קבוצות צפייה ארגנטינה

snirf

Active member
קבוצות צפייה ארגנטינה

מידי סופ"ש ייפתח שרשור מרוכז לטלנובלות הארגנטינאיות בהן אנו צופים במסגרת קבוצות צפייה

לה לאונה-פרקי הסיום
לחנך את נינה

צפייה מהנה

כל התגובות-כאן!

snirf

Active member
פרק שלם שכולו כעבור שנה

לרוב בטלנובלות אם יש מעבר זמן זה בדק' האחרונות של הפרק...כך שהיה נחמד שפרק שלם הוא מעין אפילוג(כך הרגיש) אחרי שכל הדרמות נסגרו עוד בפרק הקודם.
אין יותר מדי מה להגיב על הפרק...רק שהפריעה לי העובדה שניסו לבנות דרמה בגרוש, כלומר, הכי תלושה וסדרתית שיש עם ההפרדה של מריה ופרנקו במהלך השנה(בלי סיבה הגיונית ממש) ומפגש מחודש לאחר שנה, כולל קריצה לפגישה הראשונה שלהם מהפרק הראשון...הו וול.
&nbsp
FIN

אני מבינה שהיא בכל זאת היא לא שווה צפייה?

מרפרוף בשרשורים כאן וקצת מעקב בפייס אחריה, עדיין לא מושכת אותי.. האם אני טועה? ככ מוזר לי לא לאהוב טלנובלה של אצ'ארי ועוד שהוא ממש היה אחראי ליצירתה

&nbsp

keren dvir

New member
ברור שלדעתי שווה צפייה

ברור למה
שנים (מאז אהבה אסורה) חיכיתי שפבלו וננסי יחזרו לככב ביחד בטלנובלה.

ברור... גם אני חיכיתי וציפיתי

אבל הסיפור עצמו לא התניע. בקושי צפיתי ב-13/15 פרקים הראשונים, השתעממתי מאוד מהסיפור (לא מהם כמובן.. ברור לי שזו לא אשמתם. הקאסט היה בעל פוטנציאל גדול)

keren dvir

New member
הסוף הגיע

בריאן מסכן איך הוא איים על קלאוס, גבריאל ודיאנה באקדח
והאם בסוף הוא התאבד?. ואאוחניה ורודריגו ניצלו בסוף בזכות השוטרים
. מזל שבריאן בסוף לא התאבד, כבר פחדתי שבאמת הוא התאבד. מי שבסוף התאבד היה חסינטו.
איך לקחו למשטרה את כל בני משפחת מילר, אבל גבריאל המאנייק הצליח להשתחרר
.

ג'ולי hdp הצליחה להקדים את המכרז על המפעל ואיך היא הפריעה בשיחת טלפון לפרנקו ומריה
. ואח"כ איך ג'ולי ומריה הלכו מכות ובדיוק פרנקו הגיע וג'ולי תקעה לו את המספריים ופצעה אותו.

בסוף המפעל נשאר בידי העובדים, פרנקו וגבריאל הפסידו במאבק עליו. גבריאל החולה נפש בא במפתיע בסדנה למריה עם אקדח וחטף אותה. גבריאל החולה נפש חוטף את מריה ואח"כ מביא את פרנקו לבית משפחת מילר וגם חוטף אותו ולוקח אותם למפעל. היה ברור שבסוף מריה ופרנקו יצליחו להיחלץ מידיו של גבריאל. חבל שרק לקחו את גבריאל לכלא והוא לא מת.

פרק אחרון עברה שנה
, איזה סגירת מעגל כפולה: קרנבל כמו שהיה בפרק הראשון
וגם הסןף נשיקה בין פרנקו ומריה
כפי שהסתיים הפרק הראשון כולל הכתוביות חח. קצת היה חסר לי העניין של חתונה ותינוק למריה ופרנקו למרות שזה קצת קלישאתי.

והשאלה הלא פתורה שנשארה מהפרק האחרון שהציקה לי וגם לשניר
: למה פרנקו/ דייגו נעלם ככה למשך שנה בלי שאף אחד יידע איפה הוא, במיוחד מריה.

snirf

Active member
מארה משתחררת

מה שאומר שלא יהיו יותר עלילות בכלא...אוף לא יראו יותר את הקוריאנית הזאת

איך אנטוניו תמיד מפציע בתזמון הכי גרוע שיש...וזה קרה פעמיים השבוע-גם עם המכתב שנינה כתבה לרנסו(ולא היה לה מה לחרטט לו) וגם על השחרור של מארה...

טוב, יש התקדמות לעבר האמת-רנסו כבר ממש בתוך החיים של נינה...הוא כבר נמצא בפנסיון, ולא ייקח זמן רב עד שיתקל/יראה את נינה.
טוב שנפטרנו מחימנה בארון והסיפור השקרי שהילד הבן של רנסו...

כ"כ לא אוהב שהכניסו קלישאות כמו "קשר בין אחיות"(זה שנינה הרגישה שמשהו קורה למארה) והרעיון הדבילי הזה לכתוב מכתב עם האמת לרנסו...למה מכתב למה?! זה פאקינג שנות ה-2000+ תרעננו את התסריטים, ובכלל-למה לא לדבר פנים מול פנים?

