה היה גם לאחר שג'אלה אמרה ששכבה עם אונור תמורת כסף ואונור הצליח להוכיח את חפותו, אז קרם ניסה להוכיח שאולי מדובר באישה אחרת, אבל אונור אכן עשה את זה.

Mor L

New member
תודה רבה!

חח כיף לסמוך על הזיכרון שלי ^^
האם תסכימי איתי לגבי שהרזאד, שממש אבל ממש לא ברור למה כל הגברים בעולם התאהבו בה?...............................................................................
לא כזאת יפה בפנים,
גוף פצצה בשמלת החתונה הראשונה שלה שאונור ראה אותה בסטודיו לכלות שהם מטומטמים שרואים את הכלות שלהם לפני החתונה ומזה כל המזל הרע התחיל..........................
שיער ארוך משגע רק כשהוא עם פן,
וקול שבור וסדוק שנראה כאילו היא מדובבת ולא השחקנית עצמה מדברת.................
אחת החידות הגדולות של העולם למה כווווווווווווווווווווווווווולם אהבו אותה..................
&nbsp

evglev1

Well-known member
מנהל
לא, אולי כי ראיתי קודם קודם בקרדאיי והתלהבתי מהשחקנית

אבל כאשתו של אונור שהרזאד התנהגה בצורה מחפירה בכל הפעמים שנפרדה ממנו לא הייתה לכך הצדקה.

Mor L

New member
חח

את יכולה לומר לי איפה ראית את הסדרה אלף לילה ולילה?
אם זה בעייתי אז במסר

Mor L

New member
מצטערת

אמרת שראית קודם את קרדאי? איך?
אלף לילה ולילה שודר לפני שהביאו את קרדאי לויוה פלוס...

evglev1

Well-known member
מנהל
העונה הראשונה והשנייה של ויוה שודרו בערוץ ויוה הרגיל

לפני אלף לילה, העונה השלישית של קרדאיי שויוה נאלץ לעשות פגרה עד שיצלמו וימכרו את הפרקים בטורקיה ואז כבר הייתה חלוקת הערוצים לז'אנרים. כך שהעונה השלישית של קרדאיי התחילה בויוה פלוס אחרי אלף לילה ולילה.

Mor L

New member
אהה הבנתי

תודה על ההסבר!

&nbsp
עדיין, אני לא מבינה מה כל הבאז סביב שהרזאד XD

למעלה