סיכום שבועי וחגיגי

סיכום שבועי וחגיגי

דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
דבר הזוי שקרה השבוע:
דבר מעצבן שקרה השבוע:
דבר מפתיע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:

במיוחד לחג:

איך עובר עליכם החגים?:
האם אתם נהנים בחופשים?:
ציין שחקנים שהיית מארח בסוכה:
יום שני הוא יום האחרון לחג סופית וחוזרים למחרת לשגרה, איך אתם מרגישים לגבי זה?:

עונה

דבר טוב שקרה השבוע: החופשים הרבים וביקרתי את סבתא שלי
דבר רע שקרה השבוע: נהיה לי כאבים בכף הרגל
דבר הזוי שקרה השבוע: מתכננים רימייק לאסונות של לולה למרות שבחרו שחקנים צעירים יותר במיוחד הראשית רנטה נוטני שממש צעירה לוהקה לתפקיד יותר מדנה גרסיה כך שאולי לה יותר מתאים לגלם את לולה.
דבר מעצבן שקרה השבוע: פיטרו את השגריר היהודי במקסיקו כי לחץ עליהם לא להצביע בעד בהקשר לאונסקו
דבר מפתיע שקרה השבוע: החתול הג'נג'י חזר וראיתי אותו ליד פח הזבל מילל ליד אחד הדיירים. לא הבנתי מה עשה לו פשוט הייתי צריכה להתקלח ושמעתי במרפסת את היללות שלו. מקווה שלא פגע בו
טלנובלת השבוע: ראיתי רק פרק אחד של כללי משחק.
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע: ג'ובני אנטונלי, אלשנדרי נרו
קניית השבוע: קניתי השבוע רק אוכל אתמול כי רק אתמול יכלתי למשוך כסף מהכספומט
מאכל השבוע: פיתה עם שווארמה
משקה השבוע: קולה
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה: לונה
צולם היום.
&nbsp
במיוחד לחג:
&nbsp
איך עובר עליכם החגים?: בסדר פחות שגרה
האם אתם נהנים בחופשים?: מאוד
ציין שחקנים שהיית מארח בסוכה: סבסטיאן רולי, קיקה אדגר ודנה גרסיה. אשמח גם לארח את קרינה זמפיני ומילי סטיגמן.
יום שני הוא יום האחרון לחג סופית וחוזרים למחרת לשגרה, איך אתם מרגישים לגבי זה?: באסה אבל לפחות השבוע הזה יהיה שבוע קצר כי חוזרים לשגרה רק מיום שלישי אז יש רק שלושה ימים ומערב היום השלישי מתחיל הסופשבוע.

faery18

New member
השגריר היהודי ממקסיקו שיחק אותה

אני הבנתי שהוא פוטר בגלל שבחר לצאת מהאולם בהצבעה ולא להצביע בעד. לפחות בסוף מקסיקו שינתה את דעתה ונמנעה בהצבעה אבל בהחלט מאכזב. בגדול כל המדינות איכזבו-כרגיל. אולי זו נשמעת קלישאה אבל זו האמת - אנטישמים שקשה להם להשלים עם העובדה שירושליים שלנו. אז שימשיכו לחתום על ניירות חסרי ערך העיקר שאנחנו יודעים את האמת. אך אחד לא יכול לשכתב את ההיסטוריה.

מפתיע שמקסיקו הצביעה בעד

חשבתי שנשיא מקסיקו אוהב ישראל ואפילו היה בטקס ההלוויה של שמעון פרס ז"ל. ואנחנו בקשרים דיפלומטיים איתם והנה הם רכשו את הסדרה של הוט לא משנה מה הרמה שלה.

evglev1

Well-known member
מנהל
בסוף הם נמנעו אבל עובדה שהם מינו יהודי לשגריר

באמת מפתיע שלא מבינים שההחלטה הבאה תהיה שבית לחם לא קדושה לנוצרים.

faery18

New member
כשזה מגיע לאו"ם בודדים אילה שמתייצבים לצדינו

זה לא אומר שאין לנו קשרים טובים עם חלק מהמדינות האילה. פשוט אין לנו מלבדינו ככה זה היה תמיד

evglev1

Well-known member
מנהל
מסכם

דבר טוב שקרה השבוע: האפשרות ללכת לבריכה בימי חול המועד.