באופן מפתיע, אני ממש בקצב שלכם

היום צפיתי בפרק 40
, כל שבוע אני רוצה להגיב אך לצערי לא יוצא..
&nbsp
מארה השתחררה והולך להיות בלאגן גדול.. פרק 40 הסתיים בנשיקה שנתן רנסו למארה, בעוד הוא בעצם מתכוון לנשק את נינה- לא רחוק היום שבו הוא יגלה את האמת (אני גם עוקבת אחרי הפרומואים המתקדמים, כמובן שלא אכתוב מתי זה יקרה...)
&nbsp
שמחתי ככ אבל ככ שנפטרנו מבלן!!! אויש איזו שחקנית מעצבנת ואיזו דמות מיותרת! עדיין לא הצלחתי להבין בשביל מה היא נכנסה?
איזה טמטום!
&nbsp
ביצ'יטו מצחיק אותי בטירוף ביחסי אמא-בן שלו בייחוד שעכשיו פלומו ומצ'ה יחד באופן רישמי
וגם הרעיון המטופש שלו לשכור/לקנות בית לו ולנינה, כשהוא ישב עם אחד מהלהקה שלא יודע לקרוא ושניהם מנסים לחפש מודעות בעיתון קרעו אותי מצחוק
&nbsp
סאלו גם קורע אותי עם ההערצה וההתרגשות לפגוש את ביצ'ו

&nbsp
גם אני לא הבנתי את הקטע עם המכתב של נינה, מה הבעיה שלה פשוט לקבוע עם רנסו ולדבר? או לפחות להביא לו את המכתב לא בבית של אנטוניו אלא איפה שהוא בחוץ..

snirf

Active member
לא סובל את סאלו

דמות מעצבנת...
על מצ'ה אני חולה

&nbsp
ובלן בהחלט הייתה מיותרת...
&nbsp
והאמת שמהשבוע אנחנו מגבירים קצב(גם בעקבות הסיום של לאונה) ומתחילים לצפות בקצב של 10 פרקים בשבוע...כך שתוך שבועיים+ נהיה כבר בקצב של ארגנ'...זאת המטרה

למההה??? הוא כזה חמוד סאלו!!

הוא pelotudo אמיתי, אבל מצחיק!
גם אני מתה על מצ'ה, שחקנית ענקית! וגם סלבה!!
&nbsp
לגבי קצב הפרקים, זו גם המטרה שלי בעצם.. ולכן אני צופה כל יום בפרומואים שמתפרסמים ולפעמים גם בחלקים מהפרק ששודר באותו יום.
אני צופה בקצב של 2 פרקים ליום (שזה בערך 10 לשבוע- שישי אני לא צופה, ובמוצאש בדכ רק פרק 1), כך שאשאר בקצב איתכם

snirf

Active member
מעולה
המשיכי להשתתף בדיונים איתנו

לגבי סלבה...השחקנית ויואן אל ג'אבר ענקית. לא צפית איתנו בפרסנטס ובגואפס...בשתיהן שיחקה דמויות שונות, בולטות ומיוחדות. נדירים השחקנים שלא משחקים/מלוהקים לאותו טייפ-קאסט, והיא פשוט מעולה בכל תפקיד שעושה. קרעה אותי בשתי הטלנובלות הללו, ב"לחנך את נינה" היא מתחילה לקבל יותר אופי ומשקל לאחרונה שזה מעולה

&nbsp
אגב, צפית בגברים עם כבוד בזמנו?

נכון, לא צפיתי בפרסנטס ובגואפס

למרות שאת גואפס כן התחלתי, אבל לא זוכרת את סלבה שם.
&nbsp
זו הפעם הראשונה שאני נתקלת בשחקנית הזו והיא פשוט מעולה! מאמינה שהיא גם טובה בדרמות ולא רק קומדיות
הדמות שלה כאן מאוד מיוחדת, מצד אחד היא לא נותנת לאף אחד לפגוע בה ושומרת על כבודה בכך שהיא מפחידה אנשים (עם הפרצופים שלה בעיקר
) ומצד שני מארה מתעללת בה באופן קיצוני ככ והיא סוגדת לה (גם כן באופן קיצוני מאוד, כמו שהראו לנו באחד הפרקים את החדר שלה עם "המקדש של מארה")
&nbsp
וכן, צפיתי בגברים עם כבוד

snirf

Active member
את גואפס את תאהבי

היא גם קומית כזאת בסגנון של נינה...
יש לה גם אחלה קאסט, אפילו ארסלי גונזלס עושה שם דמות קורעת.
ממליץ להשלים אם יש זמן

איייי..... זמן....

הלוואי והיה לי

&nbsp
אם תהיה תקופת יובש אחרי נינה, אז יהיה לי קצת זמן להשלמות

בפרקים המתקדמים?

כאן:

http://www.novelasdk.com/novelas/101-educando-a-nina-capitulos.html

הפרקים היומיים עולים ממש מהר, כבר בשעות הבוקר של יום למחרת (הרי בשעון ישראל הסדרה משודרת בסביבות 3 לפנות בוקר), כבר בסביבות 9-10 בבוקר (שעון ישראל) הפרק כבר זמין.

גם בפרקים הנוכחיים אני לפעמים צופה מכאן. כי בdailymotion חלק לא נמצאים או שמדלגים על פרק.

החיסרון היחידי של אותו אתר זה שהוא הורס את המחשב מרוב "החלונות הקופצים" שהוא מקפיץ.. אז אני צופה דרך הטאבלט (גם הורס, אבל פחות קריטי). לוקח לפרק קצת זמן להיטען אבל זה המחיר חחח

למעלה