רק אלוהים סולח

faery18

New member
עוד מת לאוסף של פאוסטו

אומנם קודם לכן שיבחתי את הכומר על שגילה להלנה שמתאו ואביגיל לא אחים למרות סודיות הוידוי, אבל עכשיו אין ממש מה לשבח כומר תמים שחופר לעצמו את הקבר
נכון אז הוא תפס את פאוסטו ודיאנה ביחד בחורשה אבל למה לא לשתוק לעשות אחורה פנה ולחשוף אותו מבלי להגיד לו בפרצוף שזה מה שהוא הולך לעשות? באמת היה נראה לו שפאוסטו ישלים עם העובדה שהוא הולך לחסל לו את הנישואים כלומר את מכרה הזהב שלו? אם היה עוד אפשר להגיד שהוא לא מכיר את פאוסטו אז מילא, אבל גם אחרי שפאוסטו פרס בפניו את כל פשעיו הוא לא קלט שהוא בסכנת חיים ולא נתן לו שום פתח לרדת ממנו. מה הייתה הבעיה שלו לשקר לו ולעבוד עליו שהוא לא יחשוף אותו? אין שכל אין דאגות
כמובן שהיה מאוד עצוב בסופו של דבר לראות את הכומר מרוח על הכביש אחרי שפאוסטו שלח את לוסיו "לעשות את העבודה"
אבל בסופו של דבר מהרגע שפאוסטו גילה לו הכל היה ברור שהוא יחזיר את נשמתו לבורא
גם השחקן הזה ששיחק את הכומר מוכר לי בין כל המליון מוכרים שפה חח

לא היה חסר הרבה גם שפאוסטו יהרוג את קונסטנסה מאחר ומקריה המכשפה שיכנעה אותו לדחוף אותה במדרגות
מזלל שבסוף אביגיל נכנסה בדקה התשעים. למרות שמצד שני היה יכול להיות קצת שקט מהצווחות האיומות שלה בכל סצנה איתה
דמות קצת מעיקה כי היא גם עושה כאב ראש עם סערת הרגשות שהיא נכנסת אלייה כל פעם וגם כל פעם שהיא מגלה למישהו משהו שווה אף אחד כבר לא מאמין לה כי יחד עם זה היא ממשיכה להגיד גם דברים חסרי הגיון ולחיות בעולם הדמיון שלה.

ומי חזרו לכפר
מתאו ופטריסיו
אהבתי איך שפטריסיו הגיע ברגע הכי מתאים לתת כתף לרנטה אחרי שהכומר מת, בדיוק אחרי שהיא אמרה שלא יהיה לה על מי להישען ולמי לספר את הסודות שלה

evglev1

Well-known member
מנהל
ככה זה בטלנובלות, אנשים אומרים לרשעים מה בכוונתם לעשות

כדי לחשוף אותם ולא שומרים על הפה שלהם. גם בחבקי אותי חזק הוא רצח את הכומר, גם בגלל שתפס אותו עם המאהבת. כך שבניגוד למילה של כבוד והחיים שגנבו ממני ששינו הרבה דברים, פה למרות השינויים בהתחלה נצמדים כמה שיותר לעלילה המקורית.

evglev1

Well-known member
מנהל
אכן קונסטנסה מערבבת אמת ודמיון

וכך גם עדותה לא תהיה קבילה בבית משפט וגם בסביבה קל לשכנע שהיא מדמיינת.

הכומר באמת תמים איך הוא בטח בלוסיו לאחר שידע שהוא עובד בשביל פאוסטו וכל מה שפאוסטו התוודה עליו.

faery18

New member
גם עם לוסיו הוא היה מאוד תמים

הוא הרי ידע שהוא השליח שלו מה כל כך קשה לעשות אחד ועוד אחד?

evglev1

Well-known member
מנהל
אכן שמתי לב שבמקור האירועים התרחשו מהר יותר

אבל במקור עד כמה שאני זוכר הרופא שהיה מאוהב בכריסטינה (רנטה) הופיע רק בפרקים מתקדמים.

Don Nirtin

New member
יכול להיות

מה שכן -
&nbsp
המוות של צ'יקלין במקור זה פרק 33. אז הם צריכים להרוג את הבן של סימונה בקרוב.

