אווה להההההה טריילרררררררהההה

faery18

New member
כרמן מוסרת את נשמתה לבורא

מישהו יתגעגע? לא נראלי

מה שכן, סופיה מתחילה לחשוד במרלן ואחיה

&nbsp
לאט לאט מסתבר שמרלן לא כזאת חכמה - גם עם אווה התחזיות שלה היו שגויות. חח איך היא באה אלייה למשרד "אם אין לך אמון בי אני חושבת שהכי טוב שאני אתפטר" אווה:"בסדר גמור"
איך מרלן הייתה בשוק חחחח זה היה ענק.
&nbsp
אדריאנה ממשיכה להשתטות להעיק ולירות חצים לכל עבר
היה ממש מגעיל איך שהיא ניסתה להסית גם את פביולה המסכנה נגד אווה במקום להרגיע אותה אחרי שנבהלה
ומסכן בובי איך שהיא העליבה אותו
דמות נוראית

&nbsp
פבלווה המושלמים חח
"כולם חושבים שאנחנו מאהבים אז אמרתי למה לא לממש את זה?"
היו סצנות ממש יפות איתם
אהבתי גם איך שפבלו הצליח שוב להתחבב על פביולה אחרי שיעור הרכיבה שלה, ככה שלאדריאנה לא ממש הצליח

&nbsp
מרלן ואחיה גילו מצ'יבו שפבלו היה שוטר
ועכשיו מרלן ממשיכה לחקור עליו
בזמן שבטי חוקרת על אווה. איזו בחורה אובססיבית

evglev1

Well-known member
מנהל
כן מסתבר שארמנדו הכיר את אווה הרבה יותר טוב ממרלן

מרלן הכינה הצגות שלא עבדו על אווה, עד שהעורך דין תפס רגליים קרות, מרלן חשבה שאווה בחורה טיפשה קלאסית ושטיח שאפשר לדרוך עליו והיא ממש המומה.

אבל ארמנדו עם כל היכרותו את אווה, הקנאה מעוורת אותו וכשבטי שולחת לו את תצלום הנשיקה הוא בטוח שאווה עצמה שלחה לו.

faery18

New member
והיא גם זילזלה בסופיה וחשבה שהיא לא תזהה את אחיה

ומסתבר שסופיה לא כזו טיפשה כמו שהיא חשבה...
&nbsp
ארמנדו ממש מפחיד עם התקפי הזעם שלו איך שהעיף את הכוס ושבר אותה איך שראה את התמונה חח

&nbsp
&nbsp

evglev1

Well-known member
מנהל
כן מסתבר שסופיה באמת התאהבה בארמנדו וציפצפה על הכול

אבל מאז שהיא גילתה שאווה ממנת את האשפוז של אימה, היא לא נגד אווה, טוב בעצם אווה כבר לא יריבה שלה, היא לא תסלח לארמנדו, אבל סופיה כבר לא בעלת ברית של מרלן או ארמנדו. ומרלן אמרה לאחיה שיגיד שביקר איזה חולה, נראה שמרלן מתנשאת וחושבת שהיא חכמה מכולם או שצפתה ביותר מדי טלנובלות וחושבת שכל האנשים הטובים הם כמו דמויות ראשיות בטלנובלות קלאסיות ובכל פעם נתקלת בחומה.

Don Nirtin

New member
היא כנראה עוד לא הכרתה את אדית גונזלס

אדית בוחרת דמויות פשוט חכמות וחזקות

Don Nirtin

New member
אני אמרתי לך או לא?

בטי פשוט מטומטמת. מזל שיש לה חברה כזו נאמנה שבאה לעצור מבעדה לשתות אלכוהול!

&nbsp
פבלווה היו ממש מתוקים בפרקים האלה. כאילו כרמן המתה לא חשובה כ"כ
ורק ארמנדו מצא לנכון לעורר בלגן מיותר

faery18

New member
חח אמרת אמרת

אבל משום מה עדיין אדריאנה מעצבנת אותי יותר.
כנראה בגלל שבטי עדיין לא הספיקה לעשות איזה נזק. וגם כי אם משווים רק בין השחקניות ולא בין הדמויות הרי שהשחקנית שמשחקת את בטי נסבלת יותר מהשחקנית הנוראיתת שמשחקת את אדריאנה חח

