מי זה מי שרשור שבועי

Don Nirtin

New member
2 ספוילרים לא באמת חשובים

1. רובן שוב יהיה שק חבטות. זה יקרה ב110

2. הדר, דיברנו על טניה ופלומה שרות בבר? זה קורה ב118 ו119.

faery18

New member

אני חייבת לציין שהייתי בטוחה שהדואט של טניה ופלומה יהיה הרבה יותר מוקדם, מחכה לראות את זה שוב

&nbsp
ובאשר לרובן אחרי כל כך הרבה כיפכופים שהשחקן הזה עובר זה לא מפתיע

Don Nirtin

New member
דעה כללית על פרקי 110-120

קראתי את התקצירים לפרקים האחרונים.
&nbsp
נראה שהמתח הלך הביתה דווקא בפרקים האלה..... וכמה דברים לא ברורים לי כמו מה קורה עם אינס והומברטו כי אין אף מילה שמזכירה אותם כזוג.

faery18

New member
עד 109-הזיכרון של ליאונרדו חזר אבל גם האופי הקר והמנוכר

הוא כמעט הרס את היחסים של פריקו ופרננדה כשהטיח בפרננדה עלבונות בשמו של פריקו
מזל שאחר כך פריקו התחזה לו שוב במשרד ושוב דיבר עם פרננדה שיחה מלב אל לב - שיחה שבה פרננדה בעצם סיפרה לו את האמת על מה שהיה בינה לבין איגנסיו, איך שהוא רימה אותה, ושהיא לא פרננדה אלא איסבלה בלנקו אחותו של סנטיאגו בלנקו! אהבתי איך שסופסוף פריקו גילה למה היחס שלה אליו היה לא יציב אהבתי גם איך שהוא סלח לה, הבין אותה והלך לכפכף את איגנסיו

&nbsp
ובינתיים ליאונרדו הלך לדבר עם הומברטו ונראה היה שהומברטו סופסוף יגלה שליאונרדו שחי אצלו בחודשים האחרונים זה בעצם פריקו
אבל נראה שהשיחה הזו נקטעה בינתיים. חח אהבתי איך שהומברטו אמר לו שעד שהוא השתנה לטובה שלא יחזור לאחור
אין על פריקו

Don Nirtin

New member
לאונרדו לא למד כלום מהחודשים שהיה אצל אינס

הוא פשוט תקוע בלהיות חרא לכולם וקר ומגעיל...... אני תוהה איך הוא ילמד את הלקח ויתנרמל.
&nbsp
קוני

&nbsp
והשאר...... היה בכלל שאר בפרק הזה?

faery18

New member
זה באמת מפתיע שהוא חזר לעצמו במלוא מובן המילה

אחרי שהות כל כך ארוכה לצד אנשים שהרגשי עולה על החומרני.
&nbsp
אבל ברור שבסוף הוא יתנרמל כבר יש רמזים - איך שכל העובדים החמיאו לו כשחשבו שהוא פריקו והוא היה במבוכה לא ידע מה לעשות והבין שאחרי הכל פריקו לא עשה כזה נזק כמו שהוא חשב אלא להיפך. הוא לא מודה בזה בקול אבל עמוק בפנים הוא מבין את זה. רואים את זה גם מאיך שהוא הגיב מול הומברטו.

Don Nirtin

New member
זה לקח לו פרק אחד בדיוק להתנרמל

אני במקומך הייתי ממרתן עד 112. לאונרדו מגלה לאינס שהוא חלק מתאומים!!!!!! זה ה-שיא שחיכינו לו. אומנם הוא לא בדיוק טרח לעדכן אותה על איגנסיו ושות' אבל דיה לצרתה בשעתה.
&nbsp
ושק החבטות שלנו חזר ליסניה. למי אכפת. מצידי פביולה תרצח את שניהם ואני לא אצטער. טוב, אולי קצת בשביל אינס והתאומים, אבל לא בשבילי

faery18

New member
לאא אל תגלה

השלמתי עכשיו את 110. איזה תותח פריקו איך שסיכן את עצמו למען ליאונרדו אין עליו!
ואכן נראה שליאונרדו מתחיל להבין מי נגד מי ושפריקו לא אויב שלו. עדיין לא הבנתי אם צ'מוי הנבל התכוון באמת להרוג את ליאונרדו אם פריקו לא היה מגיע במקומו.
&nbsp
לגבי זוג המשעממים טרמי את קוקו - לפחות מצאו להם שימוש מעניין ושילבו אותם בעלילת התאומים חחח ובאשר לזוג המעצבנים יסי את רובן כמה מביך היה לראות איך יסי וחברתה מצילות את רובן המכופכף והחלשלוש אין לשחקן הזה מזל עם דמויות

&nbsp
אמרתי לך שעוד נראה את אבא של פלומה במדים הכתומים
מסכנה פלומה. הוא לא שווה את הרחמים שלה, קיבל 15 שנה, אבל עם התוקפנות שלו וחוסר החרטה שלו היה מגיע לו מאסר עולם!

