שבע נשמות - הבהרה כללית של הסדרה

AndreiTR

New member
שבע נשמות - הבהרה כללית של הסדרה

לפני שאתחיל, הסיבה שאני פותח שרשור היא בגלל שהשרשור שאני רוצה להגיב לו הוא למטה אז אני אגיב כאן.

בעיקרון בעיית ההתאהבות של האחים הוא משהו שנוצר לסוג של נושא שנוי במחלוקת כאן בפורום

בעיקרון-אין כאן התאהבויות של אחים ביולוגים, אלא חורגים, כמו שהיה ב''בזמן שישנת'' עם רודריגו-אנה-מנואלה. היוצרת כנראה אוהבת אהבות מסובכות כמו עם אחים חורגים.

ההתאהבות הכביכול ביולוגית היא בהתחלה של פדרו וז'וליה. אבל הגילוי שהם לא אחים הוא תוכנן על ידי היוצרת, כי מההתחלה אמה של ז'וליה ודודה שלה, דיברו על סוד מסתורי מאוד, (מי שצופה יודע)

וכפי שסימנתי, יש גם כאן ספוילר שאוסיף:

ההתאהבות של ז'וליה עם האח הארגנטינאי-פליפי היא שונה מאוד. בניגוד להתאהבות של פדרו וז'וליה שחשו שזו אהבה אסורה. פליפי הופיע בחיי האחים אחרי שהתברר שז'וליה לא נולדה מתרומת הזרע של מיגל.

גם חוץ מזה יש בסדרה הזו כ''כ הרבה דרמות על החיים, דברים מאוד טובים ומסרים של היומיום, מלבד סיפור האחים.

faery18

New member

אז בעצם גם הבחור השני הוא לא אחיה הביולוגי? חשבתי אולי מהצד של האמא אני כבר לא יודעת למה לצפות

&nbsp
בבזמן שישנת היה ידוע מהתחלה שאין שום קשר דם בין הראשי לאחיות. הקונפליקט העיקרי סבב סביב הההתעוררות של אנה מהתרדמת לתוך המצב החדש שנוצר-הזוגיות של מנואלה ורודריגו. והמשפחה שהקימו עם הילדה של אנה ורודריגו.
&nbsp

AndreiTR

New member
אני אסביר לך את המצב

לגבי כל האחים:
בעיקרון, הילדים שנולדו מתרומת הזרע של מיגל הם: פדרו, ברנרדו, ליילה ולואיס. ארבעה. ז'ואקין - הבן של ליז'יה ומיגל נולד בעקבות הזוגיות של מיגל וליז'יה. עכשיו, ז'וליה נולדה בעקבות הרפתקה של אמה בעקבות נסיעה עם בעלה ואז פגשה בחור בנסיעה שאיתו היא בגדה בבעלה ונכנסה ממנו להריון, ז'וליה היא הבת של מרתה ושל אותו בחור שאיתו בגדה בבעלה, האבא שז'וליה איתו גדלה.
לז'וליה אין קשר דם עם אף אחד מהאחים.
כל דמות של הילדים מתרומת הזרע, כולל ז'וליה, הם דמויות ניטרליות לחלוטין, כלומר לא יהיה מצב כפי שנהוג בטלנובלות שדמות מהסדרה הייתה עם מישהו שקשור למשפחה של האחים וזה, כפי שרוב הטלנובלות נוהגות. כאן זה שונה, כל דמות יש לה את ההיסטוריה משלה.

ההתאהבות והרומן של ז'וליה ופליפי היא שונה יותר, בוגרת יותר.

מקווה שהצלחתי לעזור

AndreiTR

New member
שכחתי להוסיף את פליפי

שהוא גם נולד בעקבות תרומת הזרע.

faery18

New member
אוקיי זה נשמע קצת מסובך אבל נראה לי שהבנתי חח

אם כך נראה שאין פה זוגות עם קשר דם

למעלה