מי זה מי

Don Nirtin

New member
וואי אני ממש אצטער כשהסדרה תסתיים
(עד פרק 107)

זה מבריק! איך שפלומה עלתה על הכל! ואיך היא מביטה במבט בוחן כמו זכוכית מגדלת את פריקו. לא לאונרדו, אלא פריקו האמיתי! אני פשוט נפעם מהחוכמה שלה

&nbsp
אני ממש אבל ממש נדהם מהבימוי של הבמאי. איך הוא אומר לדנה פאולה איך לעמוד ואיך לגעת באאוחניו סיז'ר אחד (כי, כידוע, אין עוד אחד נוסף
) במהלך העימות הקטלני ביניהם בפרק 108......

&nbsp
טוב, אז כמובן שחייבים להכניס קצת ריבים בין הזוגות המשניים. הפעם אלה קוני וסנטיאגו וטניה ואאוחניו...... חשבתי שגמרנו עם זה

&nbsp
ולמי אכפת מיסניה בת'כלס. שתלך לחפש.
&nbsp
אגב - נקרעתי מצחוק מהפרצופים שעשתה לאורה פלורס כשקרלוס אספחל (בסיליו) ניסה למרוח אותה בתירוצים מטופשים כדי שלא תיכנס לראות את התאומים בתוך הבית של פלומה

&nbsp
קוקו וטרמי - העברתי אותם. בת'כלס זה הוא מתלונן, היא מתלוננת וצועקת ובסוף הם מסיימים בהתמזמזות ו..... ההמשך ידוע.
&nbsp
פביולה מעצבנת

&nbsp
אני אשלים את 108 עכשיו

faery18

New member
הסצנה עם אינס ובסי באמת היה משעשעת חח

קוקו וטרמי בשלבים האילה של הטלנובלה מיותריםם
נראה שמשתמשים בהם כקטעי הפוגה/מעבר כי מעניינים הם לא

faery18

New member
פרק 107 - התאומים נפגשים

עוד פרק אדירר. אחרי שפלומה חשפה את פריקו ואחרי שהוא הסביר לה את כל מה שקרה מי דופק בדלת? ליאונרדו! חח הרג אותי פריקו איך הוא כולו בשיא הנונשלנטיות "הולה קרנליטו"
לא עברה שנייה וליאונרדו כבר בא להכניס לו מכות חחח תכלס אפשר להבין אותו. כל הזמן הזה מי שבעצם הפעיל הכל היה פריקו הוא שלט על העניינים כמובן בלי שום כוונה רעה. אבל מי שהיה לו הכי קשה ומי שכולם חשבו שהוא משוגע היה ליאונרדו
אבל יחד עם זה פריקו הרוויח הרבה כסף בשביל החברה עם ההימור על מורץ כמו שהוא אמר לליאונרדו, וגם גילה את הפרצוף האמיתי של איגנסיו ואת התכנית הזדונית שלו
היה מעניין לראות איך צילמו את סצנות העימות זה ממש לא פשוט והצילום היה מאוד אמין!

רק שעכשיו כואב הלב על פריקו ששמע מפלומה וליאונרדו ש"פרננדה היא המאהבת של איגנסיו".

בעצם עכשיו כל אחד חזר לבית המקורי שלו ונשאר שם

מעניין איך זה עוד הולך להתפתח
פרקים

למעלה