רק אלוהים סולח

faery18

New member
עד 64
כל הכבוד לקונסטנסה שהלכה להגן על רנטה בפני המפקח

אהבתי את הדיאלוג שלהם. קצת מפריע שהוא אומר להן שהוא אבא של פבלו ולא אביו החורג. נכון שעדיין הוא גידל אותו ואהב אותו אבל בכל זאת, אם כבר פותחים את הנושא כדאי לדייק
בכל אופן, אהבתי איך שקונסטנסה הכניסה אותו לפרופורציות
אחרי ההתקפה שלו על רנטה.

אביגיל יצאה ממש לא בסדר עם דייגו
איך שמתאו שוב החליט להתגרש מדיאנה למרות ההריון שלה(מעניין עוד כמה פעמים הוא ישנה את דעתו)היא אומנם עדיין לא החליטה לחזור אליו, אבל ביטלה את החתונה המתוכננת שלה עם דייגו. לטענתה זה בגלל שהם התווכחו מולה והיא לא רוצה להרוס את החברות שלהם וגם בגלל ההתנגדות של ויסנטה. אבל לי זה נשמע כמו תירוצים
מעניין שזה קרה איך שמתאו אמר לה שהוא החליט כן להלחם עלייה. כואב על דייגו שכבר פיתח ציפיות
ובאשר למתאו, שקודם יתגרש

מעצבן איך שבגלל הכומר הטפשי כולם סוגדים עכשיו לפאוסטו והוא מסובב את כולם על האצבע הקטנה שלו במיוחד את רנטה. היא ממש טיפשה איך שהיא מאשימה את עצמה בתאונה בעיוורון בכל מה שפאוסטו עולל לה. הכומר הזה ממש הכניס לה לראש שפאוסטו הוא הקורבן והיא הצד הרע
אהבתי איך שקונסטנסה הזדעזעה ממה שרנטה אמרה ואיך שהיא הזכירה לה שפאוסטו אשם בעיוורון שלה והתחתן איתה רק בשביל הכסף. גם כשהיא הזכירה לה שהוא היה אונס אותה על הכלל לרנטה יש תשובות-היא אשמה. לא ייאמן

ועוד עכשיו בגלל בניטו החווה והאחוזה של אביגיל תנוהל על ידי פאוסטו שככל הנראה קנה אותה יחד עם לוסיו ועכשיו עובד על רנטה ואביגיל כאילו הוא הציל אותה מפשיטת רגל והשאיר אותה בבעלות אביגיל. בכלל הרבה זמן לא ראיתי דמות מגוכחת כל כך כמו בניטו ממש כמו בובת סמרטוטים של מקריה

ובאשר לדיאנה, נראה שהבחורה ממש נואשת חח איך מתאו גירש אותה מהחדר אחר כך הלכה לפאוסטו שגם גירש אותה מהחדר שלו עד שהיא מצאה את עצמה אצל לוסיו
ממש צמד חמד

חוליאן גילה לטוניו שהוא אבא שלו ושסימונה לא אמא שלו
מסכנה סימונה כאילו לא מספיק היא בכלא.

ועוד שתי הערות אחרונות - אהבתי שבפרקים האחרונים שומעים לא מעט דמויות אומרות את המשפט que te perdone dios yo no כשם הטלנובלה

עוד אהבתי את שיר הסיום החדש שמתנגן ברקע כשהכתוביות רצות בכל סוף פרק
אני אוהבת שמשנים את הפתיח או את הסיום במהלך טלנובלות

evglev1

Well-known member
מנהל
אביגייל אמרה בפירוש למתאו ודייגו שלא תהיה עם אף אחד מהם

זה בגלל שמתאו ניסה לדחוק אותה לפינה והיא אומרת דווקא שהיא מחליטה ככה. לגבי דייגו בהחלט ייתכן שהטונים של שניהם הרגיזו אותה במיוחד שהם רבים עליה כאילו היא לא נוכחת. ובכל מקרה גם אם היא תחליט להיענות למתאו יש את הכומר ואת הלנה ש"יסבירו" לה כמה זה לא אנושי כלפי הילד של דיאנה מה שהיא ומתאו רוצים לעשות ויורידו אותה מזה.

כל הכבוד לקונסנטסה שדיברה עם המפקח והסבירה לו הכול, והגנה על רנטה ובאמת לא הוגן שהוא לא מספר את כל האמת שהוא לא אביו הביולוגי של פבלו אלא האב שגידל אותו ממש כמו האח של פורפיריו לגבי מקס וגם אם מבחינתו הוא בנו והוא מוחה בפני רנטה על שהסתירה ממנו והנה הוא מספר חצי אמת שהוא ולא מספר שהוא לא אביו הביולוגי של פבלו.

בניטו באמת אידיוט, אדם נורמאלי היה מזמן מבין שהכסף אצל מקריה אם היא עוד לא ביזבזה אותו. ודייגו צודק אם לפחות היה מספר את האמת ולא מתחבא ואחר כך משקר אולי דייגו ואביגייל היו מוצאים כסף לתשלום החודשי ואמנם היה להם יותר קשה, אבל לא היו מאבדים את החווה, אבל בנוסף לכל הוא גם פחדן.

גם אני אוהב שנותנים משמעות לשם הסדרה במשפטים האלה ולא רק בשיר הפתיחה שהשם יקבל איזשהו משמעות שכן הוא לא קשור לעלילה.

וגם אני אוהב את שיר הסיום החדש. אגב אם כבר הזכרנו שינויים לא הפריע לך באשת הברזל ששינו את הפתיח ובפתיח הראו מלא סצינות שעוד לא היו וכך הפתיח היה מלא ספוילרים?

faery18

New member
רגע שכחנו פרט אחד חשוב

אביגיל חושדת שיש בינה לבין מתאו קשר דם כי היא ממשיכה לחשוד שפאוסטו הוא אבא שלה לפי מה ששמעה כשצוטטה למקריה.

