שאלות, חדשות, בקשות

faery18

New member
הביקורות על המשחק שלה שם טובות?

לא פשוט לשחק 3 דמויות
באמת מעניין אותי כבר לראות כמה שונה היא הצליחה לשחק מדמות לדמות.

אומרים שהדמות אנה לטיסיה שהיא הרעה

הייתה וולגרית וזה מה שאומרים על קימברלי דוס ראמוס ביין של אהבה של אלברטו קסטרו אבל בקרוב נראה את אנה כפול שלוש ונשפוט בעצמנו

faery18

New member
יין האהבה גם נראית ממש יפה רק חבל ש..

לא ליהקו ראשית אחרת אבל ניתן לה צ'אנס

יש עליה ביקורות לא טובות הבנתי

קראתי תגובות של צופים שמתלוננים שאין שום התפתחות בין הראשיים ואגב אומרים שגם התסריט של תשוקה וכח גרוע כך שהדבר היחיד שאת מפסידה זה עוד זמן מסך עם קולונגה. שני הטלנובלות של קסטרו.

elall

Member
מנהל
לא קראתי ביקורות, אבל אני מהמרת שזה יגיע....

הלוואי רק אחרי אנה כפול שלוש

זה עוד מוקדם לרכוש אותה היא משודרת רק במקסיקו ובקרוב בארה"ב אני מקווה שאו לאס אמזונס או מלון הסודות תרכש.

faery18

New member
ממה שהספקתי בזמנו לראות בתשוקה וכח

העלילה הייתה מעניינת אבל מידי פעם אני מציצה בתקצירים ומאז באמת לא קורה הרבה. אז אולי בכל זאת לא הפסדתי משהו טוב, למרות שמספיק שהפסדתי את פרננדיטו
יאללה שילהקו אותו כבר לעוד משהו!

elall

Member
מנהל
בצורה יוצאת דופן ניתקתי את הנושא לשרשור עצמאי

כדי להוריד עומס משרשור השאלות ועדכונים שרק אתמול פתחתי
. הדיון הזה בהחלט יכול להתקיים כשרשור עצמאי

Don Nirtin

New member
תקלה תפוזית ידועה

שלפעמים שרשור שנראה 94 תגובות הוא בעצם 20 ומשהו תגובות.

דסי66

New member
למה אתם נגד מארק טאצר שתדעו הוא יהודי ושחקן טוב

לטעמי הוא טוב אפילו שאני במיעוט

Don Nirtin

New member
זה שהוא יהודי לא משפיע על הדעה שלנו.

לדעתנו, הוא שחקן טוב יותר כשהוא משנה. לא דמות ראשית. ויש לנו הרבה למה להשוות מול חבקי אותי חזק הנוסטלגית (ופרננדו קולונגה.)

faery18

New member
את צופה בו ברק אלוהים סולח?

הוא אכן יהודי אבל זה לא קשור למשחק שלו.
אני יכולה להגיד שבטלנובלות קודמות ששיחק כצלע שלישית הוא היה בסדר אבל הקשר בינו לבין גלאן ראשי מקרי בהחלט.

שלחתי מייל למנהלת רכש של ויוה

זה מה ששלחתי
&nbsp
היי קודם כל חג שמח ושנה טובה. רציתי לדעת אם Las amazonas בכיכובם של דנה גרסיה, ויקטוריה רופו וססר אבורה נרכשה? אני מאוד מקווה שכן התגעגעתי לדנה גרסיה לא ראינו אותה במסכינו מאז מישהו צופה בך והיא חסרה מאוד. ואגב תודה על הטלנובלה אנה כפול שלוש מחכה לה בכיליון עיניים כמו כן תודה לטלנובלה המעניינת כללי משחק עם שחקנים נהדרים עם פרקים מותחים. אם Las amazonas נפסלה אז אשמח שלפחות שתביאו את El hotel de los secretos בכיכובו של אריק אליאס שגם הוא בקושי נראה במחוזותינו וחבל. כמו כן חורחה פוזה בתור רע מפלצתי שמוכר לנו בעיקר מגאטה יחד עם דיאנה בראצ'ו ודניאלה רומו המדהימות אשמח אם אחת מהן תירכש. תודה, מצופה ותיקה של ויוה, רנת.
&nbsp
אחת מהן חייבת להרכש אם שתיהן זה מוגזם לבקש אז לפחות אחת מהן. נראה מה תענה לי דנה, מנהלת הרכש של ויוה.

למעלה