רק אלוהים סולח

faery18

New member
והקורבן הבא של לוסיו הוא... היא...

מיה
לא ייאמן איך שדיאנה הייתה אדישה לבשורה, הן הרי גרו יחד לפני מעבר הזמן והיו ממש "צמד חמד". זה רק מראה כמה הדמות הזו
מה שטוב זה שמתאו ממשיך להזדעזע ממנה מפרק לפרק. למיה אני לא אתגעגע היא יצאה ממש גועלית עם איך שסחטה את סימונה ועוד אחרי שסימונה נתנה לה את הכסף היא עוד המשיכה לאיים עלייה שיש לה שנה להכין שוב את אותו הסכום
ככה שזו לא אבידה כזו גדולה
טוב שהפקח שיחרר מהר מאוד את סימונה אחרי שחקר אותה למרות שמרסלינו ומקס ניסו בכח להפיל אותה

&nbsp
סופסוף רנטה נענית לפטריסיו! למרות שהיא ביקשה שיהיה סבלני איתה. הבעיה היא שלא הבנתי איך זה מסתדר עם העובדה שהיא ממשיכה לגור עם פאוסטו ולהאמין בו. ריחמתי עלייה שאביגיל סירבה שהיא ופאוסטו יאמצו אותה אחרי שמקריה לא הפסיקה לבכות ולשחק אותה מסכנה ועוד עם המחלה שהיא המציאה לעצמה
כמובן שאצל מקריה זה הכל אינטרסים
אבל יחד עם זה רנטה הייתה צריכה לספר את האמת לאביגיל שהיא אימה האמיתית והיא הייתה צריכה לעשות את זה עוד ממזמן. באיזהשהו מקום די ברור שאם אביגיל יודעת שמקריה היא כביכול אמא שלה זה קצת מוזר לה שהם מבקשים לאמץ אותה.

evglev1

Well-known member
מנהל
בחבקי אותי חזק מיה טבעה לאחר ריב עם סימונה

וסימונה לא גרמה לתאונה, אך הייתה במקום ולא הצליחה להציל אותו, אבל זאת הייתה תאונה ולא רצח ולוסיו לא היה מעורב. אבל פאוסטו ומרסלינו השיגו את שלהם שעם רצח אופי שהם יעשו לסימונה זה מאוד יקשה על וילוטה מול פאוסטו. אגב בחבקי אותי חזק מול פאוסטו התמודדה בפעם השנייה האימא החורגת של מקס שכאמור לא היה קשור ללוסיו ודווקא גדל עם אביו הביולוגי ואימו לא הייתה בחיים. פה למרסלינו אין בת, אבל לאישתו יש דומיננטיות.

evglev1

Well-known member
מנהל
כן ושם ספוילר אפשרי

כשסימונה הייתה בכלא כחשודה אנטוניו גילה שהיא לא אימו הביולוגית.

למעלה