מלון הסודות/לאס אמזונס/לב שמשקר

מלון הסודות/לאס אמזונס/לב שמשקר

שלושת הטלנובלות הנ"ל מועמדות לשידור בחודש דצמבר באחת המחליפות ששלושתן היו בסקר שערך אופיר ושלושתן קצרות. להלן סקר קטן+דיון קטן שאשמח שתשתתפו.

אנא היו סבלניים ואל תגיבו עד שאסיים

לב שמשקר

שחקנים ראשיים: פבלו לייל, תלמה מדריאגל ודייאגו אוליביירה(אהבה מנצחת, קוראים לזה אהבה)
&nbsp
הרעים הראשיים: אלחנדרו תומאסי(הזר, כוחו של גורל), דולסה מריה(רבלדה, 406) ולורדס רייס(רבלדה), מוסיפה גם את אלחנדרו אבילה(החיים שגנבו ממני) שגם פה רשע כמו ברק אלוהים סולח.
&nbsp
מפיקה: מפט
&nbsp
מס' פרקים: 70
&nbsp
מה אתם יודעים עוד על הטלנובלה?:
&nbsp
האם אתם בעד שויוה תשדר אותה ובאיזו מידה אתם רוצים?:

עונה

&nbsp
מה אתם יודעים עוד על הטלנובלה?: לא הרבה
האם אתם בעד שויוה תשדר אותה ובאיזו מידה אתם רוצים?: מוותרת עליה למרות שאם תגיע אנסה אותה.

מה שקונה אותי שיר הנפלא של דויד ביסבל

בגלל זה צבעתי למיני נובלה הזאת.
וכמו שאמרת לפניי אנסה אותה

זה הפורמט הטלנובלות החדש של טלויסה

כבר לא יהיו טלנובלות ארוכות מאוד ובמשבצת של לב שמשקר ישבצו טלנובלות קצרות פחות מ100 פרקים.

Don Nirtin

New member
זה כי לטלויסה נמאס מסדרות כושלות

שלא ממש מצליחות. אז כדי לחסוך בעלויות - הסדרות קצרות מאוד.
&nbsp
אפשר לראות את זה גם בטלמונדו - בעבר הן היו ארוכות. היום הכי הרבה 120.

הם גם החליטו לעשות סדרות ולא רק טלנובלות

אמנם לא נרקונובלה אבל כן כל מיני דרמות כמו הסדרה נשים בשחור של קרלוס מורנו שלצערי בספק שתזכה להגיע לפה. הסדרה היא בת 51 פרקים

faery18

New member
לא הייתי מכלילה יש ויש אנה למשל זכתה לרייטינג גבוה

evglev1

Well-known member
מנהל
הדווקא הסדרות הקצרות היו הצלחה מסחררת בתחילת המילניום

המתחזה 102 פרקים.
אהבת אמת 95 פרקים.
הזר 90 פרקים.
תשוקות 95 פרקים.
כוחו של גורל 102 פרקים.
אסול טקילה (אמנם של אצטקה) אבל גם מעט פרקים לא זוכר כמה.
רק נשיקה 198 פרקים של 25 דקות, מה שאומר 99 פרקים.

מאז שטלוויסה התחילו להתחרות עם טלמונדו וארגנטינה על מספרי הפרקים, המקסיקנית היחידה שהייתה מעל 120 פרקים ולא נמרחה הייתה האומץ לאהוב.

Don Nirtin

New member
אסול טקילה 90 פרקים

אבל בגלל שויוה החכמולוגים ערכו אותה לפרק של 20 דקות (כמו מה שעשו למריה מריה) אז התוצאה הייתה שאסול טקילה נמרחה ל150 פרקים בערך.
&nbsp
ארגנטינה אגב עדיין נשארה מלכת המריחות. 200 פרקים בל יעבור מבחינתה. יוצאי דופן הן הסדרות של כריס מורנה שהסתפקו ב100 ומשהו פרקים.

evglev1

Well-known member
מנהל
זאת אחת הסיבות שאני צופה בארגנטינאיות רק אם משחקים בהם

פקונדו ארנה/נטליה אורירו/פאולה קרום ומאז הנבחר לא הגיעו כאלה כי המריחה באמת בלתי נסבלת רק מספר הפרקים בעשירים לא מבקשים רשות מפחיד. אבל את הטלקומדיות לה לולה של 150 פרקים הם הצליחו למרוח עד שבפרקים האחרונים התחשק לי להקיא ממנה ואת דייט בליינד המקור ללוסיה מחפשת אהבה לא ראיתי וזה היה רק 120 פרקים, אבל מהצופים הבנתי שגם זה היה ארוך מדי.

ומישהי בפנאי פלוס כתב על הפער העצום בין טלקומדיה של טלוויסה אין טיפשות בגן עדן, לטלקומדיה הארגנטינאית דייט בליינד.

דווקא אני זוכר באסול טקילה יצא אפילו מספר פרקים אי זוגי, אבל לא משנה. פעם היו שתי משבצות בויוה של 25 דקות ובהן שודרו רק נשיקה, אסול טקילה, צחוק הגורל שהיא המקור לאהבה נושכת, נקמתה של אנחלה ואימא יקרה התחילה ככה וכשויוה החליטו לבטל את המשבצות האלו הם עשו כאילו הם משדרים בה שני פרקים ביום ומאז נפסקו המשבצות של פחות מחצי שעה. ואכן רק נשיקה יצאה נמרחת של 198 פרקים קצרים ועוד בשידור החוזר בויוה פלטינה התחכמו כאילו הם משדרים ארבע פרקים אז זה היה ממש ארוך במשך שנה שלמה ועם סיומה בויוה פלטינה היא הוחלפו בחבקי אותי חזק ואז גם המשבצת הקצרה עברה מן העולם בשני הערוצים.

Don Nirtin

New member
ברוך השם שהמשבצת של ה25 דקות התבטלה

זה היה ממש הזוי ומטומטם.

evglev1

Well-known member
מנהל
ולחשוב שטלוויסה בערוץ שלהם תמיד משדרים את הפרקים

הראשונים והאחרונים שלהם ככה ועושים מחמשת הפרקים הראשונים 10.

faery18

New member
אז אף טלנובלה שמצולמת עכשיו לא תעבור את המאה פרקים?

כולל החדשה של סילביה נבארו?

Don Nirtin

New member
מה שעולה במשבצת של לב שמשקר

יהיה במתכונת מצומצמת.
&nbsp
שאר הנובלות - 120 גג. אולי אפילו קיצור עקב חוסר הצלחה.

faery18

New member
אז מלון הסודות לאס אמזונאס ולב שמשקר זה על אותו שיבוץ?

טוב שזה לא מוחלט כי אני אישית כן מעדיפה את האורך הרגיל מאשר המקוצר. לטעמי נובלה צריכה שיהיה לה מינימום עד 140 פרקים ככה..

140 זה יותר מידיי זה עלול להוביל למריחה

ובדקתי ואין משבצת קבועה למקוצרות אבל יש משבצת לסדרות ולא טלנובלות קבועה לדעתי ולפי ויקפדיה המועמדת משובצת אליה.

למעלה