סיכום שבועי

faery18

New member
סיכום שבועי

דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
דבר הזוי שקרה השבוע:
דבר מעצבן שקרה השבוע:
דבר מפתיע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:

סופ"ש נעים לכולם!

מסכמת

דבר טוב שקרה השבוע: שהתחיל הגשם
דבר רע שקרה השבוע: מישהי אמרה לי שכנראה מנהלת רכש סתם אמרה לי שאחת מהטלנובלות שציינתי במייל תגיע בחודשים הבאים ושזה רק יפתיע אותי לטובה כי זה רק מקסיקני מטלויסה ועכשיו זה נשמע לי הגיוני כי הביאו את אנה כפול שלוש והשאר ישנות חוץ מיין של אהבה שהיא אחרי אנה כפול שלוש
דבר הזוי שקרה השבוע: האקלים הלא ברורים בין גשמים סוערים לחום למחרת
דבר מעצבן שקרה השבוע: נאלצתי להלוות לאחי כסף לעיקור של לונה ותכננתי בכסף הזה לקנות משקפיים.
דבר מפתיע שקרה השבוע: הגשם שתפס אותי לא מוכנה אתמול והתרטבתי ועד שמצאתי מטריה לקנות בקניון כבר נפסק הגשם.
טלנובלת השבוע: לא ראיתי כלום
תכנית השבוע: לא רואה כלום אבל מחכה לאנחנו במפה עם הבדיחות של דמותה של אסי ממה קשור(נו המאמנת ההיא שיורדת על המתעמלות שלה) למרות שלא צפיתי בעונה הראשונה.
שחקנ/ית השבוע: דנה גרסיה בגלל הפריסקופ שעשתה. יכל היה להיות מושלם אילו הייתה שולחת ד"ש לישראל.
קניית השבוע: מטרייה רק כי לא הייתה ברירה
מאכל השבוע: שקשוקה עם קוואקר.
משקה השבוע: שתיתי הרבה מוגזים בחופשים, לא טוב.
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה: הבדיחה של ההלכה כביכול וכוס חביב עם משפט מתוקי על ארנבון.

evglev1

Well-known member
מנהל
אז זה טוב בשבילי, בשביל ניר ובשביל הדר

שהמקסיקנית הבאה תחכה עוד קצת.

אם יין של אהבה תהיה אחת המחליפות

אז מלון הסודות ולאס אמזונס כבר לא יגיעו. אני חושבת שעשיתי טעות שסחפתי את כולם בהתלהבות שלי. ויוה יכולים להפתיע ולא תמיד לטובה.

evglev1

Well-known member
מנהל
כן ויוה אוהבים לגבות מחירים

וייתכן שהפיצוי שלהם על שהייתה רק משבצת חוזרת אחת יהיו שוב שלוש משבצות חוזרות ויביאו שני שידורים חוזרים למשל הלוחמת והחיים שגנבו ממני.

חסר להם

למרות שאני בספק שתהיה עוד שני ש.ח זה נשמע לי יותר מידיי עזות מצח והבנתי שאחת המחליפות תהיה מקסיקנית חדשה.

faery18

New member
היא התכוונה לחודשים הקרובים, המקסיקנית החדשה תגיע בדצמבר

בכל מקרה לפי מה שענו לאופיר.
ככה שעדיין יהיה עמוס

faery18

New member
רגע לא הבנתי, על סמך מה היא אמרה לך שויוה הטעו אותך

בנוגע ללאס אמזונאס ומלון הסודות? ידע אישי או השערה?
&nbsp
ובכל אופן בדצמבר עדיין תגיע מקסיקנית כלשהי לא? כי את זה הבאת כתשובה נפרדת ממה שענו לאופיר.

faery18

New member
אה נו בסדר גם אנחנו סך הכל משערים

לפי פרשנות שלי היא כן התכוונה שתופתעי בנוגע ללפחות אחת מהנובלות שציינת. אחרת היא יכלה לענות אוטומטית כמו הוט "בקרוב ישודרו מקסיקניות ובסמוך לשידור יעלו הפרטים." אבל כמובן כל אחד והפרשנות שלו, נצטרך לחכות ולראות מה יהיה

faery18

New member
ולגבי אנחנו במפה חחח גם אני אוהבת את המערכונים

על המאמנת. קורע ברמותת
לא רואה את התכנית אבל ראיתי ביוטיוב את הקטעים.
&nbsp
אגב המאמנת המקורית באמת התנהגה איתן באופן שלא רחוק יותר מידי ממה שמוצג
למרות שברור שפה זה ממש מוקצן חח אבל היא הייתה משוגעת..
היא כן הביאה לנו הרבה מדליות וכבוד ועל זה מגיע לה הערכה. אבל אין לה שום זכות להרעיב אותן לקלל אותן ולבעוט בהן. בסופו של דבר זה פגע רק בה כי בגלל זה היא כבר לא תמשיך לאמן את נבחרת ישראל הבאה נכון לעכשיו. והאמת בצדק, עד שהיא לא תחליט לשנות את הגישה שלה.