Don Nirtin

New member
לאדריאנה אני סולח כי היא הבת של אווה

לבטי אני לא סולח כי פבלו די נפרד ממנה והיא פשוט ממשיכה להתקרצץ ולהיות בטוחה שהיא ופבלו זה זוג לנצח שתי נשיקות במצח על העץ

faery18

New member
היא הבת של אווה אבל "התברכה" בגנים הרעים של אבא שלה חח

Don Nirtin

New member
זה בדיוק קופי פייסט כמו ב'ויקטוריה'

עם ויקטוריה רופו וארתורו פניצ'ה. הייתה להם בת מעצבנת שעשתה צרות ולקחה סמים (בדיוק כמו אדריאניטה שלנו) אבל בשלב כלשהו הבת הזו הייתה מעורבת בכמעט אונס וזה פיקח אותה. היא נאלצה לסמוך על בן הזוג של אמא שלה והוא עזר לה להציל את עצמה מהבולימיה והסמים שלה.
&nbsp
אז..... את יכולה להבין למה אני סלחני כלפי הדמות הנוראית של אדריאניטה. אני די בטוח שהיא תשתנה בהמשך ותגידי וואלללללללה לא זכרתי שאני שונאת את הדמות הזו.
&nbsp
או שלא.

evglev1

Well-known member
מנהל
זה היה גם הסיפור של קמילה מבגוף אחד

למרות ששם היא לא הייתה מתנשאת כמו אדריאנה אבל גם לא סימפטית כמו וונסה ויליאבה בתפקיד האחרון שלו בתור דמות טובה בעל החיים ועל המוות. בריימק היו שתי בנות והקטנה גנבה את ההצגה.

אני בטוח שאדריאנה תתנרמל כי לא יהיה סוף חצי טראגי שאווה מאבדת בת, אבל נראה שבניגוד לליביה בריטו באהבה מנצחת גם השחקנית לא סימפטית.

גם עצוב שאחרי התפקיד המרגש של סופיה לאמה בחופן של יהלומים או לייתר דיוק יהלום וורוד השם המקורי אני צריך לראות אותה בתור קרצייה קודם בגברת ועובד שתורגמה כפשוט לאהוב ועכשיו בגורלה של אווה.

Don Nirtin

New member
סופיה לאמה קרציה

וכבר ספיילרתי לגביה, ככה שאני רגוע.
&nbsp
למעשה, ספיילרתי לעצמי את כל הטלנובלה מבחינת מתים.

faery18

New member
האפשרות השנייה

&nbsp
איזה קטע שזה היה ככה גם בויקטוריה.

evglev1

Well-known member
מנהל
בויקטוריה היו שלושה ילדים בן ושתי בנות

והבת הבעייתית הייתה הצעירה או הבינונית, הבכורה כבר הייתה עם בן זוג.

Don Nirtin

New member
גם הבכורה הייתה מעצבנת

ולקראת הסוף היא התנרמלה אחרי גירושים מהבעל החתיך שהיה לה.
&nbsp
הבת שאני מדבר עליה היא מריאנה, הבת הצעירה של ויקטוריה ואנריקה.

evglev1

Well-known member
מנהל
אני יודע שאתה מתכוון אליה

אגב השחקנית של הבכורה תמיד מעצבנת בעמק התשוקות חשבתי בול מתאימה לשחק את המכורה לסמים, כי גם השחקנית נראית רע ואפילו בעמק התשוקות חשבתי בהתחלה שהיא נוצר של גילוי עריות של אב שאנס את ביתו כשגיליתי שהיא הבת של גבריאלה ספניק ולא אחותה, כי כל כך התאים לשחק דמות סוטה מכל הבחינות. במישהו צופה בך, היה נראה שהיה לה תפקיד של דמות לא מעצבנת, אבל גם שם זכתה לעצבן ולהיות דמות מגעילה שבתחרות עם הדמות של דנה גרסיה לצערי בלעצבן את הצופים.

Don Nirtin

New member
אני בטוח שבמציאות היא נחמדה

אחרת מה גבריאל סוטו עושה איתה ועוד עם ילדה.
&nbsp
אבל בטלנובלות היא פשוט דורשת מכות. כמו סופיה ואדריאנה שזכו לקרב חתולות אתמול

&nbsp
מעניין אותי רק לאן נעלמה ג'רלדן באזאן....

למעלה