שאלות, חדשות, בקשות

elall

Member
מנהל
שאלות, חדשות, בקשות

כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
חג שמח וגמר חתימה טובה

elall

Member
מנהל
מזל טוב ללאלי אספוסיטו שחוגגת היום יום הולדת 25

sunrize1

New member
רק אלהים סולח

אני צופה בטלנובלה הזאת מתחילתה ופיספסתי את שני הפרקים האחרונים ששודרו,פרק 82 ופרק 83.
יש למישהו רעיון איפה אוכל למצוא אותם לצפייה ישירה?
ניסיתי ביוטיוב אבל שם הפרקים מסודרים בצורה שונה לגמרי.
תודה מראש

evglev1

Well-known member
מנהל
אין שום בעיה בגלל יום הכיפורים והשעה של הסדרה

השבוע מתבטלים שני פרקים ביום שלישי וביום רביעי (ביום חמישי יהיו שידורים חוזרים של הפרק של יום שני). לכן בחמשת הפרקים של סוף שבוע ישודרו גם הפרקים של רביעי וחמישי משבע שעבר. כלומר בשבת ב-8:00 בבוקר ישודרו פרקים 81-85 ולפיכך פרק 82 ב-8:50 ופרק 83 ב-9:40.

evglev1

Well-known member
מנהל
ואם אין לך מכשיר הקלטה ואת לא רוצה לצפות בשבת בארבע פרקים

על הבוקר אז יש אתר רוסי שבו מקליטים את הפרקים מערוץ 106 ששם הכתוביות ברוסית במקום בעברית, אם חיפשת ביוטוב, סימן שהתרגום הוא לא דבר מהותי, תוכלי לבקש מאלה קישור לאתר או לפרקים האלה.

זוריה ומרימר וגה באבל, אביהן, גונזלו נפטר שלשום

הוא סבל ממחלה קשה כבר תקופה מסויימת. גונזלו וגה היה שחקן מפורסם במקסיקו וכיכב בסרטים וטלנובלות שהיחידה שמוכרת לנו בהשתתפותו היא החיים במראה.
&nbsp

faery18

New member
ויוה פרסמו את העלילה ועוד פרטים על אנה כפול 3

http://viva.walla.co.il/?w=/2039/3003365
זה נשמע אפילו טוב עוד יותר, מסתבר שהדמות של סבסטיאן רולי כמעט ותמצא את אנה לוסיה האחות האובדת ודווקא בגלל זה התאומה המרשעת
אנה לטיסיה תנסה להרוג אותו
ואז הוא יאבד את הזיכרון.

עוד פרט מעניין זה שגם אנה לוסיה תאבד את הזכרון מאז התאונה המשפחתית הקטלנית כשעוד הייתה ילדה. ולכן כלל לא תחפש את משפחתה. ולא ידעתי שאנה לאורה תפצע כל כך קשה בתאונה עד כדי איבוד רגל מסכנה.

ללא ספק נשמע ממש ממש טוב

ויפה לויוה שהם מעלים אותה גם לאתר כשהפרק הראשון יעלה שם יום קודם

Don Nirtin

New member
ראוי לציין כי הפוסט של המרושעות חלק ב' עלה גם הוא

ככה בשקט, בלי להודיע לאף אחד.
&nbsp
הוא מתחת לאנה כפול 3.

Don Nirtin

New member
לא התפלאתי שהיא צויינה ראשונה

אף אחת לא תעלה על הרוע שלה בשנים הקרובות. אף אחת. עד שיכתבו דמות רעה אפילו יותר מקרלוטה שיגרום לה להיראות
לידה.
&nbsp
ביום כיפור יצא לי לראות כמה קטעים של Corazon Valiante עם חימנה דוקה, פביאן ריוס, חוסה לואיס רסדנז, ואדריאנה פונסקה כזוגות ראשיים בטלנובלה. לטלנובלה היו 206 פרקים (הרבה יחסית לטלמונדו, בד"כ הם משתדלים על קצר ולעניין) ושיחקה שם איליין מוחיקה בתפקיד הרעה הראשית. בואי נגיד שהיא לא היססה לרצוח לא מעט ובסופו של דבר הרגה את אבא שלה (מנואל לנדטוה) ואכלה את האיברים שלו..... וגם גרמה לעוזר שלה לאכול את זה גם

&nbsp
ממש היה לי עצוב שויוה בחרו לדלג על קוראסון ולייאנטה

faery18

New member
הם אכלו מה?!

מה הם קניבלים?

עכשיו אני מבינה למה ויוה לא הביאו את זה חחח קריפי

Don Nirtin

New member
זה קורה בסוף הטלנובלה קודם כל

אז ויוה לא יכלו לדעת מה הסוף הזה.
&nbsp
אבל זה בהחלט דבר מרושע ושטני שאפילו קרלוטה לא יכולה לה

&nbsp
הם אכלו את האיברים הפנימיים של אביה של המרושעת שבדיוק רצחה אותו.

evglev1

Well-known member
מנהל
דווקא לויוה אין בעיה עם זה

בדונה אחד האנסים שלה הפך לאיש צבא ואחרי שהיא הרגה אותו היא בישלה אותו והגישה אותו לחיילים שלו בטענה שזה בשר חזיר ואחר כך אמרה שהראיות בבטן שלהם. וגם בסנטה דיאבלה פושע נתעב ששוחק על ידי רוברטו מתאוס שהיה אנס, מתעלל והפך גם לסרסור, אז בסוף אישתו שהוא רימה והרס את חייה הרגה אותו או שהחברה שלה שנאלצה לנהל בית בושת הרגה אותו כדי להגן עליה והם לא ידעו איך להיפטר מהגופה וכשהיא שמעה שהלקוחות במסעדה שבה זה קרה הם ברובם חברים שלו, אז הן בישלו את הגופה שלו והגישו אותו בתור אוכל.

faery18

New member
אם כך נראה שרק לטלמונדו

יש פאטיש לקניבליזם
כי בשאר הז'אנרים שיצא לי לראות מעולם לא נתקלתי בכזה דבר. לבשל בן אדם?? חח זה זוועתי.

evglev1

Well-known member
מנהל
כן ה-9.11.2016 ב-21:40

ורק היום פירסמו את המחליפה של גונול שתתחיל ב-8.11.2016, טורקית תקופתית מסתבר לפי פורום טורקיות בויוה. ואנה כפול שלוש כבר בבלוג והטורקית שמתחילה יום לפני רק בפייסבוק.

למעלה