דבר רע שקרה השבוע: שנראה שהניצחון בארה"ב בכיס של הילארי.

דבר הזוי שקרה השבוע: שנראה שביבי מנצח את שותפיו ולא תהיה רשות שידור חדשה.

דבר מעצבן שקרה השבוע: שנטלפו לטראמפ על הטענה שיהיו זיופים והסירוב שלו להתחייב לכבד את תוצאות הבחירות בעוד ב-2000 בוש הבן ניצח את אל גור בבית משפט כי הוא אמנם הפסיד בקולות, אבל ניצח באלקטורים, אבל הבחירות הוכרעו כחודש אחריהם בבית משפט, מה שאומר שאל גור לא כיבד את התוצאות, אבל לטראמפ נטפלים כאילו זאת אמירה חסרת תקדים ואנטי דמוקרטית.
שאתמול בלילה ועכשיו הסטארט אובר של אובר של הוט מושבת.

דבר מפתיע שקרה השבוע: שבמוזיאון אגד של חולון בסוף אוקטובר יש חום כמו במדבר סהרה.

טלנובלת השבוע: השיבה הביתה, תשוקה וכוח, גונול, רק אלוהים סולח, הגורל של אווה, קוזי גוניי, הילר, אני והיא.

תכנית השבוע: אין.

שחקן/ית השבוע: ארסלי ארמבולה, חורחה לואיס פילה, כריסטיאן באך, אלכסנדרה דה לה מורה, אלדו גאיירדו, ג'רלדין זינאת, ברברה סינגר, גונסלו גרסיה ויאנקו, כריסטיאן דה לה קמפה, אריקה דה לה רוסה, קרלוס טורס טוריחה, פרננדו קולונגה, מישל רנו, חוסה פבלו מינור, מרלן פבלה, אלתאיר חראבו, חאומה מתאו, סוסנה גונזלס, חורחה סלינס, דנילו קררה, אלחנדרו נונס, אנגין אוזטורק, גוקצ'ה באהאדיר, אנור סיילאק, סרחיו גוירי, סבינה מוסייר, רנה סטליקלר, מריה סורטה, פרננדינו ולנסיה, סוריה וגה, מרק תאצ'ר, רבקה ג'ונס, לאישה ווילקינס, אדית גונסלס, אראפ בוטקה, מישל וארגאס, ניקול אפולוניו, חוויאר דיאז דוואאניאס, חורחה אדוארדו גרסיה, מרתה מיחארס, אלפרדו הווארקה, סופיה לאמה, טוני ולה, קיבאנץ' טטליטו, בוהרה גולסוי, אויקו קארייל, באדה אישצ'יל, מסוטפה אבקיראן, סמרה דינצ'ר, זרין טקינדור, האזר ארגוצ'לו, גוקשן אטש, צ'אהדאש אונור אוזטורק, ג'י צ'אנג אוק, פק מין יונג, יו ג'י טה, ג'ון היאה בין, סו היון ג'ין, אריק מון.

קניית השבוע: אין.

מאכל השבוע: פיש אנד צ'יפס, לזניה בולנז.

משקה השבוע: מיץ רימונים, מילשייק פירות.

ציטוט השבוע: אין.

שיר השבוע: השיר אוי אהובה שלי מהילר באנגלית, השיר הזיכרונות שלך ממך הם כמו חלום שווא מהילר, השיר של דוד ורחינה בתשוקה וכוח, השיר של ארתורו וחוליה בתשוקה וכוח, קליפ הסיום ברק אלוהים סולח.

במיוחד לחג:

איך עובר עליכם החגים: טוב, בילוי, מנוחה.

נהנים בחופשים? בהחלט כן.