&nbsp
אאוחניו היה חמוד כל הטלנובלה אבל לקראת הסוף הוא מתברר כשוביניסט לא קטן. מילא שלא מתלהב שטניה גם תנקה בתים כדי לעזור לו לממן את הלימודים שלו, אבל מה הבעיה שלו בדיוק שהיא תמשיך לעבוד בבית הספר לאומנויות כמו שעבדה קודם לכן? אין לו זכות להגיד לה להפסיק לעבוד רק בגלל שהם עכשיו נשואים. מאצ'ו

Don Nirtin

New member
מגלה מגלה

שיהיה לך מוטיבציה להדביק קצב.
&nbsp
לגמרי לגבי שק החבטות שלנו
בחיי זה היה מביך לחלוטין. ועד עכשיו לא היה ברור אם פביולה אחראית לזה או שסתם מזל רע שהחליטו לכפכף אותו.
&nbsp
טרמיי וקוקו מועילים סוף סוף

&nbsp
ו... אאוחניו סתם תפס תחת עכשיו שהוא הגבר היחיד במשפחה

&nbsp
אה, וכן - איזה כיף לראות את חוסטינו במדים כתומים. חבל שהוא לא נראה מושפל, עצוב, מובס, גמור....
אבל בסדר, 15 שנה בכלא ואולי אונס של גברים יעשו את שלהם. למרות שמי ירצה לגעת בו

faery18

New member
חח מוטיבציה לא חסר

זה פער קטנטן, פשוט היה לי פער קטן גם ברק אלוהים סולח שגם שם יש פרקים טובים עכשיו, והייתי צריכה לתמרן ביניהן. זה קצת בא על חשבון מי זה מי אבל הנה עכשיו השלמתי את 111
עכשיו פריקו גם כן במדים הכתומים אחרי שהסגיר את עצמו חח איך הוא בכח ניסה להשאר במעצר וכשהשוטר אמר לו שאין ראיות והוא בטח ישוחרר הוא החטיף לו בוקס חחחח נקרעתיXD

ליאונרדו בינתיים מנסה לחפש ראיות נגד איגנסיו. כנראה שרק כשיהיו בידיו הראיות פריקו ילשין על איגנסיו. ולמרבה המזל פרננדה לא מאמינה שפריקו באמת ביצע את המעילה מאחר והיא יודעת היטב שאיגנסיו שידל אותו לחתום על מסמכים מפוקפקים

צ'מוי נבל רוצח והכל אבל מגיעה לו מילה טובה על שעזר לפריקו לברוח. אני עדיין תוהה אם היה עושה אותו הדבר עם ליאונרדו

איזו מותק אינס איך שהלכה להביא לרובן אוכל אחרי ששמעה שתקפו אותו, תמיד דואגת לכולם. אני ממש אוהבת את הדמות שלה
ובכלל את לאורה פלורס

Don Nirtin

New member
אני התאהבתי בלאורה פלורס מזמן

בהכל בשביל האהבה - שם שיחקה תפקיד דווקא לא פשוט. והיא עשתה את זה יפה מאוד

&nbsp
הידעת
? היא שיחקה לצד סוריה וגה וגבריאל סוטו ב"מקלט לאהבה" וגילמה שם את הדמות הרעה הראשית. לא מתאים לפי דעתי

faery18

New member
אהבתי אותה גם שם

לא ידעתי שהיא שיחקה רעה בנובלה הזו. ראיתי עכשיו את הטריילר ואכן קשה לראות אותה בתור רעה עדיין איכשהו מרגיש שהיא טובה יש לה פני
אז זה פשוט לא מסתדר חח הנה הטריילר

חבל שהנובלה הזו לא זכתה להגיע לפה היא נראית ממש יפה. בזמנו היא הייתה בין המצופות שלי.

Don Nirtin

New member
113

איזה משחק מעולה של לאורה פלורס בסצינות עם הומברטו.
&nbsp
איגנסיו מתחיל בתכניתו השטנית.
&nbsp
ובינתיים - פריקו נותן עוד סצינה משעשעת בכלא
נשפכתי.

faery18

New member
איזה יופי שגם הומברטו גילה הכל!

היא הייתה מעולה אבל מהומברטו ציפיתי לקצת יותר שוקיזם

ועוד לפני כן אהבתי גם את הסצנות שליאונרדו מוכיח סופית לאינס שהוא לא פריקו ושהוא התאום שהיא חשבה שאיבדה! זה היה ממש מרגש

&nbsp
פביולה השטנית מנסה להרוג את הומברטו עם כדור שיגרום לו להתקפת לב
נראה שנורה שמה לב וחשדה, וככל הנראה החליפה לו את התה

&nbsp
מסכנה פרננדה, איגנסיו סוחט אותה באמצעות סנטיאגו

&nbsp
אני חולללה על פריקו

&nbsp
&nbsp

Don Nirtin

New member
114

קה טונטה דניאלה! ממש מספרת את כל הסודות לאויב

&nbsp
שק החבטות לשנו סוף כל סוף מרים את פניו וצועק על פביולה. too later too little......
&nbsp
הראייה של סנטיאגו חוזרת אליו...... טוב שיהיה.
&nbsp
והסוף - הומברטו צועק על פריקו בכלא........ נראה לאן זה יוביל בפרק הבא.
&nbsp
עוד 5 פרקים לסוף

faery18

New member
כן מה נראה לדניאלה שהיא ככה מגלה לאדם שזה עתה הכירה

את כל הסודות הכי כמוסים שלה ושל פרננדה
ובכלל היא גם הייתה אמורה לחשוד בו או לפחות לא לסמוך עליו לגמרי מאחר והיא שמה לב שניסו להסתיר ממנה מידע באוניברסיטה.

למעלה