מי זה מי

elall

Member
מנהל
מזל טוב ללאורה פלורס שחוגגת היום יום הולדת 53

Don Nirtin

New member
אוקיי אני רק רוצה להגיב על דבר אחד

נראה שקוני וסנטיאגו יהיו זוג בסופו של דבר! לא סתם עשו את הקטע שסנטיאגו רץ כמו עיוור (תרתי משמע
)......
&nbsp
הגילוי של פרננדה היה צריך להיות יותר דרמטי ולא כזה סתמי.... נו מילא.
&nbsp
ו..... טניה וקוני ממש חמודות כשהן יחד.

Don Nirtin

New member
ועוד משהו קטן על קימברלי
לVINO EL AMOR

כבר בפרק 2-3 הדמות של קימברלי הורגת דמות אחרת - את זו של לאורה קרמינה (אסתרסיטה מבלב הסערה)
איך הגורלות התהפכו. קרמינה מגלמת טובה ואילו דוס ראמוס מגלמת את הרעה במלוא המילה

faery18

New member
וואי וואי אז נראה שהיא באמת הולכת להיות שם מרשעת אמיתית

faery18

New member
אהבתי את השילוב הם חמודים ביחד!

דרמתי בטח יהיה הגילוי הסופי שפרננדה תגלה שליאונרדו הוא בעצם פריקו
זה חייב להיות גילוי קטלני חח.. הגילוי הנוכחי היה פחות דרמתי כי לא מזמן גם ככה היא גילתה שהוא לא אשם פשוט איגנסיו שיכנע אותה ההיפך ועכשיו היא גילתה סופית שלא רק שהוא לא אשם אלא איגנסיו הוא ה-אשם

faery18

New member
סופסוף חוסטינו אכל אותה
(91)

אחרי שטניה ואאוחניו התחתנו
אאוחניו הביא אותה לפגוש את ההורים שלו, כמובן שאיך שהיא ראתה את חוסטינו הסוטה היא חטפה שוק הפילה את הכוס ועד מהרה כולם הבינו שחוסטינו היה זה שסימם והטריד אותה
ועוד הוא מנסה להתגונן וללכלך עלייה כאילו היא פיתתה אותו
בייחו קוצ'ינדו!
אבל קטע גדול

&nbsp
צ'מוי ואיגנסיו מעלים הילוך ומסממים את ליאונרדו שמאבד את ההכרה וחוזר מסוחרר ומבולבל הבייתה אחרי לילה שלם שהוא היה נעדר ואף אחד לא ידע איפה הוא! הוא ממשיך לטעון בפני אינס שהוא לא פריקו אלא ליאונרדו והיא סופסוף מסכימה לברר את העניין וללכת איתו לבניין המשרדים
חבל שהוא לא מראה לה את התמונה שלו באינטרנט כאיש עסקים ידוע. תכף איגנסיו יוריד את האתר

&nbsp
והאקשן ממשיך - צ'מוי חוטף את רנטה שקודם לכן כבר הספיקה לראות בעצמה את התמונה של ליאונרדו באינטרנט והבינה סופסוף שהוא דיבר אמת והוא לא פריקו אלא באמת אחיו התאום ששייך לעולם העסקים! איזו פסיכולוגית גרועה עד שהיא קלטה
גם שהיא חטופה היא מנסה להיות פילוסופית ומתחילה לנתח את המצב של צ'מוי חח הרגה אותי

Don Nirtin

New member
חחחחחחחחחחחח

טוב היא הביאה את זה על עצמה. מה שיקרה ב104 זה רק כי היא מטומטמת

&nbsp
אוי אוי אני רואה שצריך להשלים פרקים באופן בהול..... אני ממש אוהב את הפרקים האלה של עכשיו כי הם בעצם חושפים הכל ופורמים הכל מהכל....

faery18

New member
יפההה סגרת את הפער

ראית את הלינץ' שמגדלנה עשתה בחוסטינו מול כל השוק
זה היה כל כך שווה ומתבקש חח כל כך הגיע לו
ואיך שהיא העיפה אותו מהבית חח פשוט תענוג.

