סקר טלויסה 2015

faery18

New member
סקר טלויסה 2015

בעוד שבועיים אמורה להתפרסם המחליפה של תשוקה וכח

רוב הסיכויים שהיא תהיה מקסיקנית בהתאם לרצועת השידור, ואחרי שדווח כבר על טלמונדו אחת חדשה ועל ברזילאית אחת חדשה

לפי נסיון העבר(3 מקסיקניות שהגיעו מ-2014)ואם לא יהיו הפתעות מיוחדות, אמורה להגיע עוד טלנובלה אחת מהנגלה של 2015 לפני החדשות של 2016 שאגב מבחינתי יותר מושכות

האופציות היחידות שנשארו ממה שלא נחשב לטלקומדיה(מה שויוה לא אוהבים להביא ממקסיקו)וממה שלא נפסל לשידור(אל תעזבי אותי)אילה סך הכל שלוש טלנובלות שאחת מהן בהחלט יכולה להגיע

הבלתי נסלח
פשוט מריה
ואהבה מהשכונה

מוזמנים לדרג את שלושתן מ-1 עד 3 כשהראשונה היא כמובן הכי מצופה שלכם. מוזמנים גם לנמק את אופן הדירוג שלכם

מצרפת את שלושת הפרומואים של שלושת הטלנובלות המדוברות:

evglev1

Well-known member
מנהל
דירוג שלי

1. הבלתי נסלח בגלל אנה ברנדה כמובן.
2. אהבה מהשכונה.
3. פשוט מריה - כי זה ריימק לטלנובלה משנות השמונים וקלאסי בצורה קיצונית שדמות ראשית בוכה כל הפרקים הראשונים.

evglev1

Well-known member
מנהל
זה שודר בערוץ רוסי ולא צפיתי, פשוט שמעתי ביקורת שלילית

עונה

1. בלתי נסלח אך ורק בגלל הקאסט+הופעת אורח מיוחדת מעניינת של דנה גרסיה לקראת הסוף אבל לדעתי היא לא תגיע.
2. אהבה בשכונה רק כי זה לא פשוט מריה
3. פשוט מריה ולצערי יש לי תחושה שהיא תגיע כי ויוה מתים על סגנון כזה קלאסי וקיטשי וחושבים שהקהל אוהב עדיין דברים כאלה.

faery18

New member
בגלל התשובות בפורום הוט את חושבת שהיא לא תגיע?

לא

פשוט הביאו גרסה קודמת לשקרים בויוה לא מזמן אז ויוה לא יביאו עוד גרסה אפילו שיש שינויים עובדה שאת אש בדם הגרסה המקסיקנית של תשוקת הנצים שהיו פי שניים עם שינויים כי אז תשוקת הנצים עדיין הייתה טרייה יחסית וכנראה גם ויוה ידעו מראש שהם הולכים להעלות לאתר את תשוקת הנצים.

evglev1

Well-known member
מנהל
האמת היא ששקרים של סילביה נבארו כל כך לא דומה

לשקרים של קייט דל קסטיו שלמעשה יש יותר דמיון בין סלסטה לבובה פראית מאשר דמיון שקרים מקורית לכשאני מתאהב שראינו. כך שאני מניח זה לא יעצור אותם, עובדה שבויוה פלוס לפני שהפך לטורקי שישדרו במקביל פרקים אחרונים של תשוקה אסורה של טלמונדו שהיא ריימק לאהבה אסורה הטורקית ואת השידור החוזר של אהבה אסורה הטורקית.

נכון שהם לא הביאו את אש ודם ואת יופי זה לא הכול כשתשוקת הנצים ובובה פראית הסתיימו לא מזמן, אך למדתי ששום דבר לא בטוח עם ויוה.

faery18

New member
כמו שיבגני אמר כבר היו מקרים עם ויוה אי אפשר לדעת,

גם האחים דל מונטה שהיא רימייק לחמישה גברים ואישה הגיעה לפה למרות שחמישה גברים ואישה שודרה פה. אבל מצד שני התשובות של הוט יכולות לרמז דווקא שהיא לא תגיע. ככה שאי אפשר ממש לדעת.

elall

Member
מנהל
אף אחת מהן לא תגיע לדעתי

לדעתי אפשר לשכוח מ2015. אפילו תשוקה וכוח היא כבר מ2015-2016, ורק אלוהים סולח שהיא מ2015 הגיע כבר באיחור מטורף של כמעט שנה. אנחנו כבר מתקרבים לסוף 2016, לא נראה לי שויוה יעשו לעצמם בושות ויתחילו את 2017 כאשר יש להם טלנובלה של טלויסה מ2015. וזה לא שיש משהו שווה או מבוקש שאפשר להביא מ2015. לא חסרות טלנובלות מ2016 שכבר הסתיימו ואפשר להביא. לדעתי אמזונאס או 3 פעמים אנה הן אפשרויות הגיוניות מאוד להחליף את תשוקה וכוח.

