מי זה מי - עד 49

Don Nirtin

New member
הטראבל מייקר צ'מוי מתקדם עוד צעד!

הדר, אם עדיין לא ראית את הפרקים עד 49 - צאי מפה!!! קישטה!!!!!

כולם נהנים במסיבת הרווקות של אינס ויונתן שארגנה פלומה. בשלב כלשהו נגמר השתייה ויונתן ופריקו הולכים לבית של יונתן בלי לדעת שצ'מוי הזבל חיבל בחשמל. כאשר יונתן מדליק את החשמל- הדירה מתפוצצת

צ'מוי נכנס לדירה, מוציא את פריקו קודם, ואחר כך את יונתן. פריקו בסדר וצ'מוי נכווה בידיים שלו אבל יונתן שאב יותר מדי עשן.
מאוחר יותר באותו פרק הזבל נכנס בשקט לחדר של יונתן, מוציא את הכרית, ומשם המצלמה עוברת הלאה, אבל די ברור מה עשה צ'מוי - חנק את יונתן עם הכרית למוות.

יונתן מת מדום לב.
שינוח על משכבו בשלום.....

כולם מזועזעים מהמוות של יונתן ואינס בוכה לה
.

בינתיים, לאונרדו משועמם למוות בגלל שפרננדה איננה - נסעה להיות עם אח שלה שלושה פרקים ברצף

איגנסיו עלה על הכתובת של השכונה - מגיע לשם, טרנצ'סטה הרכלנית כבר למדה לא לפתוח את הפה יותר מדי לא עוזרת לו יותר מדי, אבל איגנסיו נתקל במקרה בפלומה ומציע להסיע אותה ואת קצ'יטו הביתה.

כמה שפחות פביולה בפרקים - הכי טוב
לא סובל אותה.

קוני אנאמוארדה והיא לא יכולה לעשות עם זה כלום

איכסססססססססססססססססססססס על חוסטינו / דון פפה. אמר לטניה שיש מצב שהאאוחניו הזה שהיא מאוהבת בו הוא אותו בחור שאנס וסימם בחורות
איזה דוחה הבנאדם הזה.

איגנסיו שוכב עם איבון אבל בטעות קורא לה פר...... הנה הרומן הקצרצר שלהם הלך

ו..... טלנובלה מהממת!!!! אני נהנה.

Don Nirtin

New member
הדר - תעדכני באיזה פרק את, בבקשה

וקישטה מהתגובה עד פרק 49 !!!!! יש שם דברים ממש חשובים שחבל לספיילר.

faery18

New member
אני הגעתי לפרק 38, אוקיי אני לא אכנס אבל אתה מסקרן! חח

איזה חולה נפש חוסטינו הגעתי לסצנות שהוא מסמם את טניה כדי לנצל אותה
ואיך הוא אמר לאישתו שהיא דוחה אחרי שהיא ראתה אותו רועד ובוכה
שתעזוב כבר את הבית!! איזו חמודה פלומה איך שניחמה אותה

איזה תותח בסי איך שהציל את המצב וגרם להומברטו להשאיר את פריקו בתפקיד המנכ"ל על אפו וחמתו של איגנסיו, איזה כיף היה לראות אותו מתפוצץ

נראה שצ'מוי כבר מודע להימצאותם של שני התאומים בסביבתו
מסתבר שהוא עצמו לקח את ליאונרדו כשרק נולד לאדם שסוחר בתינוקות

קצ'יטו חזר בפרק 38
חח הוא חמודון הילדון הזה

יסניה באמת התחילה לעצבן. ברור שרובן יתנשק גם עם קנדי וגם עם יסי שהרי אתן אותה אחת!!

אבל אין ספק שהבן אדם עיוור

faery18

New member
39-40 צ'מוי מפתח שיחה עם פריקו בתור ליאונרדו!

חח מסכן פריקו איך שנכנס להיסטריה כמובן שבסי המלך ניסה להרגיע
צ'מוי בטוח שזה התאום שהוא מכר לעו"ד שהוא רצח(
)אם רק היה יודע על החילופין..

אינס משתחררת מבית החולים אבל חוששת מצ'מוי. עם כל הסימפטיה לפלומה היא קצת יותר מידי מתערבת
מי אמר שאינס מוכנה לברוח למדינה אחרת ולהתרחק ככה מהילדים שלה? עובדה שהיא סירבה לרעיון כשג'ונתן העלה אותו בפנייה ובצדק.

