סיכום שבועי

סיכום שבועי

דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
דבר הזוי שקרה השבוע:
דבר מעצבן שקרה השבוע:
דבר מפתיע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:

מסכמת

דבר טוב שקרה השבוע: עובדת על המטרה לאמץ ארנבון ע"י תכנון כספי וכבר קיבלתי משכורת יפה ואם אקבל גם בעוד חודש משכורת כזו יהיה לי איך לאמץ ולטפל בארנבון.
דבר רע שקרה השבוע: אמא שלי בחובות נוראיים
דבר הזוי שקרה השבוע: שבבנק לא מוכנים לעזור לאמא שלי עם הכסף ודורשים שתחזיר את החוב למרות שחסמו לה את הויזה.
דבר מעצבן שקרה השבוע: לא מצליחה להפקיד צ'ק דרך האפליקציה כי עדיין יש תקלה ובנק לאומי עדיין לא סידרה אותה.
דבר מפתיע שקרה השבוע: שקיבלתי שכר גבוה יחסית. הייתי בטוחה שאקבל משכורת נמוכה.
טלנובלת השבוע: שלוש פעמים אנה והטורקית החדשה עם השם המתוסבך והארוך שויוה החליטו לקרוא לה.
תכנית השבוע: בינתיים לא מצאתי ז'אנר מעניין חוץ מטלנובלות שמשודר כרגע בטלויזיה.
שחקנ/ית השבוע: בלנקה גרה, אנה ברטה אספין ובהחלט דניאלה רומו שעשתה לי את השבוע עם הציוץ הלבבי שלה ושהיא שלחה לי גם נשיקה ולב
קניית השבוע: קניתי רק גבינה צהובה
מאכל השבוע:
משקה השבוע:
ציטוט השבוע: "את צריכה לאהוב את עצמך כדי שאחרים יאהבו אותך" משפט נכון ומדוייק רק מפתיע שזה יצא מפיה של אנה לטיסיה.
שיר השבוע: שמעתי את השיר של קרלוס ריברה כשנגמר פרק של עשירים לא מבקשים רשות, Voy Amarte בדיוק כשחיכיתי לפרק של אנה כפול שלוש.
תמונה: החתיך באנה כפול שלוש. הוא גם זכה להיות ראשי בטלנובלה של טיוי אצטקה לצד אדית גונזלס.

faery18

New member
מסכמת

דבר טוב שקרה השבוע: טראאאמפ

דבר רע שקרה השבוע: --
דבר הזוי שקרה השבוע: שוב נהיה ממש חם

דבר מעצבן שקרה השבוע: --
דבר מפתיע שקרה השבוע: --
טלנובלת השבוע: שלוש פעמים אנה ורק אלוהים סולח

תכנית השבוע: חדשות

שחקנ/ית השבוע: אנג'ליק בוייר

קניית השבוע: פיג'מה

מאכל השבוע: בורקס
משקה השבוע: אייס קפה
ציטוט השבוע: --
שיר השבוע: מדונהה

תמונה:

evglev1

Well-known member
מנהל
מסכם

דבר טוב שקרה השבוע: שבאתי לשיננית והרופא שהיה אמור להסיר אבנים אמר שהכול בסדר ואין צורך לחפור בשיניים, וכך נחסך גם טיפול השיננית וגם הכסף שהטיפול הזה עולה. וכמובן הניצחון של טראמפ.

דבר רע שקרה השבוע: החום והשרב חזרו גם בנובמבר.

דבר הזוי שקרה השבוע: שאחרי ששטפו את טראמפ על כך שהוא לא מתחייב לקבל את תוצאות הבחירות אם הוא יפסיד, והוא ממריד את הציבור האמריקאי נגד הדמוקרטיה, דווקא התומכים היספנים של הילארי בדרום אמריקה משתוללים ומסרבים לקבל את הכרעת העם.

דבר מעצבן שקרה השבוע: שאילנה דיין חשפה שביבי בסך הכול בובה וראש הממשלה כאן היא שרה נתניהו והתגובה הזועמת של ביבי, בעוד שאלה שדיברו בתכנית הם בכלל אנשי ימין שעבדו עם ביבי כמו עוזי ערד.

דבר מפתיע שקרה השבוע: שלמרות הקמפיין החזק נגדו 46% מהנשים הצביעו לטראמפ ואפילו 33% מהגברים היספנים ובשיטת האלקטורים הוא זכה ברוב מוחץ כי הוא הפסיד אמנם בפער קטן אבל בהרבה מדינות חשובות.

טלנובלת השבוע: השיבה הביתה, גונול, תשוקה וכוח, אני והיא, הגורל של אווה, הילר, רק אלוהים סולח, צ'ליקושו.

תכנית השבוע: התכניות של מעקב אחרי תוצאות הבחירות בארה"ב באולפני החדשות בישראל.

שחקן/ית השבוע: ארסלי ארמבולה, חורחה לואיס פילה, כריסטיאן באך, אלכסנדרה דה לה מורה, אלדו גאיירדו, ברברה סינגר, גונסלו גרסיה ויאנקו, ג'רלדין זינאת, כריסטיאן דה לה קמפה, אריקה דה לה רוסה, קרלוס רוחס טוריחה, פרננדו קולונגה, מישל רנו, חוסה פבלו מינור, מרלן פבלה, אלתאיר חראבו, חאומה מתאו, סוסנה גונזלס, חורחה סלינס, דנילו קררה, אלחנדרו נונס, אדית גונסלס, רוברטו מתאוס, אראפ בטקה, מישל וארגאס, ניקול אפולוניו, חוויאר דיאז דוואניאס, חורחה אדוארדו גרסיה, מרתה מיחארס, אלפרדו הווארקה, סופיה לאמה, טוני ולה, אנגין אוזטורק, גוקצ'ה באהאדיר, אונור סיילאק, ג'ון היאה בין, סו היון ג'ין, אריק מון, ג'י צ'אנג אוק, פק מין יונג, יו ג'י טה, רנה סטליקלר, סרחיו גוירי, סבינה מוסייר, מריה סורטה, סוריה וגה, פרננדינו ולנסיה, לאישה ווילקינס, רבקה ג'ונס, מרק תאצ'ר, פארייה אבג'ן, בוראק אוזצ'יביט, מהמט אוזגור, אנג'ליק בויאר, דוד ספדה, סוסנה דוסמנטס, בלנקה גרה, אריק דל קסטיו.

קניית השבוע: אין.

מאכל השבוע: סלט איטלקי, שניצלים.

משקה השבוע: מיץ תפוזים, מיץ תפוחים, מיץ אשכוליות.

ציטוט השבוע: "מישהו שמת וחי שוב, חי את חייו בצורה שונה כי הוא למד מה הדבר הכי חשוב בחיים הלב, הלב המאושר, זה הכול". סצינת סיום מפתיעה של חתונה בסוף קוריאנית שהראשי לקראת החתונה אומר לעצמו את המשפט הזה.

שיר השבוע: השיר המרכזי שהיה מיועד לארתורו וחוליה בתשוקה וכוח, השיר של דוד ורחינה בתשוקה וכוח, קליפ הסיום של רק אלוהים סולח, השיר אוי אהבה שלי מהילר, השיר הזיכרונות שלי ממך מהילר, השיר מה עם אהבה באני והיא, השיר אני נמסה, אני ממסה אותך באני היא, השיר אם הייתי במקומך הייתי אוהב אותי באני והיא.

למעלה