סיכום שבועי

faery18

New member
סיכום שבועי

דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
דבר הזוי שקרה השבוע:
דבר מעצבן שקרה השבוע:
דבר מפתיע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:

סופ"ש נעים:)

faery18

New member
עונה

דבר טוב שקרה השבוע: אחרי ההתמוטטות המתוקשרת של הילארי קלינטון בטקס לזכר אסון התאומים טראמפ מצמצם מולה פערים ואפילו גובר עלייה בסקרים נוספים
כמובן שתהיה לה רק בריאות
אבל יחד עם השיעולים הבלתי פוסקים זו עוד הוכחה שהיא לא אישה בריאה שיכולה להוביל את העולם החופשי בבטחה בלי קשר לאיזה צד פוליטי היא משתייכת.

דבר רע שקרה השבוע: האירוע המוחי הקשה של פרס. מסכן מקווה שייצא מזה. וכמובן המוות הפתאומי והמזעזע של כוכב שבע נשמות.

דבר הזוי שקרה השבוע: איזה קטע הזוי ששוב יש בעיה בלווין שאנחנו שולחים לחלל. והפעם מדובר בלוויין ריגול מודיעיני חשוב
חבל.

דבר מעצבן שקרה השבוע: --

דבר מפתיע שקרה השבוע: --

טלנובלת השבוע: מי זה מי ורק אלוהים סולח

תכנית השבוע: חדשות, ומה זה השטויות האילה-עדי אשכנזי פשוט ענקית חח קורעת מצחוק.

שחק/נית השבוע: אאוחניו סיז'רר

קניית השבוע: טלוויזיה חדשה, כמה כלי בית שהיו חסרים לי, בושם וצמיד.

מאכל השבוע: פסטה

משקה השבוע: מיץ תפוחים

ציטוט השבוע: --

שיר השבוע: השיר החדש של סיה
על פיגוע הירי שהיה במועדון באורלנדו לפני כמה חודשים. השיר ממש יפה וממכר, המילים מצמררות וגם הקליפ שהוא לא פחות ממדהים

INBALUSHY

New member
מסכמת

דבר טוב שקרה השבוע: הייתי בחו"ל בקרואטיה וסלובניה עם גיחות קצרות לאיטליה ואוסטריה בטיול מאורגן
דבר רע שקרה השבוע: הטיול נגמר חזרתי לארץ ברביעי לפנות בוקר, המדריך היה זבל, הבית מלון בסלובניה היה מרוחק מכל האתרים וזה היה סיוט
דבר הזוי שקרה השבוע:
דבר מעצבן שקרה השבוע: המדריך של הטיול עצבן אותי מאוד
דבר מפתיע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע: מזכרות בחו"ל
מאכל השבוע: המבורגר במקדונלדס באוסטריה
משקה השבוע: מים שזה מה ששתיתי רוב הטיול
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה: תמונות מהטיול אין לי משהו ספציפי

evglev1

Well-known member
מנהל
ברוך שובך ושמח שהצלחת איכשהו להנות מהטיול למדות המדריך הגרוע

INBALUSHY

New member
תודה

הוא היה חרא של מדריך ולא מדובר בהסברים שלו אלא ביחס שלו, אני וחברות שלי נתלונן עליו

faery18

New member
באסה, טוב שאתן מתלוננות עליו

מקווה שבכל זאת היו לכן גם הרבה רגעים טובים בטיול

evglev1

Well-known member
מנהל
מסכם

דבר טוב שקרה השבוע: שליברמן אמר שייתנו גיבוי לאזריה גם יורשע בבית משפט. שלמדתי לשחות על הגב.

דבר רע שקרה השבוע: שהולכים לפנות את עמונה.

דבר הזוי שקרה השבוע: אין.

דבר מעצבן שקרה השבוע: אין.

דבר מפתיע שקרה השבוע: התעלפות של הילארי קלינטון ושדווקא זה מה שנותן תקווה שטראמפ יהיה הנשיא הבא.

טלנובלת השבוע: השיבה הביתה, תשוקה וכוח, רק אלוהים סולח, קוזיי גוניי, גונול, ילדי השמש, הילר.

תכנית השבוע: אין.