איזה יופי שחברה של יסי הצליחה להכניס לה קצת שכל לקודקוד בנוגע לרובן! אבל היא ממש קיצונית בקנאה שלה, עד שכבר עמדה לסלוח לו היא עכשיו מקנאה באמא של קוני
אפרופו קוני, גם היא קצת הגזימה עם חוסר הכבוד שהיא הפגינה כלפי רובן. מסכן רובן תמיד מוכה בדרך כזו או אחרת
אגב טרמי קרע אותי איך שלא קלט שיסי לא באמת שמה עליו אלא שהיא נישקה אותו רק כדי להקניט את רובן
"אני מצטער אבל ליבי שייך לאחרת" ויסי זורמת איתו "אני אלך לבכות בצד" חחחXD

ולגבי פרננדה, הדמות שלה צריכה להשתחרר קצת ואני מדברת גם על הפוקר פייס הרציני שלא משתנה, גם על התסרוקת המשעממת שלא משנים לה אף פעם, הדמות שלה במילה של כבוד הייתה יותר מעניינת אבל אני מקווה שבקרוב זה ישתנה והיא תתחיל להבין שפריקו לא עשה לה ולמשפחה שלה שום דבר רע אלא להיפך!

faery18

New member
2 תמונות מהפרקים

מסיבה לכבוד השיחרור של אינס מבית החולים+פריקו וצ'מוי נפגשים

Don Nirtin

New member
אני לא רואה את זה ככה

פרננדה היא דמות מורכבת מאוד. תדמייני לך - פתאום יום אחד ובהיר את מגלה שכל התכנית שלך מתמוטטת כמו מגדל של קלפים (מה שקורה עכשיו בפרקים, אגב) ופתאום אתה רואה שכל האידיאולוגיה שלך השתנה. שכל הרעיון שלך השתנה, ושבכלל מה שחשבת לא באמת כזה מה שחשבת.
&nbsp
פלומה? אין לה בעיות מיוחדות בכלל. ב40 פרקים היא הייתה רגועה, חמודה, תומכת באינס (ותיכף תראי למה ההתערבות הזו שלה חשובה ורלוונטית. בנו את זה ממש יפה), יש לה ילד שלא עושה לה בעיות ונעלם כשלא צריך אותו, והיא לוחמנית מול אביה. זהו בדיוק. זה ההבדל בין השתיים בהגדרת דמויות עגולות ושטוחות. די ברור מי העגולה ומי השטוחה.
&nbsp
עוד דבר שרציתי לציין אבל זה יהיה אחרי שתראי את 47-8. על זה נדבר עוד.
&nbsp
ובכלל,
אני ממש נהנה מהדמות של פרננדה. כן, משעממת עם הופעה חזותית, אבל איזה משחק! איזה פוקר פייס! איזה מורכבות! אדיר!
&nbsp
....... וזהו.

faery18

New member
התכנית של פרננדה תתמוטט? לא יודעת לזה עוד לא הגעתי

אני מבינה את הדמות שסובלת והיא לא באמת רעה אלא פשוט פגועה ואכולת טינה. פשוט בהשוואה לדמות שהייתה לה במילה של כבוד הדמות הזו מעט עצית וטיפה משעממת, אני רוצה כבר לראות סיפור אהבה כנה ואמיתי בינה לבין פריקו המתוק
מבחינת משחק קימברלי משחק מצויין על זה אין מחלוקת! זו פשוט הדמות שדורכת במקום כרגע.
&nbsp
פלומה היא מותק זו בעצם פעם ראשונה שיש לי הערה כלפייה חח
פשוט שהיא לא אחת מהילדים של אינס כך שאין לה בעיה להציע שהיא תיסע רחוק עם ג'ונתן למדינה אחרת גם אם הכוונות שלה טובות. היא לא מנסה להכנס לנעליים של הילדים שלה או לשלה. למה הם צריכים לגור במדינות שונות רק בגלל צ'מוי? שעם כמה שהוא קרימינלי הוא מוזמן להגלות את עצמו

Don Nirtin

New member
הדמות שלה מתקדמת.

את מוזמנת להתקדם ולראות איך זה קורה.

למעלה