מחאההה רוצה את אנה ברנדה בלתי נסלח

faery18

New member
עכשיו כבר ברור שהיא לא תגיע בשום שלב כי עברנו לחדשות

עכשיו כולי תקווה שיגיע לאס אמזונס/מלון הסודות

אחת מהן ואני אהיה מרוצה. ללאס אמזונס יש סיכוי יותר גבוה להגיע אם ויוה הולכים לפי הביקוש ששלח אופיר כי היא מופיעה ברשימה והיא טלנובלית של סלבדור מחיה. מלון הסודות זה של מפיק לא מוכר ועד כמה שידוע לי לא הביאו לא שלו ולא של מפט שהטלנובלה שלה גם הייתה ברשימה.

evglev1

Well-known member
מנהל
לצערי מאז מלכת הדרום בויוה פלטינה לא הביאו שום

טלנובלה קצרה בספרדית. אבל אני מקווה שויוה מודעים לסיבוב שעשה עלינו ערוץ התכניות מוסיקה של 4-5 שעות ואינסוף הפרסומות 24 עם לאס בנדיטס וגם קנה את זכויות השידור ובכך דאג שאף ערוץ ישראלי אחר לא יוכל לשדר אותה כי כל הטלנובלות ששודרו בערוץ 9 למרות ששודרו בדיבוב רוסי ללא כתוביות כולל הנקמה של גבריאלה ספניק וסלומה של אידית גונזלס לא שודרו בויוה בשום שלב וגם דרכן של הטורקיות ביס נטרקה לויוה, אז הדבר היחיד שהם יכולים להביא זה את הריימק, למרות שאני מבין שאם ויקטוריה רופו ראשית שנייה בתפקיד המקביל למלנה אז שם אישתו של האבא של הראשי לא רעה כמו בלאס בנדיטס.

יש מצב שהם יפסלו אותה אז בגלל שהיא קצרה בת 60 פרקים

גם הטלנובלה של מפט קצרה מה שמגביר לי את החשש שיהיה ש.ח לאחת המחליפות של רק אלוהים סולח ומתחת לשמיים שהשנייה תהיה סילבנה. מצד שני זה לא פייר כי טורקיות קצרות יותר הם מביאים. כמו גונול. חסר להם לרכוש את יאגו הרימייק המקסיקני של אזל.

61 ליתר דיוק

טוב אם יביאו ש.ח וסילבנה יהיה לי פחות עומס רק חבל שנפספס את לאס אמזונס. אני אהיה עם שלושה טלנובלות יומיות ואחת לסופ"ש. חבל שהברזילאית דחקו אותה בשעה לא נוחה.

Don Nirtin

New member
לא יודע, אני אוהב את הברזילאית של שבע

הבעיה זה הרצף שיהיה לי בסדרות עד למתחת לשמיים........

evglev1

Well-known member
מנהל
הרצף בשידורים החוזרים של יום שישי?

של השיבה הביתה וחוקי משחק? כי ביום חול יש את העשירים לא מבקשים רשות בין גורלה של אווה לאנה כפול שלוש.

Don Nirtin

New member
שכחתי את עשירים

ויש גם את מתחת לשמיים בין אנה להשיבה הביתה.

evglev1

Well-known member
מנהל
גם אני בטוח שאחת המחליפות של רק אלוהים סולח ומתחת לשמיים

תהיה שידור חוזר. באמת יהיה מוזר אם ירכשו את הריימק המקסיקני לאזל כמו הריימק של טלמונדו לאהבה אסורה שהם רכשו די סמוך לשידור הראשון של אהבה אסורה ולא הספיקו לסיים אותו וכבר הביאו את המקור לאותו הערוץ בשידור חוזר. ובכל מקרה מתחת לשמיים ורק אלוהים סולח מסתיימות בהפרש של פחות משבוע כך שעם סיומן גם טלמונדו וגם טלוויסה ישארו עם משבצת חדשה אחת בלבד כך שהמחליפה יכולה להיות גם מטלמונדו וגם מטלוויסה.

כנראה שבגלל זה ויוה היו נחמדים לנדב לנו מוקדם על tres veces

Ana נשארנו עם טלויסה אחת ושתי טלמונדו ושתי ש.ח. זה לא ימצא חן בעיניי אנט בכלל שגם ככה הרגישה שמשהו רע הולך לבוא בויוה. חבל לי על פיספוס לאס אמזונס אבל לא יהיה לי עמוס מידיי גם ככה 3 יומי ואחת כל הסופ"ש זה יותר מידיי.

Don Nirtin

New member
מקסימום - שלוש פעמים אנה תידפק

ואני אחזור לשלוש סדרות.....

evglev1

Well-known member
מנהל
שמח לדעת שהשיבה הביתה במקום גבוהה בסדר העדיפויות שלך

גם אצלי שלוש פעמים אנה בתחתית סדר העדיפויות למרות שהיה יותר קל לסבול את אנג'ליק בויאר בחיים שגנבו ממני מאשר לסבול את מרק תאצ'ר ברק אלוהים סולח.

Don Nirtin

New member
יש סיכוי לשלוש אנה בשידור חוזר נוסף

כנ"ל אווה לה טריילרה.
&nbsp
השיבה הביתה - אין יותר הזדמנויות.
&nbsp
וחוקי המשחק- אני לא אפספס את הטלנובלה עמוסת הכוכבים הזו

evglev1

Well-known member
מנהל
האמת שחוץ מדונה ברברה שבה שיחקה עם כריסטיאן מאיר

ולעולם לא אשכחך שבא שיחקה עם פרננדו קלונגה האגדי אף טלנובלה של אידית גונזלס לא חזרה לשידור חוזר. בעצם היו רק ספורות: לעולם לא אשכחך, דונה ברברה, מילה של אישה, זיקיות, תחת שמיים אדומים ועכשיו אווה לה ריילרה כך שזה לא מדגם מייצג.

faery18

New member
אז יש לי פתרון מושלם

לרכוש את שתיהן ולשדר אותן אחת אחרי השנייה ברצף

רק קצת יותר מאוחר בבקשה

הרימייק של אזל הבנתי שזו סדרה לא טלנובלה.

למעלה