שאלות, חדשות, בקשות

elall

Member
מנהל
שאלות, חדשות, בקשות

כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
שבוע טוב לכולם

elall

Member
מנהל
עכשיו זה רשמי: אנהי בהיריון!

מזל טוב!

keren dvir

New member
יאהה מזל טוב

באמת היה לי מוזר שאחרי שהוציאה את הדיסק החדש היא לא הודיעה על סיבוב הופעות ולא קידמה את הדיסק.

faery18

New member
מתאים לו שיער ארוך

עוד מתשוקות זה היה ברור לי חח

keren dvir

New member
כריס מורנה רוצה את מישל בראון ואאוחה סוארז לטלנובלה

כפי שקראתי ופירסמתי בעבר, כריס מורנה רוצה את מישל בראון ואאוחה סוארז לטלנובלה החדשה שהיא מכינה ל2017 בשם finderland. לדעתי דווקא מעניין יהיה לראות את מישל בארגנטינה אחרי שנים של היעדרות, את אאוחה פחות מעניין.

http://famavision.com/Cris-Morena-Mishel-China.html

השאלה אם הוא יסכים ויכול

הוא כרגע חי בקולומביה ומצטלם לנרקונובלה בקרוב עונה שנייה אבל אכן מסכימה שיהיה שווה לראות אותו בטלנובלה במולדת שלו.

elall

Member
מנהל
אם יש לו עוד אפשרויות להמשיך עם טלמונדו

חוץ מנרקונובלה שלו, אז אני במקומו הייתי נשארת שם. הוא גם נשוי לקולומביאנית שגם משחקת עכשיו בקולומביה או ארה"ב, אז לא נראה לי שזה כל כך מסתדר לו לחזור לארגנטינה.

הבעיה היא שעם נרקונובלה אין סיכוי שהיא תגיע לפה

ועוד עלולים להציע לו נרקונובלה בכיכובו אז בכלל זה אבוד. בטלנובלה של כריס מורנה יש לה סיכוי גבוה להגיע לפה בארץ מתים על טלנובלות נוער ארגנטינאיות ועוד כריס מורנה מפיקה את זה אז בכלל יהיה לזה הרבה ביקוש ואני לא יודעת אם יציעו לו טלנובלה מטלמונדו אחרי הנרקונובלה.

keren dvir

New member
דווקא מדובר בטלנובלה למבוגרים

ולא טלנובלת נוער. בכל מקרה נראה אם הוא יסכים להצעה או לא.

evglev1

Well-known member
מנהל
גם הטלנובלות של כריס מורנה לרוב מגיעים לערוצים אחרים ולא

לערוצי ויוה.

evglev1

Well-known member
מנהל
אם מה שהראו בפרק של החלטות לגבי מה שהוא עבר

בארגנטינה ובמקסיקו לפני שהפך לכוכב טלמונדו נכון, אין לו שום סיבה לתת צ'אנס נוסף לא לארגנטינה ולא למקסיקו. כך שאם הוא יכול להישאר בטלמונדו עדיף לו.

evglev1

Well-known member
מנהל
טוב אחרי תיאור העלילה של חוקי משחק

והתמונה של ג'ובנה אנטנלי בלונדינית בניגוד למראה שלי בהאחד ובלוחמת השתכנעתי שבהחלט עדיף לי לוותר על חוקי משחק מאשר לוותר על גורלה של אווה, וההפסד לא כזה גדול. אפילו אין בי חרטה על שהתחלתי לצפות בגונול שכן אם הייתי מוותר עליה הייתי יכול להרשות לעצמי לצפות בשתיהן.

faery18

New member
גם אני קראתי את העלילה בבלוג וממש לא נשמע כמו משהו שהייתי

מתחברת אליו. נראה כמו סדרה משטרתית.
בכל הנוגע לברזילאיות כל שנותר לי זה לחכות לכפרית עם אנטוניו פגונדס שאמורה לבוא אחרי. סופסוף תגיע ברזילאית מושקעת.

elall

Member
מנהל
יש לי תחושה שלא יביאו אותה

ואני אישית לא אתבאס מזה יותר מידי....

למעלה