faery18

New member
בדיוק בגלל שרק אלוהים סולח הגיעה למרות שכבר התיישנה

אז לא הייתי ממהרת להספיד גם את היתר, זוכרת שהימרת שהיא לא תגיע כי היא בין הראשונות של 2015 וצולמה כבר די מזמן? ובסוף היא הגיעה. ונכון שתשוקה וכח חדשה יותר מרק אלוהים סולח אבל אל תשכחי שלמרות זאת רק אלוהים סולח עלתה לשידור אחריה.
&nbsp
וחוץ מהבלתי נסלח השתיים האחרות באמת לא מבוקשות אבל, גם אני לא מאמינה בגברים לא הייתה מבוקשת וכמעט לא הוזכרה והיא הייתה הנובלה השלישית של 2014 שויוה הביאו למרות הכל. ואם אני לא טועה גם אז היה כבר ביקוש גדול באותו הזמן לנובלות של 2015.
&nbsp
כמובן שכמו שציינתי עם ויוה תמיד יש גם הפתעות לא צפויות אז אולי את כן צודקת. נחכה ונראה

evglev1

Well-known member
מנהל
אגב כולנו כבר חושבים מאיזה שנה תגיע הטלוויסה כאילו שויוה

הבטיחו מתישהו שתי משבצות חדשות קבועות של טלוויסה. אכן לא נראה שכשיש שתי טלמונדו חדשות ואחת חוזרת של טלמונדו ארגוס יביאו עוד טלמונדו, אבל יכולים להביא ארגנטינאית או מקסיקנית של אצטקה ולרנת כתבו שהם לא פוסלים צ'יליאניות, שהרי מה שרנת כתבה שויוה ענו לאופיר שתגיע לטלוויסה הסתבר כטעות. ואמנם זה שידורים חוזרים אבל מאשת הברזל ועד שעכשיו הגיע השיבה הביתה במשבצת של 23:20 היה רצף מאוד גדול של שידורים חוזרים מטלוויסה וייתכן וויוה סופרים את כל המשבצות כל החוזרות. אני מקווה שאכן תגיע טלוויסה, אבל זה ממש לא מובן מאליו שיהיו שתי טלוויסה חדשות.

faery18

New member
לרנת הם גם ענו שבסתיו יגיעו מקסיקניות חדשות

וסתיו זה עכשיו
מסכימה איתך ששתיים בו זמנית זה לא מובן מאליו וזה יכול להתפרס על זמן רחב יותר אבל לפחות אחת צריכה להגיע בקרוב עם סיכוי גדול להיות המחליפה של תשוקה וכח.

faery18

New member
אצלי יש מהפך קטן

1)אהבה מהשכונה
2)הבלתי נסלח
3)פשוט מריה

עד לא מזמן הבלתי נסלח הייתה הכי מצופה שלי ממה שנשאר אבל כמו שרשמתי בשירשור של רק אלוהים סולח, בעקבות מקרה מארק טאצ'ר אני חושבת שגם איוון סנצ'ס יהיה קשה לעיכול בתור ראשי טוב.

אהבה מהשכונה נראית טלנובלה ממש חמודה, אומנם לא נפלתי ממאנה דה לה פארה באקאסיה אבל הוא לפחות מתאים לשחק דמות טובה. את הראשי השני פדרו מורנו אני לא ממש מכירה אבל הוא חמוד
והראשיות גם חביבות ודי מוכרות. מה גם שזה תמיד נחמד לראות יותר מזוג ראשי אחד, הבנתי את זה היטב אחרי מילה של כבוד
אגב מצרפת שיר ממש יפה שמצאתי מהטלנובלה

עם פשוט מריה לא הייתה לי כל בעיה אילולא הראשית. היה לה משחק מעצבן בחיים כפולים והאמת שלפי הטריילר גם פה לא משהו
חבל שלא ליהקו את מאייטה או את אריאדנה. היו מתאימות הרבהה יותר. דווקא את הליהוק הגברי חוסה רון ופרדיננדו אהבתי. וזה נכון שהיא עושה רושם קלאסי אבל ספיילרתי בטעות את הסוף והוא לא ממש קלאסי חח

אז זה הדירוג שלי, כמובן שאני לא אפסול את הבלתי נסלח או פשוט מריה אם יגיעו אבל כרגע אהבה מהשכונה נראית הכי מושכת מבחינתי אז זו הבחירה שלי
נחכה ונראה מה יגיע

evglev1

Well-known member
מנהל
הטלייר של אהבה מהשכונה שהביאו כאן לפני כמה חודשים

פשוט הרג אותי משיעמום, אם הסדרה תגיע לפחות מתיאור העלילה אפשר יהיה להבין יותר מהטלייר המשעמם שהיה כאן.

faery18

New member
את הטריילר בראש השירשור ראית? זה טריילר שונה מפורט יותר

Don Nirtin

New member
איך כבר הספקת להכיר אותי

ראיתי את קליפ הפתיחה של שלושתן. לשלישית בכלל לא הייתי מודע.
&nbsp
לאף אחת מהן אני לא מחכה במיוחד. אם אחת מהן תגיע - אני פשוט לא אצפה בה. מספיק לי עם אווה לה טריילרה, השיבה הביתה וחוקי המשחק.

למעלה