שאלות, חדשות, בקשות

elall

Member
מנהל
שאלות, חדשות, בקשות

כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
חג שמח

elall

Member
מנהל
מארק טאצ'ר גלאן בטלנובלה של ניקנרדו דיאז El bien amado

ניקנדרו דיאז מכין רימייק לטלנובלה ברזילאית O Bem-Amado משנות ה70 . לתפקיד הראשי נבחר השחקן הוותיק חסוס אוצ'ואה שבעצם יהיה ראשי רשע. מארק טאצ'ר נבחר להיות הגלאן של הטלנובלה, והשחקנית הראשית לצידו היא מרילוז ברמודס. עוד ישחקו בטלנובלה נורה סלינס, לואיס גטיקה, אנדרס פלאסיוס, שנטל אנדרה ועוד....

evglev1

Well-known member
מנהל
נראה שטלוויסה לא למדו את הלקח משאלוהים יסלח לך

ונותנים לנטול כריזמה הזה שוב תפקיד ראשי.

וזה יחליף את אנה כפול שלוש במקסיקו החל מפברואר

לפחות זה רימייק לטלנובלה ישנה שאף אחד כיום לא שמע עליה ולא הכיר את הטלנובלה חוץ מברזיל. אני מכירה את חסוס אצ'ואה מהטלקומדיה של לוסרו וחיימה קמיל. לא יודעת איך הוא כדרמטי מצד אחד מבואסת שאדוארדו יאנייז או פרננדו קולונגה נפסלו וגם חורחה סלינס היה מועמד לתפקיד וגם סרחיו גוירי אם כי לגבי גוירי אין חדש תחת השמש לראות אותו בתפקיד זה כך שמצד שני אני לא מספיק מכירה את השחקן הנבחר וזה די באשמת ויוה שלא הביאו את הטלקומדיה שהיה בה שמהמעט שראיתי בה הוא גילם דמות שונה ממה שהוא הולך לגלם פה. האמת ממארק טצ'ר אין לי כרגע בעיות חוץ מהעובדה שבתהום של תשוקה היה מעצבן אבל אהבתי אותו יותר מוויליאם לוי באהבה מנצחת ורק אלוהים סולח לא רואה כך שנראה איך הוא פה אגב הוא שיחק בתפקיד מיוחד בנשים בשחור אחד שסובל מדיכאון ומגלם את בעלה של חימנה הררה. כאדם הוא פחות מוצא חן בעיניי בלי שום קשר לציוץ שלו בצוק איתן אבל בינתיים זה לא מפריע לי. דרך אגב יכול להיות שהציוץ שלו נגד הממשלה אולי הוא שמאלני אבל לא נראה לי שהוא חורחה סלינס 2.

Don Nirtin

New member
גוירי גם ככה לא בטלויסה כרגע

עבר לשחק בטלמונדו בסדרת הפשע ההיא.
&nbsp
קולונגה ישחק בטלנובלה חדשה של חוסה אלברטו קסטרו. עוד לא ידועים פרטים.

חואן אוסוריו אם כבר

והבנתי שזה עדיין לא בטוח כי מאז העדכון שכתבתי פה קראתי איפשהו שזה בגדר של אופציה כזאת אבל לא רשמי ואני בספק שקולונגה יסכים אוטומטית על משהו שלא ידוע עדיין מהו כשלאחרונה הוא נהיה בררן ומעדיף להיות רשע(מה שלא מצליח לו בתשוקה וכח ממה שראיתי בפעם האחרונה שם).
כבר למדתי לא להתלהב מידיי מהדף telenovelas VIP שממהר לפרסם דברים מבלי לברר את אמיתיו.
&nbsp
חוסה אלברטו קסטרו עדיין לא סיים עם יין האהבה עם גבריאל סוטו. קצת מוקדם לחשוב על הפרוייקט הבא שלו.

לגבי גוירי הוא כבר סיים את הצילומים שם

למרות שהבנתי שהחוזה שלו עם טלויסה נגמר ולא ברור מה עתידו שם ואם יישאר בטלמונדו כי חוזה בלעדי אין לו גם בטלמונדו ואין לו בטלויסה.

faery18

New member
לביקורת על המשחק של מארק אין קשר לאותו ציוץ הוא פשוט

לא מתאים. אין לו לא כריזמה וגם לא את יתר המרכיבים ששחקן ראשי צריך שיהיה לו.
כל סצנה שאמורה להיות לבבית עם אביגיל זה נראה כאילו הוא הולך להרביץ לה עוד שנייה ובכלל המשחק שלו ממש גרוע פה עם כל הפרצופים שהוא עושה

דווקא לא זכור לי שהיה ככה עם מאייטה באהבה מנצחת

אפילו העדפתי אותו על פני וויליאם לוי שהוא באמת שחקן לא ואוו

faery18

New member
כי הוא התאים לתפקיד הצלע השלישית

אבל באותה מידה הוא גם לא גרם לי לרצות שמאייטה תהיה איתו בסוף. חסר לו את הצ'ארם את הניצוץ הזה.

evglev1

Well-known member
מנהל
הוא רק מדרדר

באהבה מנצחת הוא היה טוב יותר מבתהום של תשוקה ובתהום של תשוקה הוא היה יותר טוב מברק אלוהים סולח.

faery18

New member
אוי לא אוי לא

אני מבינה שבטלויסה לא מכירים את המושג חוסר התאמה

מה שבטוח אני לא הולכת לצפות בה אם תגיע

וזה למרות ששאר הקאסט סבבה כולל מרילוז(זיקיות/גאטה)

חבל שלא נתנו לאנדרס פלסיוס להיות הראשי

ממה שצפיתי בלאס אמזונס הוא ממש חמוד. עדיף היה שמארק טצ'ר יהיה גאלן אך לא ראשי ואנדרס פלסיוס הראשי.

faery18

New member
כן אני זוכרת אותו לטובה מתחת שמיים אדומים

אם כבר אז הוא באמת יכל להתאים יותר.
מארק טאצ'ר טוב לצלע שלישית או כדמות
חבל שבטלויסה לא השכילו להבין את זה

הלוואי לאס אמזונס יגיע וכך נכיר אותו רובנו כי לא נראה לי

שהרבה זוכרים אותו מתחת שמיים אדומים אני אפילו לא ידעתי עד שאמר לי ניר. בלאס אמזונס הוא ראשי לצד דנה גרסיה, ויקטוריה רופו וססר אבורה.

faery18

New member
כי לא הרבה גולשים צפו בתחת שמיים אדומים

אני ממש מקווה שלאס אמזונאס תגיע, כפרית עם קאסט משובח.

evglev1

Well-known member
מנהל
כנראה שאם הקהל המקסיקני מתלהבת משחקנית אפורה

כמו אנג'ליק בויאר, הם מסיקים שאין דבר כזה חוסר התאמה.

faery18

New member
אנג'ליק דווקא שחקנית טובה לדעתי ומתאימה להוביל טלנובלות

רק לא אהבתי שהיא כל כך מנותחת אבל היא עדיין מאוד יפה וגם מוכשרת.

למעלה