שאלות, חדשות, בקשות

• פותח הנושא elall
  • פורסם בתאריך

elall

Member
מנהל
שאלות, חדשות, בקשות

כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
המשך שבוע נעים

elall

Member
מנהל
השחקן הראשי לצידה של סילביה נבארו עדיין לא נבחר

עדיין מחפשים שחקן ראשי לטלנובלה La Candidata , שבה תשחקן סילביה נבארו.
המועמדים כרגע הם לואיס רוברטו גוסמן, מארק טאצ'ר ומיגל דה מיגל (אמן שייבחר!
).

faery18

New member
אה יופי אז זה עוד לא סגור על לואיס רוברטו גוסמן

האמת משלושתם גם אני מעדיפה את מיגל דה מיגל, לא יודעת מי זה אבל הוא חמוד ואהבתי את השם

elall

Member
מנהל
הוא שחקן ספרדי

בשנים האחרונות הוא מזגזג בין קולומביה וספרד, משחק פה ושם. הוא שיחק פעם אחת בנרקונובלה של טלמונדו "מלכת הדרום" ומאז בסדרות וטלנובלות קולוביאניות. ראיתי טלנובלה אחת איתו ועוד אחת התחלתי לראות, אבל היא הייתה נרקונובלה קולומביאנית, למרות שמאוד אהבתי את דמותו לא התחברתי לסדרה ופרשתי. והטלנובלה האחרונה שהוא שיחק בה הייתה La esclava blanca, תקופתית שכתבתי עליה כמה פעמים.
אני מאוד אוהבת אותו, הוא לא איזה דוגמן צמרת או חתיך טלנובלי טיפוסי, אבל חמוד ומקסים ברמות (בעיניי).

faery18

New member
מעניין..

כן אני זוכרת שכתבת על הנובלה הזו נחמד שהוא שיחק שם

ללא ספק יש בו משהו נראה שחקן ממש חמוד
יכול להיות מעניין שילוב שלו ושל סילביה

סלבדור מחיה מתכנן רימייק להשיבה הביתה וככל הנראה טליה תככב

יהיה שינוי שכנראה שהראשית תהיה רעה בסגנון דונה ברברה, טרסה ומלפרידה(הארגנטינאית)
&nbsp
המידע לקוח מעמוד TELENOVELAS VIP שבפייסבוק כך שיש לקחת את זה בעירבון מוגבל.

elall

Member
מנהל
Preciosas - ביקורת שלי

אז החלטתי לפני זמן מה לראות טלנובלה צ'יליאנית חדשה Preciosas של ערוץ 13 (יוצרי פאפי ריקי, מאצ'וס ומכשפות) כי הפרומואים איכשהו נראו לי מסקרנים, למרות שאת רוב השחקנים לא הכרתי בכלל.
אתמול שודר פרק ראשון ועכשיו ראיתי אותו, ואני רוצה להגיד
לגמרי לא ציפיתי למשהו כזה. אני לא מדברת לרוב על טלנובלות שאני רואה באינטרנט ועוד אחרי פרק אחד בלבד, אבל הפעם אני חושבת שמגיע לטלנובלה הזאת פרסומת! אני בהחלט חושבת שויוה צריכים לנסות להחזיר קצת צ'יליאניות לישראל, אולי לא באופן קבוע, אבל לפחות צ'יליאנית אחת בשנה... אם זה יקרה, הטלנובלה הזאת היא בהחלט ה-המלצה שלי. זה לא רק המשחק המעולה (שזה לא מפתיע בעיניי כי צ'יליאנים יודעים לבחור שחקנים תותחים), זה לא רימייק זה מקורי, זה האיכות הצילומים (הבנתי שהם משתמשים באיזשהן מצלמות ממש חדשות וטכנולוגיה חדשה), הבימוי, העריכה, שימוש והתאמה במוזיקה שפשוט יוצרים אווירה מאוד מיוחדת ושונה, ומעבירים את הסיפור שצורה מרגשת ומהפנטת, ועכשיו אני מחכה בכיליון עיניים לפרק הבא.
אה והנה שיר הנושא

evglev1

Well-known member
מנהל
דווקא יותר מזכיר את הפרקים המתקדמים של עמק התשוקות

elall

Member
מנהל
קצת תמונות של צוות La candidata

גלאן עדיין אין

elall

Member
מנהל
מזל טוב לנטליה סטרייגנארד שנמצאת בהיריון שלישי

אחרי ג'אקס בן ה5 וג'יה בת שנתיים נטליה סטרייגנארד מצפה לילד שלישי עם בעלה דונטו קלנדריאז'ו.

חוליאן חיל ומרחורי דה סאוסה חזרו

הזוג היה ביחד לפני שנים ונפרד ב2008 אך המשיכו לעבוד ביחד. כיום מרחורי וחוליאן העלו פוסט תמונה משותפת שממנה ניתן להבין שהם חזרו להיות ביחד.

keren dvir

New member
בטלפה כנראה מתכננים טלנובלה חדשה בשיתוף פעולה עם חברת אצטקה

מה נסגר פתאום החברות הארגנטינאיות התחברו עם המקסיקניות

למעלה