התפקדות - חודש אוגוסט

faery18

New member
התפקדות - חודש אוגוסט

מזמן לא נפתח, מוזמנים להתפקד

שם:
דבר טוב שקרה החודש:
דבר רע שקרה החודש:
דבר הזוי שקרה החודש:
דבר מעצבן שקרה החודש:
דבר מפתיע שקרה החודש:
טלנובלת החודש:
תכנית החודש:
שחקנ/ית החודש:
קניית החודש:
מאכל החודש:
משקה החודש:
ציטוט החודש:
שיר החודש:
תמונה:

חודש טוב לכולם!

אגב אהבתי את האייקונים החדשים חח

faery18

New member
מתפקדת

שם: הדר
איזור מגורים: מרכז
דבר טוב שקרה החודש: הייתי באירוע, תפסנו סופסוף את חוליית המחבלים שביצעה את פיגוע הירי על המכונית של הרב מיכאל מרק ומשפחתו בתחילת החודש והכי חשוב-הרגנו את המחבל שירה
ושזכינו במדליות בתחרות גביע העולם בהתעמלות אומנותית

דבר רע שקרה החודש:
החום הזה+70 אחוזי לחות זה לא דבר נורמלי...
דבר הזוי שקרה החודש:
כמו שכבר ציינתי, לאחרונה אני בקושי רואה חדשות אין כמעט שום דבר מעניין.
דבר מעצבן שקרה החודש:
--
דבר מפתיע שקרה החודש:
--
טלנובלת החודש:
רק אלוהים סולח, מי זה מי, ואימפריה שהחודש סופסוף סיימתי אותה

תכנית החודש:
ממש מעט חדשות
שחקנ/ית החודש:
ליאנדרה ליאל לילה קאברל אאוחניו סיז'ר סרחיו גיורי וסוריה וגה

קניית החודש:
מקלדת חדשה לנייח, בגדים.
מאכל החודש:
פיצה

משקה החודש:
אייס קפה
ציטוט החודש:
--
שיר החודש:
Maite Perroni - "Todo Lo Que Soy" ft. Alex Ubago
תמונה:
אני [URL]http://srv214.gif.co.il/images/176428_.bmp[/URL]

elall

Member
מנהל
אנחנו אוכלות ושותות את אותו הג'אנק

תתחדשי

faery18

New member
חח כן אני רואה שהפיצה והאייס שולטים פה

אי אפשר לעבור את הקיץ בלי אייס ואין על פיצה

תודה

elall

Member
מנהל
מתפקדת

שם: אלה
איזור מגורים: שרון
דבר טוב שקרה החודש: הבלגאן שהיה בטורכיה, אמנם לא הצליח להם, אבל ממה שכן היה לי אישית הייתה תועלת בעבודה

דבר רע שקרה החודש: -
דבר הזוי שקרה החודש: -
דבר מעצבן שקרה החודש: -
דבר מפתיע שקרה החודש: -
טלנובלת החודש: Mama mechona (צ'יליאנית)
תכנית החודש: -
שחקנ/ית החודש: פאולו ברונטי וסיגריד אלגריה (צ'ילה)
קניית החודש: סנדלים
מאכל החודש: פיצה
משקה החודש: אייס קפה
ציטוט החודש: -
שיר החודש: Yo No Lloro Por Llorar - Ana Victoria
תמונה:

מתפקדת

שם: רנת
איזור מגורים: מרכז
דבר טוב שקרה החודש: המהפכה בטורקיה אם אפשר להחשיב אותה למרות שלא הצליחה
דבר רע שקרה החודש: השיימינג התקשורתי שעושים לאלאור אזריה. הלוואי והיו עושים זאת למחבלים. זה פשוט לא הוגן! באמת שזה מוציא את החשק מלהתגייס. והבצקת שחזרה לי
דבר הזוי שקרה החודש: שהפכו את מרחורי דה סאוסה לראשית בטלנובלה של כריסטיאן דה לה פואנטה בלי סיבה ולא ברור עם מי תסיים בטי מונרו אם בכלל
דבר מעצבן שקרה החודש: ההתעללות בחיות כמו שזרקו גורת חתולים והיא מתה והתעעללות בכלבה וניסרו את רגליה. מחריד.
דבר מפתיע שקרה החודש: לאס אמזונס מצליחה מאוד בספרד ושלוש פעמים אנה כושלת בארה"ב. ושהסערה משודרת שוב אבל בערוץ אחר ולא בtve
טלנובלת החודש: משחק החיים ויצא לי לראות פרק אחד של אימפריה מדובב לספרדית
תכנית החודש:
שחקנ/ית החודש: גיא אריאלי ורון שחר ואלכסנדר נרו(הקומננדור הבלתי נשכח)
קניית החודש:
מאכל החודש: פיצה פיתה
משקה החודש: אייס וניל
ציטוט החודש:
שיר החודש: לא יוצא לי לשמוע שירים כבר
תמונה: מריאנה קאר ז"ל והקומנדדור

