לחנך את נינה-פרקים 41-50

snirf

Active member
לחנך את נינה-פרקים 41-50

אוטוטו מתקרבים לשידור בארגנטינה, ואז נהיה מקבילים לפרקים שם

snirf

Active member
האמת מתגלה

תזמון יפה לגילוי, בדיוק לקראת פרקי ה-50...אומנם מלכתחילה היה נראה לי מעצבן שנינה לא מספרת לרנסו את האמת, אבל נגיד שזה מוצדק, לפחות לא מרחו את זה אובר-על-המידה. מס' פרקים סביר לטעמי, גם לאור איך שהתגלגלו הדברים עד כה

מאוד אהבתי את הסצינה שרנסו מדבר בטלפון עם נינה ומולו מארה והוא לא מבין כלום ומפיל את הפלאפון...הפנים שלו!!

מה שלא אהבתי זה את השיחה עם נינה אח"כ כשהיא סיפרה לו את האמת..."אני לא יודע מי את...התאהבתי באדם שלא קיים" וכו'...דיאלוג קלישאתי, טלנובלי ומוגזם. ובמיוחד אח"כ שפתאום רנסו הפך להיות בכיין כזה...

מה ההגזמה בדיוק? אתה יודע בדיוק מי זאת הייתה נינה ומי זאת הייתה מארה, לאחר שהבנת שקיימות שתיים ולא אחת, עכשיו הכול אמור להיות ברור לך

מארה התחזתה לנינה ודי הרסה לה את קריירת השירה...ונגריטה מתקבלת ללהקה במקומה

הופתעתי שתפקידי האורח מ"הבוגרים" היו כ"כ קצרים...הם היו בקושי פרק אחד.

חח איך שמנואל התחנף לפטריסיו
מארה חזרה חרמנית מהכלא אה? רנסו, ביצ'ו אנטוניו...חח
הסצינות של מארה וביצ'ו
היה ברור שתהיה כימיה בין שני המשוגעים האלו

וסצינות מצחיקות נוספות שהיו-
סוסי ממשיכה לעשוק את הבגדים בחברה, ואנדריאה אומרת לה שזה לא צדקה פה וצריך לשלם וכל הסצינה שהייתה ביניהן

homosexual de mierda-מצ'ה לפלומו וגם כשהם היו שיכורים ונראלי מצ'ה אמרה שהיא שתתה jugo de limon

keren dvir

New member
רנסו מגלה את האמת

הצחיק אותי עם אנטוניו ונינה קביעת התאריך לחתונה, שהוא אמר ביולי והיא כל הזמן שואל בדצמבר
.

מארה נכנסת לאכנסייה ואל ביצו מנשק את מארה.ואח"כ אל ביצו ומארה שכבו חח. ואיך מצה ראתה את מארה.ומארה גם מנשקת את רנסו מה הקטע שלה פתאום
.

ניקו מספר למילי שהוא שתל את הסמים למארה בתיק ובגללו עצרו אותה. ואז מארה מגלה שניקו שם לה את הכדורים בתיק. ואיך מילי הרדימה אותו עם הכדורים וצילמה את התמונות המביכות.

פחות אהבתי את השיר החדש שנינה כתבה
. רנסו ואל ביצו באכסנייה, האם רנסו יראה את נינה?
. איך נינה התחבאה מתחת לשמיכה מרנסו חח. ואיך נינה כמעט נכנסה למשרד שבו מנואל ומארה.

ניקו מצלם את אנטוניו ואנדראה ומפיץ את התמונות כדי לנקום במארה. רק שעדיין לא ידוע לכולם שמדובר באנדראה. מארה מגלה שאנטוניו בוגד בה אבל מסכימה להמשיך עם החתונה. באסה שלא התגלה שמדובר באנדראה
. בסוף
ניקו ומארה משלימים והאם סופי עזבה לתמיד?.

לואיס משין וורוניקה זינס שוב ביחד, איזה כיף
, הלוואי שיחזור בהמשך לעוד הופעת אורח
. ומעניין אם ריינלדו אבא של אל ביצו או לה מונה חימנס.