Don Nirtin

New member
כן אבל...

סצינת הגילוי הייתה די לא מרגשת. היא רואה אותו, מפילה כוס, קוראת לו דון פפה ואף אחד לא תוהה מה הקשר, ויוצאת מהדירה.
&nbsp
איך הם הגיעו למסקנה שחוסטינו סוטה? ועוד יש לו עוד בחורה שמחכה לו בדירה שלקח אליה את טניה

&nbsp
אולי את תבהירי לי את זה.
&nbsp
ו..... אהבתי גם את החיבור החוזר כשסנטיאגו וצ'מוי נפגשו שוב - מאות פרקים לאחר מכן. עבודה נהדרת עשתה התסריטאית

&nbsp
וקצת מצחיק ומוזר לי קוני וסנטיאגו ביחד. הוא גבוה והיא נמוכה

&nbsp
בסצינה שאאוחניו וטניה הפשיטו זה את זה ועמדו לשכב- הוא לבש גופיה אדומה. היא לבשה חזייה אדומה. די מתאימים את עצמם במלתחה

&nbsp
פביולה
אין לי כוח אליה.
&nbsp
נראה לי שהרינגטון הזה הוא סבסטיאן. מה את חושבת? צריכים לחשוף אותו מתישהו בקרוב.
&nbsp
ויאללה שיגיע 104 שניפטר מרנטה
גם בשעת סכנה היא מקשקשת לצ'מוי בשכל על פסיכולוגיה
היא הביאה את המוות הזה על עצמה רק בגלל פיגור שכלי. לא יותר.

faery18

New member
אחרי שטניה הפילה את הכוס אאוחניו ביקש ממנה

לבוא להגיד שלום לאבא שלו והיא נבהלה היא לא רצתה להתקרב לחוסטינו, באותו הזמן חוסטינו הכין כבר הגנה עצמית ואז התחיל ללכלך עלייה לקרוא לה בשמות זולים והטיפש גם חשף את עצמו כשהתחיל להגיד שהיא פיתתה אותו. כל זה יחד עם העובדה שאאוחניו ופלומה יודעים שטניה הוטרדה על ידי "גבר מסויים" גרם לכולם להבין מהר מאוד ולחבר אחד ועוד אחד שחוסטינו הוא אותו אחד שהטריד אותה. ואל תשכח שעוד לפני שהוא נכנס מגדלנה סיפרה לטניה ואאוחניו שהיא חשבה שגירשו אותה כי חוסטינו סיפר לה את זה. ככה שלא היה קשה במיוחד לחשוף את חוסטינו. אני דווקא מאוד אהבתי - ההלם שבירת הכוס הבריחה ואחר כך ההבהרה איך שהיא סיפרה למגדלנה הכלל ואז הם גם הבינו שטניה בעצם הבת של החבר של חוסטינו שדובר בזמנו שמגיעה לארה"ב. ואכן נראה שחוסטינו הדוחה לא עוצר וכבר זומם על עוד בחורה

לגבי קוני וסנטיאגו חח כן אבל עדיף משילוב שלה עם רובן שם היא לגמרי נראית אחותו הקטנה חח

הרינגטון=סבסטיאן
לפי מה הגעת למסקנה הזו?

וכן חח הפסיכולוגית בשקל הזו לא תחסר מי יודע מה

Don Nirtin

New member
האאאא אוקיי

כי הייתי הולך לפי דון פפה כי זה יכול לחשוף אותו בסבבה. אבל יודעת מה, גם הדרך הזו סבבה לי.
&nbsp
אהבתי את פרק 94.
&nbsp
כי... בואי נודה בזה...... את לא יכולה להפיל על טרנצ'ה או מלכיאדס את הקייס הזה של הקרמינליות בלהפיל את התעשייה של פונטמיור.......... ככה שנשאר רק סבסטיאן שהוא רופא משכיל, אדם משכיל, ונכנס די מאוחר לטלנובלה. ככה שדי חושד בו.

למעלה