מתחת לשמיים ורק אלוהים סולח לקראת סיום

מתחת לשמיים ורק אלוהים סולח לקראת סיום

ובעוד שבועיים אמורה להתפרסם המחליפות של הטלנובלות הנ"ל.

•אלו מחליפות היית רוצה שתגענה במקומן:

•אלו מחליפות לדעתך תגענה במקומן:

•אלו טלנובלות לא היית רוצה שתגענה במקומן:

*סליחה שגנבתי את הפינה של הדר.

עונה

•אלו מחליפות היית רוצה שתגענה במקומן: או לאס אמזונס או מלון הסודות שתחליף את מתחת לשמיים למרות שאני בספק לגביה כי היא תקופתית לטינית ובטח יקרה ורק עכשיו רכשו טורקית תקופתית למרות שיש מצב שהטורקית עלתה להם פחות כי היא ישנה מ2013-14. והשנייה לא אכפת לי לא רוצה שיהיה לי עומס בטלנובלות
&nbsp
•אלו מחליפות לדעתך תגענה במקומן: יש מצב שיביאו שני טלנובלות מקסיקניות קצרות אחת אחרי השנייה לפי תשובתה של הוט שפירסמתי פה. אחת מהן בטח תהיה לאס אמזונס כי זה סלבדור מחיה, ססר אבורה וויקטוריה רופו וגם דנה גרסיה. המחליפה השנייה כנראה ש.ח. נשמע יותר מידיי טוב שתהיה ש.ח אחת בויוה באופן קבוע.
&nbsp
•אלו טלנובלות לא היית רוצה שתגענה במקומן: הדרך לגורל. היא נשמעת לי קלאסית ולא מתה על המפיקה שהפיקה אותה. וסילבנה. וזה לא שיש לי משהו נגד לב שמשקר פשוט מעדיפה אחרות במקומה. למרות דולסה מריה בתור רעה אבל אני מתקשה להאמין שירכשו אותה כי היא של מפט ואת שלה ויוה מעולם לא רכשו מסיבה לא ידועה. אולי זאת תהיה פעם ראשונה.

Don Nirtin

New member
כוחו של גורל זה של מפט...... ככה ש.....

וממש לא אכפת לי מה יעלה כל עוד לא יהיה לי עומס

faery18

New member
את יכולה לפתוח את הפינה בכיף מתי שבא לך

אין לי בעלות עלייה חח

והנה התשובות שלי

אלו מחליפות היית רוצה שתגענה במקומן: האמת שכל דבר שהוא לא של טלויסה כי אין לי מקום לעוד טלנובלה כרגע. עם הגורל של אווה ואנה כפול 3 אני מסודרת

אלו מחליפות לדעתך תגענה במקומן: יש מצב שאחת תהיה שידור חוזר והשנייה אני חוששת שתהיה מקסיקנית אולי לאס אמזונאס אבל מקווה שאני טועה! אני מאוד מחכה לה/למלון הסודות/לדרך לגורל/ליין האהבה אבל בהמשך בבקשה

אלו טלנובלות לא היית רוצה שתגענה במקומן: כל המקסיקניות המצויינות לעיל

elall

Member
מנהל
עונה

•אלו מחליפות היית רוצה שתגענה במקומן: אין לי ממש משהו שהייתי רוצה. משהו צ'יליאני או עוד ברזילאית , אבל זה בטח לא יקרה. אם מלון הסודות יגיע גם לא אתנגד, אבל גם זה לדעתי לא יקרה. חוץ מזה בגדול לא חסר לי כלום, יש לי צ'יליאנית באינטרנט וחוקי המשחק, ככה שאני מסודרת ולא מעניין אותי באמת מה יחליף את מה.
&nbsp
•אלו מחליפות לדעתך תגענה במקומן: אחת שידור חוזר ואמזונאס/דרך לגורל/סילבנה של טלמונדו.
&nbsp
•אלו טלנובלות לא היית רוצה שתגענה במקומן: לא אכפת לי כל כך, בכל מקרה רוב הסיכויים שאני לא אצפה במה שיגיע.
&nbsp

Don Nirtin

New member
מה שאמרה אלה פלוס מה שאמרה הדר

ראיתן איך קימבנתי את התגובה שלי?