רנסו מדבר עם נינה בפלאפון ובדיוק אנטוניו ומארה נכנסו
טוקה וויקי מהבוגרים איזה קישור חח מתאים שטוקה וסאלו יהיו חברים טובים
. ולשם שינוי טוקה היה יחסית עדין בהתנהגות שלו לעומת ב"הבוגרים".

מארה מזמנת את נינה לבית שלה ועם התוכנית שלה, סלווה מרביצה לה ומעלפת אותה. ומארה נוקמת בנינה ומתחזה לה והרסה לה את קריירת השירה ורנסו גילה את האמת
. אהבתי שהוא גילה את האמת בכוחות עצמו בהופעה של אל ביצו ולא היה וידוי של נינה. רנסו בא לאכנסייה להתעמת מול נינה.

סופסוף נינה מספרת לרנסו את האמת, ורנסו מבין שכל הזמן הזה היו שתי מארות.
וגם הקאסטניג למצוא את המחליפה של נינה כזמרת לווי, ושוב לה נגרה גרסיאלה חזרה.

והסוף - לרנסו שוב הייתה תאונה, מה שפחדתי שיקרה שהוא שוב יאבד את הזיכרון או משהו כזה, מזל שזה לא קרה
.

snirf

Active member
דרך מוזרה להוציא את סופי

ודווקא חבל...היא הצחיקה אותי, משוגעת כמו מארה.
&nbsp
וגם אני חששתי שרנסו יאבד את הזיכרון, מזל שנמנענו מהקלישאה המעצבנת הזאת

עד פרק 50

כתבתי כבר שגילוי האמת קרוב. ואני שמחה שגם אתם הגעתם אליו

לא יודעת אם זו רק אני אבל, הפרקים הופכים למצחיקים יותר- התסריטאים הולכים על המון שטויות וזה כיף
אהבתי מאווודדד את האירוח של טוקה וויקי dos genios!!! עם כל הזמן שעבר הם נכנסו לדמויות ממש כאילו זה המשך של גראדואדוס

טוקה חבר של סאלו- מאוד הגיוני חחחח וויקי בקושי מקשיבה "לצרות" של רנסו ומסכמת את האבחנה שלו באופן מצחיק, חולה עליה!!

מסתבר שלאדון סאלו יש דודה מישראל!!
ואני בעד שגם יבוא לביקור (רק בתנאי שהוא מביא איתו את רנסו כן?). עם כמות האיזכורים של דודה ג'ודית אני בטוחה שהיא הוא תגיע להופעת אורח, ואנחנו נזכה לאיזה "שלום" ו-"הבה נגילה" בעברית

כמו שניר, גם אני קצת התאכזבתי מהדיאלוגים דווקא בסצנות ככ משמעותיות כמו גילוי האמת.. מה שרנסו אמר לנינה היה תלוש מכל כל. באמת לא מבינה מה יש לו לכעוס עליה? והיא עוד הסבירה לו שהכריחו אותה ועשתה את זה כי הייתה זקוקה לכסף.. אז מה הקטע לכעוס ולשחק אותה הארד טו גט

אני מניחה שהתשובות לשאלות האלה הן מן הסתם קטע בהפקה למשוך עוד קצת את קירוב היחסים "האמיתיים" בין נינה לרנסו. נו טוב

מרה עושה מלא בלאגנים, ואהבתי שסוף-סוף מנואל נזכר לגעור בה קצת ולא להתייחס אליה כבת 3.. היא וסלבה באמת נסחפו עם המכה שנתנו לנינה, ובכלל היא נסחפה עם כל הגברים שהיא עברה בניהם

אהבתי גם את הדמות אורחת של לואיס משין הגאון! כל דבר שהוא יעשה יהיה מדהים.. שחקן ענק!

כיף שסוף-סוף מתקרבים לקצב של ארגנטינה ... יהיה מעניין

למעלה