תמונות

elall

Member
מנהל
תחילת הצילומים של La Candidata

השבוע התקיימה מסיבת עיתונאים לרגל תחילת הצילומים של הטלנובלה החדשה של ג'יזל גונזלס בכיכובה של סילביה נבארו.

elall

Member
מנהל
השקה של "שלוש פעמים אנה" במקסיקו

בשבוע הקרוב תתחיל בערוץ הכוכבים במקסיקו הטלנובלה של אנג'לי נסמה בכיכובם של אנז'ליק בוייר, סבסטיאן רולי, דויד זפדה ופדרו מורנו. לכבוד זה התקיימה מסיבת השקה ואנז'ליק אפילו הדגימה כמה תרגילים אקרובטיים כמו אחת התאומות בטלנובלה.

elall

Member
מנהל
Mexico Kids' Choice Awards

אתמול במקסיקו התקיים טקס נבחרי הילדים ונוער .
כמה מכוכבי טלנובלות השתתפו בטקס, חלקם אפילו זכו בפרסים, כמו דולסה מריה כזמרת השנה, דנה פאולה כשחקנית האהובה, הורסיו פנצ'רי שחקן האהוב (ראשי בטלנובלה "הדרך לגורל" של טלויסה), אנהי כבחורה הכי אופנתית ו"מי זה מי" טלנובלת השנה.

faery18

New member
תודה רבה על המידע והתמונות

איזה יופי שמי זה מי זכתה. פה היא ממש בפרקי השיא שלה
(וסופסוף אני בקצב!)חבל שאין לה עוד צופים פה חוץ ממני ומניר באמת טלנובלה מעולה.
&nbsp
לדעתי בקרוב צריכה להתפרסם המחליפה שלה מעניין מה זה יהיה ואם זו באמת תהיה טלמונדו או שאולי עוד טלויסה...
למרות שזה די נדיר 3 טלנובלות של טלויסה.

Don Nirtin

New member
יש לה 122 פרקים

אז כן, אנחנו לקראת הסוף.
&nbsp
אני כרגע ב79, אבל מדביק את הקצב לאט לאט. מה שכן - בקרוב ב94 חוסטינו הזבל נופל סוף סוף. אני מחכה לזה!

faery18

New member
אז כבר הגעת לפרקי השיא! קלטת מה הולך??

הכללל מתגלה

Don Nirtin

New member
מה שאני אוהב בטלנובלה הזו

שהכל מתגלה בהדרגה ולא שומרים את הסודות לסוף הטלנובלה. ככה שיש זמן לזוגות להתפייס.
&nbsp
עד פרק 60 בערך פלומה ולאונרדו היו בסדר ומה שמפריד ביניהם זה זכרונות של לאונרדו ומה שהולך עם פרננדה במסעדה ופריקו

&nbsp
אני עדיין חושב שקצ'יטו מיותר. בשביל מה הוא אסף את הטלפון של איגנסיו

&nbsp
אבל תודי שאיגנסיו הוא הגבר המוכה הכי סקסי בעולם

faery18

New member
מפרקי שישים כל פרק יש גילוי כזה או אחר פשוט תענוג חח

איזה גדול שליאונרדו ראה את פריקו וסופית קלט הכל, ושאיגנסיו גילה הכל וחשב שהוא הוזה שהוא רואה שני ליאונרדו בכלל היה אדיר חחח ההוא הספרדי העביר לו את פריקו
ורק אז הוא השתכנע סופית

אני מתהה על קצ'יטו הוא נורא חמוד! חח בכלל לא מיותר, מיותר זה אולי המשקפיים הענקיות המזעזעות ששמים לו על הפרצוף חחח.. אהבתי שהוא מצא את הטלפון זה מוסיף מתח(כאילו אין מספיק
)עכשיו בפרקים שאני רואה הטלפון הזה מתגלגל מיד ליד וגורם להרבה אירועים מסביב זה מאוד משפיע על העלילה גם לגבי קצ'יטו חכה ותראה
אני רק יכולה להבטיח לך שזו לא התחנה הסופית של ה

ולגבי איגנסיו חח ג'ונתן איסלס הורס ללא כל ספק
למרות שאהבתי יותר את המראה שלו באחים דל מונטה כמגולח ועם שיער יותר ארוך חח

Don Nirtin

New member
הוא הורס וזהו

הכי כיף כשהרעים מגלים לפני הטובים כי אז יש מתח.
&nbsp
אין ספק שאם לאורה סוסה (התסריטאית) תכתוב עוד טלנובלה אני אצפה בה כשתגיע לארץ. היא עושה עבודה גדולה בטלנובלה הזו.

elall

Member
מנהל
אתה יודע שזה רימייק, כן?

התסריט המקורי לא שלה, היא עשתה עיבוד מחדש. לא ראיתי לא את המקור ולא את הרימייק , אז אני לא יודעת עד כמה היא שינתה שם משהו, אבל צריך לקחת בחשבון את האפשרות שאולי הקרדיט על התסריט הוא לא בהכרח שלה.

למעלה