בניטו דביל אמיתי חח הוא יודע שהכסף אצל מקריה אבל היא גירשה אותו והוא כמו סמרטוט שזורקים ממקום אחד למקום השני לא יודע לחזור ולעמוד על שלו אלא מעדיף לעצום עיניים. אגב הם לא התחתנו חתונה אזרחית בתחילת הנובלה? למה אפחד לא מדבר על זה יותר

אגב לפי גרסת המקור שראית, אתה יכול להגיד בוודאות אם פאוסטו אכן משקר את רנטה ואביגיל והחווה כבר לא של אביגיל? כי אני כמעט בטוחה שהוא רימה אותן הרי זה מתאים לו.

evglev1

Well-known member
מנהל
בגרסה המקורית רנטה לא קנתה את החווה של פאוסטו

ולא נתנה אותה לאביגייל, כך שכל הסיפור הזה לא היה, אבל מה שכן פאוסטו מצליח לעבוד על רנטה ולהשיג את תמיכתה בבחירות למועצה ובינתיים עושה הכול כדי לשכב עם אביגייל.

לגבי בניטו ומקריה לא הבנתי אם זאת באמת חתונה אזרחית או אחד המשחקים של היריד, בכל מקרה לאחר מעבר שלוש שנים הם כבר לא נשארו זוג ולא ברור לי אם הם נשואים, גרושים או לא, אבל ברור שמקריה ניצלה את בניטו וזרקה אותו.

אכן שכחנו שאביגייל חושבת שמתאו הוא בן דוד שלה ושויסנטה ואמנדה דיברו על קשר דם בינה לבין מתאו, כך שאין לה תקוות לגבי מתאו.

faery18

New member
הבנתי

ומעולה עכשיו אביגיל תעשה למתאו חיים קשים. היא חיכתה לו שלוש שנים בשביל שהוא יחזור נשוי וימשיך לשחק ברגשותיה אז עכשיו שהוא יחכה לה.

evglev1

Well-known member
מנהל
רנטה לגמרי עיוורת לגבי פאוסטו

אחרי שהלנה סיפרה לה על מתאו ואיך הוא בגד באחיו ואחרי זה לא הכיר במתאו כבן היא עדיין מאמינה שהוא מלאך.

faery18

New member
זהו! גם אחרי שרנטה יודעת שפאוסטו הוא אבא של מתאו

ולא באמת הכיר בו כבנו כל השנים האילה, היא עדיין ממשיכה להצטער ולסגוד לו פשוט לא ייאמן כמה נזק עשה כומר טיפש אחד.

וואי הוא גם שחקן

הרבה זמן לא ראינו אותו אצלנו. מאז נראה לי מכנגד כל הסיכויים. מעניין מתי התחיל לפתח קריירת שירה.
&nbsp
נ.ב הוא גם משחק באל תעזבי אותי לפי הקליפ פתיחה של הסדרה למרות שעדיין לא ראיתי אותו.

אני יודעת על סערה בגן עדן

גילם את אחיו הדכאוני משהו כזה של אריק אליאס. מופיע כרגע בסדרה זמר מקסיקני שנפטר, חואן סבסטיאן.

faery18

New member
עד 67 - סופסוף רנטה התעמתה עם מקריה

אהבתי איך שכיפכפה אותה
הבעיה היא שמקריה מחזיקה את הקלף של האמת ורנטה פשוט לא יודעת איך להתמודד עם זה כי היא לא מוכנה עדיין לספר לאביגיל את האמת בטח לא אחרי שראתה איך אביגיל הגיבה למקרה של טוניו. טוניו בכלל כפוי טובה מסכנה סימונה היא אומנם השתחררה מהכלא אבל היא כולה בודדה ועצובה

עוד עימות שאהבתי היה של מקריה ופאוסטו. היא באה אליו בטענות שהוא הלשין עלייה לרנטה ואיימה לחשוף אותו בפני הפקח בעוד הוא איים עלייה בחזרה והתקשר לפקח במטרה לסובב את הרצח של פבלו אלייה ולהאשים אותה. אבל מקריה לא טיפשה וידעה איך לאיים עליו בחזרה
אהבתי את משחקי הכוחות ביניהם ובכלל אני אוהבת את שני השחקנים האילה ככה שהסצנות האילה היו טובות במיוחד
שני ענקים!

אהבתי שמתאו הודה באמת בפני אביגיל שהוא אשם שהם לא יכולים להיות ביחד אחרי שלפני שנים סירב לקלוט שהם מאוהבים. להכיר בטעויות של עצמו זו התחלה טובה

evglev1

Well-known member
מנהל
טוניו בהחלט כפוי טובה ומגעיל

בדיוק בגרסה המקורית חשבתי איך אביגייל תגיב לאמת לאור התגובה העלובה של טוניו לעובדה שהוא מאומץ ויריקה לבאר שהוא שתה. כאן גם רנטה רואה את זה ומבינה שהאמת תעלה לה ביוקר ולכן מקריה עדיין מחזיקה אותה בגרון, בעיקר כי בהחלט יש חשש שאביגייל תאמין לגרסה של מקריה ולא לגרסה של רנטה.

פאוסטו שיחק אותה אך מיסמס את ההוכחה שיש למקריה נגדו, אבל היא ידעה להגן על עצמה עם האמת על הקשר בין דיאנה לפאוסטו.

אכן פאוסטו ומקריה הם שחקנים מעולים.

למעלה