איזה כיף לראות את סרחיו גוירי

ולא אכפת לי שהוא רשע, שחקן ענק. אירוני שבאין אשמה באהבה קונסטנסה והוא היו בעל ואישה ופה חמות וחתן וגם שם הדמות שלה הייתה קצת מטורללת והוא וסרחיו גילמו הורים לסבסטיאן רולי, כמו כן מריה סורטה הייתה גיסתו של סרחיו גוירי באין אשמה באהבה. עוד אירוניה.
&nbsp
מישהו מפורום וואלה אמר שסבינה מוסייר מכוערת, אני ממש לא מבינה איך אפשר לומר דבר כזה, היא מהממת בכל הטלנובלות שלה, היא יפייפיה עם לוק של מכשפה מהאגדות. הייתי נותנת לה בלי בעיות לגלם את דונה ברברה או מישהי יפה נחשקת ורעה. אם לא היה עניין של גיל בכיף הייתי נותנת לה לגלם את רובי.

evglev1

Well-known member
מנהל
לק מכשפה מהאגדות יש לה כמעט תמיד

לא נראה לי שהייתי נותן לה לשחק דמות טובה, זה פחות מתאים לה, מכשפה מהאגדות יושבת עליה בול.

היא הייתה המקבילה של לינדה מאהבה מנצחת

ושם הייתה פחות רעה. וגם הופיעה בתפקיד מיוחד באהבות אמיתיות וגם שם הייתה טובה. אבל התכוונתי לתת לה תפקידים של ראשית רעה. בסגנון רובי או דונה ברברה

faery18

New member
היא הופיעה באהבות אמיתיות?
כנראה בפרקים המתקדמים

כי אני לא זוכרת אותה משם.
אגב הנובלה הראשונה שראיתי איתה הייתה אין טיפשות בגן עדן, גם שם כמובן שיחקה את ה

Don Nirtin

New member
הופיעה מפרק 170 ומשהו ל5 פרקים ועזבה אחר כך

לא אובדן גדול.

faery18

New member
חשבתי שגם את פרשת ממנה, נחמד לדעת שלא חח

דווקא את הרשע הוא משחק הכי טוב
הוא מעולה.
&nbsp
לגבי סבינה גם אני לא הבנתי, שחקנית ממש יפה, יש לה גם עיניים מהממות.

Don Nirtin

New member
טוב, שרדתי עד פרק 15

ופה החלטתי שנגמר לי הפיוז והסבלנות לסדרת החיקוי הזולה והלא מכבדת את הגרסה המקורית.
&nbsp
כן. נטשתי.

faery18

New member
חבל, בעיניי היא מאוד מושקעת ומותחת

ממש לא זולה או לא ראויה להיפך בינתיים היא אפילו ברמה של אקאסיה.
&nbsp
אבל כנראה שהעובדה שאתה כבר מכיר את העלילה וראית כבר את המקור בכל זאת פוגעת לך בצפייה.
&nbsp
אם בכל זאת ייצא לך להציץ מידי פעם אתה תמיד מוזמן פה לשירשורים

evglev1

Well-known member
מנהל
אני מאמין שאם הייתה צופה במקור גם לא הייתה צופה בה

עובדה שוויתרת על הלוחמת כי צפית במספיק טלנובלות של סחר בבני אדם. הטלנובלה מושקעת אבל הפער בין פרננדו קלונגה למארק תאצ'ר ובין רבקה ג'ונס לויקטוריה רופו בולט וצורם לעין. לגבי המתח את הניר ואותי זה פחות מותח כי ראינו את הגרסה הקודמת והשינויים הם לא כל כך רבים כמו במילה של כבוד והחיים שגנבו ממני. וגם באקאסיה היה את אלחנדה והרמן, פה בינתיים עלילות המשנה משמעממות אלא אם כן רואים את רנטה ופטריסיו כעלילה משנית שהיא דווקא כן מעניינת.

faery18

New member
אני מאמינה שכן הייתי צופה, כמו שחיכיתי לחידוש של שקרים

עם אנה ברנדה ואיוון סאנצ'ס למרות שראיתי את הגרסה הקודמת ששודרה פה עם סילביה נבארו וחואן סולר. גם אני תמיד אעדיף עלילה חדשה או לפחות חדשה בשבילי אבל אני אוהבת את הטלנובלות של טלויסה גם אם זה רימייקים כי תמיד יש שינויים גם אם לא רבים וגם השקעה.

על הלוחמת וויתרתי כי העלילה הכללית לא משכה אותי וכי אני לא מתחברת לתרבות הטורקית וחלק גדול מהעלילה סבב סביב זה. וכיום אני יודעת שגם הייתה שם המון אלימות. אבל אם תהיה טלנובלה מעניינת נוספת שכוללת את נושא הסחר בבני אדם לא תהיה לי בעיה לראות אותה כמובן תלוי במה שמסביב איך העלילה בנויה.

אני בטוחה שבהמשך תראה עוד שינויים ברק אלוהים סולח, אנחנו רק בהתחלה

למעלה