שחקנים שהייתי מארח בסוכה: כרמן ויז'אלובוס, דנה גרסיה, אנה לוסיה דומינגס, ג'ובנה אנטונלי, ננדה קוסטה, פרננדו קולונגה, נטליה אורירו, פקונדו ארנה, פאולה קרום, קים טה הי, מון צ'ה וון, האן ג'י מין, פק שי הו, איילין אבאד, אנה ברנדה קונטררס, ססר אבורה, דניאלה רומו, סרחיו גווירי, ליביה בריטו, נטליה סטרייגנר, כריסטיאן מאיר, חורחה קאו, פאולה ריי, מישל בראון. ארסלי ארמבולה, חורחה לואיס פילה, אלכסנדרה דה לה מורה, לילה קאברל, ז'וליאנה פס, מישל רנו, חוסה פבלו מינור, ברגוזאר קורל, קנאן אימירזאליאולו, צ'טין טקינדור, קיבנאץ' טטליטו, ליצ'י, ונסה ויילה, סקרלט גרובר, קיבמרלי דוס רמוס, אנה לורנה סנצ'ז, סדף אבג'י, ג'נקרלוס קנלה, מרימאר וגה, מרים איגארדה, קלרה ארננדז, סופיה לאמה, אדאמרי לופז, קונסואלו לוסרדו, קונסואלו ליסרסו.

איך מרגישים לגבי החזרה לשיגרה: בסדר, זוכר עוד מתקופת בית ספר איך שהפחיד אותי שעכשיו אין חופשים עד חנוכה ומתחילה תקופת לימודים אינטנסיבית לאחר תחילת שנת לימודים המלווה בחגי תשרי. עכשיו מה כבר חודשיים?

faery18

New member
התקשורת מנסה למכור ניצחון של הילארי אבל הכל עוד פתוח

Don Nirtin

New member
גם אני אענה

דבר טוב שקרה השבוע: על אש ביום רביעי
דבר רע שקרה השבוע: ביטול איזה מפגש שציפיתי לו
דבר הזוי שקרה השבוע:
דבר מעצבן שקרה השבוע:
דבר מפתיע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע: אווה לה טריילרה, לה פטרונה.
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע: אדית ואראפ, חורחה לואיס ב2 הסדרות, ואני מוסיף את ססר אבורה כי בא לי.
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
משקה השבוע: תה
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:
&nbsp
במיוחד לחג:
&nbsp
איך עובר עליכם החגים?: ארוך מדי
האם אתם נהנים בחופשים?: לא כ"כ
ציין שחקנים שהיית מארח בסוכה: ססר אבורה, לטיסיה קלדרון, סרחיו גוירי, לאורה פלורס, חל"פ, אדית, אראפ, והרשימה יכולה להימשך ככה.
יום שני הוא יום האחרון לחג סופית וחוזרים למחרת לשגרה, איך אתם מרגישים לגבי זה?:
הללויה שייגמר כבר.

INBALUSHY

New member
סיכום שבוע יום הולדת

דבר טוב שקרה השבוע: היום הולדת שהיה לי ב 16 באוקטובר
דבר רע שקרה השבוע: שתקעו אותי בעבודה בפסטיבל הסרטים בחיפה ביותר משמרות במוקד ואני מעדיפה משמרות בקופות כי זה יותר חוויה
דבר הזוי שקרה השבוע: מישהי התקשרה למוקד בפסטיבל ושאלה אם אפשר לחנות באדום לבן כי כולם חונים, חחחח זה הזוי ומצחיק בו זמנית
דבר מעצבן שקרה השבוע: האחראי משמרת שלא הסכימו שאתחלף עם מישהי שרצתה לעבוד במוקד במקום בקופות
דבר מפתיע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע: לא יצא לי לצפות בכלום השבוע מרוב עבודה
תכנית השבוע: כנ"ל
שחקנ/ית השבוע: שחקנית שדיברתי איתה בטלפון במהלך העבודה, כנראה רותם זיסמן כהן היא לא אמרה את שמה אבל את שם הסרט בו היא משחקת עם שחקניות נוספות שבאה איתן שהוקרן בפסטיבל
קניית השבוע:
מאכל השבוע: פשטידה מתכון של השכנה שהכנו
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:

במיוחד לחג:

איך עובר עליכם החגים?: מצד אחד נחמד מצד שני מתיש בגלל העבודה
האם אתם נהנים בחופשים?: כן
ציין שחקנים שהיית מארח בסוכה: פליפה קולומבו, רן דנקר, חואן דרטס, פקונדו ארנה וקמילה בורדונבה
יום שני הוא יום האחרון לחג סופית וחוזרים למחרת לשגרה, איך אתם מרגישים לגבי זה?: לא מפריע לי, אני מחכה כבר לחגיגה הגדולה שאעשה לכבוד היום הולדת בעוד שבועיים שתהיה משולבת עם חנוכת בית

elall

Member
מנהל
מסכמת

דבר טוב שקרה השבוע: ארוחה משפחתית
דבר רע שקרה השבוע: רבתי עם מישהו יקר
דבר הזוי שקרה השבוע: -
דבר מעצבן שקרה השבוע: התפרסמו מועמדים לפרסי טלויזיה בצ'ילה, ובקטגוריית שחקן השנה מועמדים שני שחקני Preciosas, אבל לא השחקן הראשי
ולדעתי זה בגלל שהוא לא צ'יליאני

דבר מפתיע שקרה השבוע: -
טלנובלת השבוע: Preciosas וחוקי המשחק
תכנית השבוע: -
שחקנ/ית השבוע: אלשנדרי נרו, ג'ובנה אנטונלי, מרקו פיגוסי וצוות ה Preciosas
קניית השבוע: -
מאכל השבוע: סלטים בשולחן החג
משקה השבוע: -
ציטוט השבוע: -
שיר השבוע: שוב משהו נוסטלגי
תמונה:-
&nbsp
במיוחד לחג:
&nbsp
איך עובר עליכם החגים?: נמאס כבר...
האם אתם נהנים בחופשים?: לא כל כך, משעמם משום מה השנה...
ציין שחקנים שהיית מארח בסוכה: את הצוות של הסדרה הצ'יליאנית

יום שני הוא יום האחרון לחג סופית וחוזרים למחרת לשגרה, איך אתם מרגישים לגבי זה?: סבבה, מספיק...

faery18

New member
עונה באיחור קל

דבר טוב שקרה השבוע: סוכות חופש נסיעות ארוחות
דבר רע שקרה השבוע: --
דבר הזוי שקרה השבוע: --
דבר מעצבן שקרה השבוע: די כבר לחפור על מוסול בחדשות

דבר מפתיע שקרה השבוע: --
טלנובלת השבוע: רק אלוהים סולח והגורל של אווה
תכנית השבוע: חדשות
שחקנ/ית השבוע: סרחיו גיורי סבינה מוסייאר אדית גונזלס אראפ בטקה
קניית השבוע: --
מאכל השבוע: פשטידת קישואים ובטטה ממש טעימה שהכנתי

משקה השבוע: מיץ תות

ציטוט השבוע: "את יכולה לעשות לימונדה מלימונים ואת יכולה לבנות בית אם יש לך רק אבנים" אווה המושלמת לאחותה הממורמרת

שיר השבוע: עדיין הפתיח של אווה

תמונה:

במיוחד לחג:

איך עובר עליכם החגים?:
בכיף
האם אתם נהנים בחופשים? בהחלט
ציין שחקנים שהיית מארח בסוכה: פרננדו קולונגה מאייטה פרוני אריאדנה דיאז אוסבלדו דה לאון דניאל אראנס אדית גונזלס אראפ בטקה ועוד רבים וטובים

יום שני הוא יום האחרון לחג סופית וחוזרים למחרת לשגרה, איך אתם מרגישים לגבי זה? קצת מבאס אבל מצד שני זה מוצה בסבבה ונראה לי שהספיק חח

לכולם ושבוע טוב

למעלה