faery18

New member
חח כן זה על המאמנת אירה ויגדורצ'יק

שאימנה את בנות נבחרת ההתעמלות האומנותית שיצגו אותנו באליפויות העולם ובאולימפיאדה

איזו ברכה? חח את זה לא ראיתי

faery18

New member
ראיתי עכשיו
גדול

גם הקטע למעלה יותר עם נטשה שמנסה למסור ד"ש חחח
לא ידעתי שהמערכון הזה ימשיך במסגרת העונה החדשה מגניב.

faery18

New member
מסכמת

דבר טוב שקרה השבוע: גשםםם
הגיע הזמן!
דבר רע שקרה השבוע: שני פיגועי ירי
אחד בגבול מצריים(יהי זכרו ברוך של הנער המסכן
)ואחד בגבול לבנון. מזל שהחייל נפצע קל בלבד
כמובן שיצאנו לוזרים בשני התקריות ולא באמת הגבנו כמו שצריך
חבל כי זה פשוט יזמין עוד פיגועים.
דבר הזוי שקרה השבוע: הצפות באילתת

דבר מעצבן שקרה השבוע: --
דבר מפתיע שקרה השבוע: --
טלנובלת השבוע: רק אלוהים סולח והגורל של אווה
תכנית השבוע: מישהו יודע מה קורה עם התכנית של עדי אשכנזי??
נעלמה.
שחקנ/ית השבוע: אדית גונזלס וסרחיו גיורי

קניית השבוע: --
מאכל השבוע: שניצל
משקה השבוע: אייס
ציטוט השבוע: --
שיר השבוע: Lady Gaga - Marry The Night

לאחרונה נזכרתי בשירים היפים שהיו לה פעם
בניגוד לאלבום החדש

תמונה: תמונה תקופתית נחמדה

Don Nirtin

New member
מה שבא לי לענות

דבר טוב שקרה השבוע: שנגמרו החגים.
דבר רע שקרה השבוע: החורף מתקרב. ובטיימינג רע לקראת היומולדת
, והאלימות הגואה כלפי נשים רק כי נשים העזו להתלונן במשטרה אז האח שלהן החליט לרצוח אותן בשם כבוד המשפחה

דבר הזוי שקרה השבוע:
דבר מעצבן שקרה השבוע:
דבר מפתיע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע: זה ממש קרב חתולות בין לה פטרונה לגורלה של אווה.....

תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע: אדית גונזלס, ארסלי ארמבולה, חורחה לואיס פילה (בשתי התכניות), וססר אבורה תמיד שחקן השבוע מבחינתי

קניית השבוע:
מאכל השבוע:
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:

evglev1

Well-known member
מנהל
מסכם

דבר טוב שקרה השבוע: שטראמפ מצמצם את הפערים ואחרי שכל השבוע שטפו את המוח שהבחירות כבר הוכרעו פתאום מסתבר שהילארי צריכה להזיע והיא יכולה להפסיד בגלל פלורידה כמו אל גור ב-2000. וסנטור דמוקרטי ג'וזף ליברמן שהיה מועמד לסגן נשיא של גור אמנם תמך בהילארי אבל הודה שהמדיניות של אובאמה במזרח התיכון הייתה גרועה והוא מקווה שהילארי תשנה אותה.

דבר רע שקרה השבוע: שניסיתי לאכול את כל החסה של סלט הניסואז וזה עשה לי קלקול קיבה נוראי, כמויות כאלה של חסה רק לפרות, ארנבים, עיזים וכ"ו.

דבר הזוי שקרה השבוע: שבנט מיהר לצאת נגד אורן חזן.

דבר מעצבן שקרה השבוע: שביבי ודוד ביטן הופכים עולומות כדי לא לחדש את רשות השידור ומתרצים את זה בכך שהם דואגים לתקשורת מאוזנת ושהתאגיד החדש יהיה שמלאני.

טלנובלת השבוע: השיבה הביתה, תשוקה וכוח, הגורל של אווה, גונול, רק אלוהים סולח, הילר, אני והיא.

