סיכום שבועי

faery18

New member
סיכום שבועי

דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
דבר הזוי שקרה השבוע:
דבר מעצבן שקרה השבוע:
דבר מפתיע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:

faery18

New member
עונה

דבר טוב שקרה השבוע: מבולל

דבר רע שקרה השבוע: הייתי קצת חולה
דבר הזוי שקרה השבוע: --
דבר מעצבן שקרה השבוע: --
דבר מפתיע שקרה השבוע: --
טלנובלת השבוע: רק אלוהים סולח והגורל של אווה
תכנית השבוע: מפלצות קטנות התכנית החדשה של רשת חח דווקא מצחיק

שחקנ/ית השבוע:סוריה וגה סרחיו גיורי ואדית גונזלס
קניית השבוע: --
מאכל השבוע: מרק
משקה השבוע: מיץ גזר
ציטוט השבוע: --
שיר השבוע: שיר הפתיחה של אנה כפול 3

תמונה:

עונה

דבר טוב שקרה השבוע: הבשורה שמלון הסודות נרכשה
דבר רע שקרה השבוע: אני אשאר רק יומיים בבית
דבר הזוי שקרה השבוע: שעדיין חם בחוץ
דבר מעצבן שקרה השבוע: אני לא מצליחה לראות את הפרומו של אנה כפול שלוש דרך הנייד והטאבלט ועדיין לא עלה ליוטיוב לחשבון של ויוה.
דבר מפתיע שקרה השבוע: הרכישה של מלון הסודות
טלנובלת השבוע: ראיתי פרק 2 של מלון הסודות כי הייתי בטוחה שויוה לא ירכשו אותה
תכנית השבוע: אין
שחקנ/ית השבוע: אריק אליאס, קרלוס ריברה ודניאלה רומו
קניית השבוע: אוכל וכמה דברים לבית אצל אמא
מאכל השבוע: לאפה עם שווארמה
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה: זכרונות עם ז'וז'ה

faery18

New member
רוצה שבינתיים אני אתאר לך אותו?
חח אני ממש אהבתי

אפשר את האתר שצפית ממנו במלון הסודות? בא לי לדגום את הפרק הראשון

faery18

New member
לא עובד באסה:[

להוריד אני לא אוהבת מעדיפה אונליין
אבל תודה בכל מקרה!!
&nbsp
לאחרונה נהיה ממש אתגר להשיג טלנובלות של טלויסה באינטרנט

&nbsp
הפרומו לאנה כפול שלוש ממש יפה
זה מתחיל בשחור לבן עם המכונית שמתהפכת באשמת אנה לטיסיה כשהן קטנות, וממשיך עם מעבר הזמן ותיאור של כל אחת מהאחיות כיום. לכל אחת הקדישו איזה שתי סצנות, גם עם הגלאנים שלהן. כשהאחרונה שמצויינת זו אנה לטיסיה "שממשיכה להרוס לכולם את החיים"
זהו וזה מסתיים כשרואים את שלושתן צועדות מאחורה לעבר האופק חח צילמתי לך גם כמה תמונות

faery18

New member
Bishop Briggs - River

שיר חמוד, אני אישית לא הכרתי.

בסמארטפון אני צופה רק בקליפים, אני מעדיפה מסך גדול יותר כשאני צופה בסדרה

faery18

New member
דרך פייסבוק אני לא יכולה

אין לי חשבון שם ככה שהתוכן לא זמין, לא נורא אני אחכה גם ככה הנובלה אוטוטו פה אבל תודה בכל אופן

elall

Member
מנהל
את צריכה את הראשון של המלון, נכון?

אני אנסה למצוא לך ואשלח לך בפרטי.

evglev1

Well-known member
מנהל
מסכם

דבר טוב שקרה השבוע: שנראה שכחלון לכל הפחות יצליח שפירוק התאגיד יהיה יותר זול ולא יזרק כסף לפח, שסוף סוף מתקרר, ויש ניסיון להסדיר את עמונה.

דבר רע שקרה השבוע: ההפגנה של אגד שגרמה לבעיות בתחבורה כי הנהגים עזבו את העבודה כדי להפגין.

דבר הזוי שקרה השבוע: התלונות נגד טראמפ באונס שצצות ברגע האחרון.

דבר מעצבן שקרה השבוע: הח"כים שהחרימו אירוע לזכר גנדי הי"ד.

דבר מפתיע שקרה השבוע: שויוה מביאים סוף סוף תקופתית מקסיקנית את מלון הסודות.

