שאלות, חדשות, בקשות

snirf

Active member
קריעת ים-סוף ב"עשרת הדיברות" הברזילאית

סרטון מאחורי הקלעים להפקת סצינת קריעת ים-סוף בטלנובלה הברזילאית המצליחה "עשרת הדיברות" שאין מצב שלא שמעתם עליה
http://television.com.ar/antes-de-m...a-grabacion-de-la-apertura-del-mar-rojo/32172

איזו הפקה מרשימה
וואו
ואני מבין שיש במאי אמריקאי שאחרי על הסדרה? או ספציפית על הסצינות רווי האפקטים...
ראיתי גם כמה סרטונים של 10 המכות שנעשו בצורה מאוד מרשימה.

אני לא מבין אגב איך ויוה לא רוכשים אותה...כשמדובר על סיפורי תנ"ך שקשורים במיוחד לתרבות כמו שלנו
למרות שמצד שני זה אולי עדיף כי הטלנובלה מעל 200 פרקים...ועוד נמשכת

יש מצב אבל שהייתי צופה בה אם הייתה מגיעה

snirf

Active member
עוד מישהו מעוניין שתגיע?

כדאי לכתוב להם...כתבתי גם בעמוד הפייסבוק וגם ב"צור קשר"
משום מה אני לא מצליח לכתוב בפורומים של ויוה...אם מישהו יצליח זה יהיה טוב.
&nbsp
מעניין אותי לדעת מהי בדיוק הסיבה שהם לא רוכשים דווקא אותה

elall

Member
מנהל
כנראה שהם לא יכולים בגלל התחרות

קודם כל, להפקה הזאת יש עוד מלא טלנובלות תנ"כיות, היה על מלך דוד, על שמשון, על אסתר, על יוסף גם נראה לי היה. ככה שיש להם הרבה מה להביא.
וההפקה הזאת היא מתחרה של גלובו, וייתכן מצב שיש להם חוזה עם גלובו ומאיזשהי סיבה זה לא מאפשר להם לרכוש מהפקה ברזילאית אחרת.

faery18

New member
אכן ברזיל יודעים להפיק תקופתיות מאוד מושקעות כולל התנכיות

חבל שויוה לא מנצלים את זה. בהחלט הפקה מרשימה. אני זוכרת שגם הייתה כתבה עלייה בוואינט לפני קצת יותר משנה-http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4665007,00.html

הבעיה עם הברזילאיות זה שויוה מקובעים בעיקר על המשבצת של תשע שלא משדרת תקופתיות ושלאחרונה גם לא הכי מספקת את הסחורה לפחות לדעתי. וכמו שאלה אמרה הם נוהגים לרכוש רק מגלובו לא יודעת אם זה חוזה אבל קיבעון יש להם בטוח

אבל שמתי לב שלאחרונה הם יודעים להקשיב אז אולי עוד יש תקווה איתם גם פה

evglev1

Well-known member
מנהל
סנטה דיאבלה במקום רק אלוהים סולח

מידע מהפייסבוק של ויוה, ונראה שהפעם ויוה לא פישלו וברק אלוהים סולח באמת 123 פרקים כי סנטה דיאבלה מתחילה ב-7.12.2016.

איזה איזה יופי מספר הסדרות שאני צופה בהן לא יגדל לאחר עליית מלון הסודות חוץ מהשבוע של הפרקים האחרונים של רק אלוהים סולח והראשונים של מלון הסודות.

למעלה