&nbsp
רק פורפאבור - בלי ססר אבורה שיקשה על הבחירה שלי
עדיין נשאר לי שלושה-ארבעה חודשים עם לה פטרונה, שנה עם חוקי המשחק, וחצי שנה עם אווה לה טריילרה

מנהלת הרכישות של ויוה ענתה לי אחרי ששלחתי לה מייל

היי רנת,

תודה על המייל. מקווה שהחגים עברו עלייך בנעימים.
תודה על הנאמנות ואני חושבת שתופתעי לטובה בחודשים הקרובים.

תודה, דנה

From: רנת [mailto:[email protected]]
Sent: Saturday, October 15, 2016 5:13 AM
To: Dana Yaffe
Subject: העבר: היי

היי קודם כל חג שמח ושנה טובה. רציתי לדעת אם Las amazonas בכיכובם של דנה גרסיה, ויקטוריה רופו וססר אבורה נרכשה? אני מאוד מקווה שכן התגעגעתי לדנה גרסיה לא ראינו אותה במסכינו מאז מישהו צופה בך והיא חסרה מאוד. ואגב תודה על הטלנובלה אנה כפול שלוש מחכה לה בכיליון עיניים כמו כן תודה לטלנובלה המעניינת כללי משחק עם שחקנים נהדרים עם פרקים מותחים. אם Las amazonas נפסלה אז אשמח שלפחות שתביאו את El hotel de los secretos בכיכובו של אריק אליאס שגם הוא בקושי נראה במחוזותינו וחבל. כמו כן חורחה פוזה בתור רע מפלצתי שמוכר לנו בעיקר מגאטה יחד עם דיאנה בראצ'ו ודניאלה רומו המדהימות אשמח אם אחת מהן תירכש. תודה, מצופה ותיקה של ויוה, רנת.

faery18

New member
אם אני מבינה נכון היא בעצם אישרה לך שאחת מהן תגיע

שזו בשורה מעולה! לדעתי זו תהיה לאס אמזונאס כי כל המי ומי שם חח..ככה שיותר מתאים לויוה לרכוש אותה.
&nbsp
העובדה שהיא ציינה "בחודשים הקרובים" יכולה לרמוז שאם היא אכן תגיע זה לא יהיה עכשיו במקום מתחת לשמיים ורק אלוהים סולח אלא יותר בהמשך. שמבחינתי גם זה מעולה.
&nbsp
רנתוש תודה רבה על המידע

יכול להיות שהיא תרכוש את שתי הטלנובלות שציינתי

ותחליף אחת את השנייה כי שתיהן קצרות מאוד אז אני ואופיר חושבים שיגיעו שתי קצרות(יכול להיות גם לב שמשקר) ותחליף אחת אחרי השנייה.

faery18

New member
זה מה שאני בזמנו ייחלתי אבל רק בתור משאלת לב חח

זה נראה לי תסריט יותר מידי וורוד

אבל העיקר שאנחנו יודעים שלפחות אחת מהשתיים שציינת במייל תגיע

faery18

New member
זהו זה גם מה שאני חושבת בגלל הקאסט המוכר והמשובח

וגם בגלל שלצערי ויוה לא רוכשים תקופתיות לטיניות כבר שנים:(
&nbsp
אבל גם אמזונאס מאווד מצופה אצלי גם כי היא כפרית מושקעת.
&nbsp
מפתיע שהיא ככה נידבה תשובה מרמזת חח זה די נדיר אצליהם.

evglev1

Well-known member
מנהל
מנסה לענות

איזה טלנובלות הייתי רוצה שיגיעו במקומן? מכיוון שאני בטוח ב-90% שאחת מהן שידור חוזר אז שידור חוזר של מה שהוא שלא יהיה לי חשוב לראות שוב כמו לב פראי, גאטה, סנטה דיאבלה החיים שגנבו ממני כדי שלא תהיה משבצת צפייה נוספת. והשנייה גם מה שהוא שלא רוצה לראות איזה נרקונובלה או צ'ילאינית או ארגנטינאית.

איזה טלנובלות אני חושב שיגיע במקומן: שידור חוזר או של הלוחמת או של החיים שגנבו ממני ולאס אמזונס.

איזה טלנובלות לא הייתי רוצה שיגיעו במקומן: שידור חוזר של הלוחמת שעליה לא אוותר גם בפעם השנייה או כל סידור שבו ארצה לצפות בשתי המחליפות כמו הלוחמת ולאס אמזונס או הלוחמת ומלון של סודות ואז זה יהיה להוסיף משבצת שידור נוספת.

למעלה