טלנובלת השבוע: השיבה הביתה, תשוקה וכוח, גונול, הגורל של אווה, רק אלוהים סולח, אני והיא, הילר.

תכנית השבוע: שיחת היום.

שחקן/ית השבוע: ארסלי ארמבולה, חורחה לואיס פילה, כריסטיאן באך, אלכסנדרה דה לה מורה, אלדו גאיירדו, ג'רלדין זינאת, ברברה סינגר, גונסלו גרסיה ויאנקו, אריקה דה לה רוסה, כריסטיאן דה לה קמפה, קרלוס טורס טוריחה, פרננדו קולונגה, מרלן פבלה, מישל רנו, חוסה פבלו מינור, סוסנה גונזלס, אלתאיר חראבו, חאומה מתאו, חורחה סלינס, דנילו קררה, אלחנדרו נונס, אנגין אוזטורק, גוקצ'ה באהאדיר, אונור סיילאק, אדית גונסלס, אראפ בטקה, מישל וארגאס, ניקול אפולוניו, חוויאר דיאז דוואניאס, חורחה אדוארדו גרסיה, מרתה מיחארס, אלפרדו הווארקה, סופיה לאמה, טוני ולה, סרחיו גוירי, סבינה מוסייר, רנה סטליקלר, מריה סורטה, לאישה ווילקינס, פרננדינו ולנסיה, סוריה וגה, מרק תאצ'ר, רבקה ג'ונס, ג'ון היאה בין, סו היון ג'ין, אריק מון, ג'י צ'אנג אוק, פק מין יונג, יו ג'י טה.

קניית השבוע: אין.

מאכל השבוע: כבד עגל, שניצלים, מרק גולש הונגרי.

משקה השבוע: מיץ רימונים, מיץ תפוזים.

ציטוט השבוע: "אבא שלי לא יכול להיצמד לאישה אחת הרבה זמן את יודעת? ברגע שנמאס לו ממישהי הוא שולח לי סימן: "תגרמי לה לסבול, נמאס לי ממנה"". באני והיא כשאימו של הראשי מתחתנת בשביל כסף ובעלה הטרי כבר בנישואין חמישיים שלו, ביתה החורגת מזהירה אותה מה צפוי לה.

שיר השבוע: קליפ הסיום ברק אלוהים סולח, אוי אהבה שלי בהילר, הזיכרונות שלי ממך הוא כמו חלום שקרי בהילר, השיר אוי אני נמסה עכשיו, אוי אני ממסה אותך באני והיא, השיר למה קשה לי לתת לך ללכת באני והיא.

faery18

New member
לא יעזור להם עם התלונות המפוברקות האילה נגד טראמפ

אף אחד כבר לא מתייחס לזה ברצינות, אבל הכי הזוי לראות איך אובמה ממש דוחף את האף ומתערב בצורה בוטה לטובת הילארי. זה נראה לי ממש לא תקין. אין סיבה טובה מזו להבין שהילארי פשוט תהיה המשך ישיר של אובמה שזה רע. במיוחד בשבילנו. אני ממש מקווה שטראמפ ייבחר על אפם וחמתם של אובמה הגרוע והתקשורת העויינת בארה"ב

evglev1

Well-known member
מנהל
אכן קראתי בעיתון טור של מרצה שמומחה לארה"ב

והוא טען שלא היה תקדים שנשיא מכהן כל כך מעורב בקמפיין של יריבו. אני אישית לא זוכר שקלינטון היה כל כך מעורב בקמפיין של אל גור. וגם לוסי אהריש שבתור מוסלמית פוחדת מטראמפ אמרה שאם חייזר היה נוחת הוא היה חושב שמי שמתמודד מול טראמפ זה אובאמה ולא הילארי.

וערוץ 22 גם הודיע שרוב מוחלט של יהודי פלורידה, המדינה שעלולה להכריע יצביעו להילארי. דבר נותרו עוד שלושה ימים עד הבחירות וארבע ימים עד שנדע מי הנשיא ואם הגהינום שלנו והגן עדן של האיראנים נמשך.

elall

Member
מנהל
מסכמת

דבר טוב שקרה השבוע: -
דבר רע שקרה השבוע: -
דבר הזוי שקרה השבוע: -
דבר מעצבן שקרה השבוע: -
דבר מפתיע שקרה השבוע: ויוה רכשו את מלון הסודות
טלנובלת השבוע: Preciosas
תכנית השבוע: -
שחקנ/ית השבוע: שחקני הPreciosas