elall

Member
מנהל
הביאו את מרחורי כדי לשפר את הרייטינג

הרי הטלנובלה סופר כושלת, גם הסרטן של הראשית כנראה בשביל זה, כדי למשוך תשומת לב, במיוחד סצנה שבה היא גילחה את ראשה. אני מרחמת על השחקנית שהיא צריכה להקריב ככה את עצמה כדי להציל את הטלנובלה ואת כבודה כשחקנית, כי אין ספק שטענות על הכישלון בעיקר מופנות אליה, זה די מובן אחרי שהחליטו להחליף אותה בשחקנית אחרת ועוד חשבו להרוג את דמותה.
קיצר לא נראה לי שהצליח להם, לא מבינה גם למה מורחים אותה, לא הולך, יאלה תקצרו ותנסו להכין טלנובלה חדשה במקום למרוח ולחרטט כדי איכשהו להביא רייטינג.
&nbsp
מה קרה נזכרת באלשנדרי נרו?

הסצינה שבה בטי מונרו מגלחת את השיער הייתה הזויה

הם שילבו את הסצינה הכי כואבת לסצינת סקס של כריסטיאן דה לה פואנטה ומרחורי דה סאוסה וזה היה ממש לא היה במקום לא ברור לי מה עבר על חואן אוסוריו שעשה את השילוב הזה. זה הרס הכל. מסכנה בטי.

evglev1

Well-known member
מנהל
הסערה משודרת בערוץ ספרדי? הערוץ הזה נמצא בכבלים שלנו?

בעבר שודרה בערוץ שנמצא בכבלים שלנו בtve והם גם שידרו טלנובלה

בכיכובה של דנה גרסיה שויוה לא רכשה אותה. זה מפתיע אותי שכעת היא משודרת בערוץ ספרדי אחר ולא היא לא נמצאת בכבלים שלנו וגם הפסיקו לשדר טלנובלות זרות בערוץ tve בדומה לטלפה אינטרנשיונל שמשדר רק מקומיות אבל טלפה המקומי שמשודרת בארגנטינה משדרים טלנובלות זרות כמו אהבה אסורה הטורקית, סדרה קוריאנית, וסדרה ברזילאית ועדיין משודרת שם סדרה בשם 10 הדברות שהיא ברזילאית. מקסיקניות וטלמונדו לא משודרות שם עד כה בערוץ הזה.

evglev1

Well-known member
מנהל
אני זוכר את הערוץ לא התחלתי לצפות בו בזמן הסערה בספרד

אבל ראיתי פרקים מתקדמים בחתולה פראית שהם התחילו לשדר שעה וחצי ועקפו את ויוה וגם בהאסירה הם אמנם שידרו פרקים קצרים, אבל מכיוון שויוה פלטינה זה רק שלוש פרקים לשבוע וראיתי אירועים מתקדמים בהאסירה. בשיכורה מאהבה ויוה הקדים אותם, אבל גם היא שודרו בערוץ. וגם בין שני השידורים של אהבת בויוה פלטינה היא שודרה גם בערוץ הספרדי. בנוסף ראתי שם קטעים מהאלמנה 2006 ונוכחתי לדעת איזה גועל נפש זה, ועוד יותר נדהמתי שהערוץ הרוסי ששידר את האלמנה 1996 לפני ויוה ביזה את עצמו בשידור הריימק. אה ובעצם גם מרינה התחילה שם לפני שהתחילה בויוה פלטינה ומיד ירדה מהמסך לא ברור מדוע, אבל טוב עשו הסדרה הייתה גרועה.

אגב זה מעניין שויוה חייבים לשדר טלנובלות של טלוויסה כדי לשדר אותם פעמיים, לשדר אותן פעמיים בשנתיים וטלמונדו עד שלוש שנים מאז הסיום והשאר באמצע, אבל ערוצים זרים משדרים טלנובלות מלפני עשר שנים חופשי בין אם פעם ראשונה או פעם שנייה. ובעצם גם הערוץ של הוט שנסגר שידר את הארנטיאניות של ויוה פלטינה שנים רבות לאחר ששודרו בערוץ.

elall

Member
מנהל
את מדברת על ערוץ Nova?

נראה לי זה ערוץ חדש יחסית בספרד,משנים אחרונות והוא כמו ויוה שלנו שזה ערוץ טלנובלות זרות נטו. ויש להם בערוצים אחרים גם טלנובלות שלהם (תוצרת ספרד). פעם הטלנובלות הזרות היו מגיעות לכל מיני ערוצים כמו TVE ו-אנטנה3, שאני זוכרת שם שודרו זורו ותשוקת הנצים. עכשיו שיש להם את NOVA אז יש להם גם טלנובלות ישנות, לפני שנה וחצי שודרה תשוקת הנצים ולמרות שהיא שודרה כבר לפחות פעמיים באנטנה3, בNOVA היה לה רייטינג שאף טלנובלה בערוץ הזה לא מתקרבת אפילו.

למעלה