שחקן/ית השבוע: ארסלי ארמבולה, חורחה לואיס פילה, כריסטיאן באך, אלכנסדרה דה לה מורה, אלדו גאיירדו, ג'רלדין דינאת, כריסטיאן דה לה קמפה, קרלוס טורס טוריחה, אריקה דה לה רוסה, פרננדו קלונגה, מישל רנו, חוסה פבלו מינור, סוסנה גונזלס, מרלן פבלה, אלתאיר חראבו, חאומה מתאו, חורחה סלינס, דנילו קררה, אלחנדרו נונס, סרחיו גווירי, סבינה מוסייר, פרננדינו ולנסיה, סוריה וגה, מרק תאצ'ר, רבקה ג'ונס, קיבאנץ' טטליטו, בוהרה גולסוי, אויקו קארייל, באדה אישצ'יל, מוסטפה אבקיראן, סמרה דינצ'ר, זרין טקינדור, ריזה קוג'אולו, האזר ארגוצ'לו, גוקשן אטש, צ'אהדאש אונור אוזטורק, אנגין אוזטורק, גוקצ'ה באהדיר, אונור סיילאק, סונג ג'ונג גי, סונג היאה קיו, קים גי וון, ג'ין גו, ג'י צ'אנג אוק, פק מין יונג, יו ג'י טה.

קניית השבוע: אין.

מאכל השבוע: כבד עגל, טורטיית עוף מקסיקנית.

משקה השבוע: מיץ תפוחים, מיץ תפוזים.

ציטוט השבוע: "גם אם חייל טעה צריך לתת לו גיבוי" ליברמן על משפט אזריה.

שיר השבוע: השיר שהיה לכמה פרקים בסיום רק אלוהים סולח, השיר זאת אהבתי הראשונה בילדי השמש, השיר את הכול בשבילי בילדי השמש, השיר את בליבי בילדי השמש, השיר אהבה עצובה בילדי השמש, השיר שהיה בתשוקה וכוח כשדוד חשב על רחינה לאחר שראה אותה מתנשקת עם חורחה.

evglev1

Well-known member
מנהל
הוא חי בסרט שהוא ראש הממשלה לעתיד

אז מנסה להיות ממלכתי ולהתחנף לבג"צ.

faery18

New member
יש מצב

אבל מה שכן, לפחות הוא עדיף בהרבה על יעלון

מקווה שהוא יעשה כבר משהו עם כל הפיגועים האילה כי הנה הם חזרו זה היה רק עניין של זמן. הם חיכו שנחזיר להם את כל הגופות ועכשיו הם עושים סיבוב שני

elall

Member
מנהל
מסכמת

דבר טוב שקרה השבוע: מפגש כייפי עם חברים
דבר רע שקרה השבוע: -
דבר הזוי שקרה השבוע: -
דבר מעצבן שקרה השבוע: קטעים מעצבנים בעבודה
דבר מפתיע שקרה השבוע: הערוץ הצ'יליאני הגדילו מ3 ל-4 פרקים שבועיים של Preciosas . וגם, שחקן אחד של Preciosas העלה לחשבון אינסטגראם שלו את הציור שעשיתי לפני כמה שבועות וקיבל על זה מלא לייקים, כולל גם לייק משחקנית הראשית ומכריסטיאן אריאגדה (פדרו מ"חמישה גברעים ואישה"
). לי לא ממש משנה שזה לייקים לחשבון שלו ולא שלי , העיקר שאני יודעת שהרבה ראו ואהבו
.
טלנובלת השבוע:preciosas
ואל תעזוב אותי.
תכנית השבוע: -
שחקנ/ית השבוע: פאולו ברונטי, לורטו ארבנה ואלווירה כריסטי.
קניית השבוע: -
מאכל השבוע: פיצה
משקה השבוע: שייק של Rebar
ציטוט השבוע: -
שיר השבוע:
תמונה:

מסכמת

דבר טוב שקרה השבוע: מתכוננים לנסיעה לאילת
דבר רע שקרה השבוע: משבוע שעבר היה אירוע חריג זוועתי של דקירה בהוסטל ושהדייר עם הארנבון והשרקנית חזר הביתה.
דבר הזוי שקרה השבוע:
דבר מעצבן שקרה השבוע: שכנראה לא אוכל לגעת בכסף של הביטוח הראל וזה יישאר שם.
דבר מפתיע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע: כלום
תכנית השבוע: כנ"ל
שחקנ/ית השבוע: אין
קניית השבוע: משופרסל לבית
מאכל השבוע: מרק עם איטריות ועוף
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:

למעלה