תכנית השבוע: אחד בשביל כולם - התחקיר של אמנון אברמוביץ' ועמית סגל על משפט אזריה והם נגעו בנקודות ואם להאמין לעמית סגל אז הסמרטוטים הגדולים במלחמות היו דווקא אשכנזי וגנץ שפשוט לא רצו להילחם. נטען שאולמרט רצה לגמור עם החמאס כבר בעופרת יצוקה ואשכנזי סירב, שאשכזני, דגן ודיסקין מנעו מביבי וברק תקיפה באיראן, והמבצע העלוב בצוק איתן היה הרעיון הגאוני של בני גנץ ולא של מישהו בקבינט. אז לפי זה נראה שדחלאן צדק יש לנו ממשלה שמשרתת את הצבא ולא להיפך.

שחקן/ית השבוע: ארסלי ארמבולה, חורחה לואיס פילה, כריסטיאן בך, אלחנדרה דה לה מורה, אלדו גאיירדו, גרלדין זינאת, ברברה סינגר, גונסלו גרסיה ויאנקו, כריסטיאן דה לה קמפה, אריקה דה לה רוסה, פרננדו קולונגה, מישל רנו, חוסה פבלו מינור, אלתאיר חראבו, חאומה מתאו, מרלן פבלה, סוסנה גונזלס, חורחה סלינס, דנילו קררה, אלחנדרו נונס, אדית גונסלס, אראפ בטקה, מישל וארגאס, ניקול אפולוניו, חוויאר דיאז דאווניאס, קארן סנטייס, חורחה אדוארדו גרסיה, מרתה מיחארס, אלפרדו הווארקה, סופיה לאמה, טוני ולה, אנגין אוזטורק, גוקצ'ה באהאדיר, אונור סיילאק, סרחיו גווירי, סבינה מוסייר, רנה סטליקלר, מריה סורטה, לאישה ווילקינס, פרננדינו ולנסיה, סוריה וגה, מרק תאצ'ר, רבקה ג'ונס, ג'י צ'אנג אוק, פק מין יונג, יו ג'י טה, ג'ון היאה בין, סו היון ג'ין, אריק מון.

קניית השבוע: מילקשייק תות.

מאכל השבוע: סטייק פרגית, סטייק בקר, סלט איטלקי.

משקה השבוע: מיץ רימונים.

ציטוט השבוע: "מי שחושב שראש הממשלה ושר הביטחון קובעים מדיניות ומנחים את הצבא לא ראה אף פעם מה קורה בקבינט" עמית סגל.

שיר השבוע: קליפ הסיום של רק אלוהים סולח, השיר באנגלית אוי אהבה שלי מהילר, השיר של דוד ורחינה בתשוקה וכוח, השיר הזיכרונות שלי ממך בהילר, השיר מה עם אהבה באני והיא.

faery18

New member
לגבי התאגיד ביבי וביטן צודקים והלוואי שהוא יבוטל

שלפחות ערוץ אחד תרתי משמע יהיה ימני או לפחות מאוזן. בנט כרגיל שוב מאכזב כימני הוא אמור לתמוך בסגירת התאגיד. עד שיש סופסוף הזדמנות לאזן קצת את התקשורת השמאלנית נטו הוא נגד

&nbsp
לגבי הבחירות בארצות הברית אמרתי לך שהכל עוד פתוח ועכשיו עם חידוש חקירת פרשת המיילים של הילארי הכל יכול לקרות.
&nbsp
בנוגע לצבא, לצערי זה ידוע שכל הפיקוד העליון של הצבא חלש ובעל אג'נדה שמאלנית תבוסתנית שלא באמת בעד הכרעה של עימותים. לגבי אולמרט אני לא מופתעת שרצה לחסל את החמאס אני תמיד אמרתי שבביטחון הוא היה פשוט תותח. את התכנית עצמה לא ראיתי כי אמנון אברמוביץ' לא בא לי בטוב חח

evglev1

Well-known member
מנהל
דווקא היה הקטע שקיללו אותו ובאמת לפעמים מגזימים

שאמנם משהו עושה נגד אזריה זה מחפיר, אבל להגיד לו חבל שלא נשרפת בטנק זה מוגזם, למרות האג'דנה העכשווית שלו הוא נלחם בשבילינו, לא כמו גלעד שליט שנרדם בשמירה וכל כך נבהל שנשאר בטנק כשחבריו נלחמו ובסוף מסר את עצמו. בזה רנת צודקת שבפרובוקציות כאלה הימין החזק של פייגלין ובן ארי מבריח בוחרים.

לבנט יש שישה אנשים בתאגיד החדש ומבחינת ביטוי ראוי לעמדות מפלגתו התאגיד מאוזן. וערוץ 11 לא לגמרי ימני יש תכניות ימניות מובהקות כמו הכול שפיט שמשום מה לא עלתה לעונה שנייה וסרטים ימנים, אבל הפאנל של יומן הוא שמלאני מובהק.

העיקר שלפחות משהו טוב ביבי עשה שאנחנו לא משלמים איגרה.

למעלה