קבוצות צפייה ארגנטינה

snirf

Active member
קבוצות צפייה ארגנטינה

מידי סופ"ש ייפתח שרשור מרוכז לטלנובלות הארגנטינאיות בהן אנו צופים במסגרת קבוצות צפייה

לה לאונה
לחנך את נינה

צפייה מהנה

כל התגובות-כאן!

keren dvir

New member
ni una menos

סופסוף אאוחניה מגלה לרודריגו שהיא בהיריון ושבעבר היא עשתה הפלה, לא הבנתי למה הוא לא יצא עליה על כך שהיא לא סיפרה לו בזמנו שהיא בהריון ולא על זה שעשתה הפלה. וגם הוא גילה שהיא זאת ששלחה לו את המיילים.

איך פרנקו חנק את קלאוס בכרית אבל כמובן לא הרג אותו.קלאוס מתאושש אבל ממשיך להעמיד פנים שמצבו רע. ופרנקו מספר לגולי את את האמת, מתי הוא יספר את האמת למריה???
. גם פרנקו מספר לג'ולי ולאלכס את האמת עליו. פרנקו רואה בעיניים רק את הנקמה שלו ,איך הוא הביא למריה את מכתב עם מועד המכרז על המפעל. אבריל מספרת לבריאן את האמת
מצוין שבריאן ידבר עם פרנקו ויבהרו את העניינים אחרי שהוא יודע את האמת.

איזה מפגש, פרנקו, גבריאל ומריה, מה בדיוק מריה באה לעשות בבית של משפחת מילר? סופסוף קצת פרנקוריה
(francoria - פרנקו ומריה), איך פרנקו דחף את מריה למשרד ואז הם התנשקו וחסינטו המעצבן הפריע להם באמצע
.

קוקו הדביל מנסה לרקוד על שתי חתונות
, מצד אחד אומר לאסטלה שהוא אוהב אותה ורוצה ילד איתה ושנייה אחרי זה אומר לבטי שהוא אוהב אותה ושאמר לאסטלה שמה שהיה בינהים היה טירוף.

צ'ארלי ואסטלה איכסה
. מה הקטע?? נכון אסטלה רוצה להיות אימא אבל למה על הידיד הגיי.

גבריאל תפס את נורית על חם עם הדרכון המזויף, ימיה ספורים. במיוחד אחרי השיחה והרמיזות של קלאוס לגבריאל לגבי מה הוא רוצה שגבריאל יעשה איתה. במשך לכך, התחושה שלי הייתה נכונה ומדוייקת, גבריאל החולה נפש שוב עם הדם ואחר כך אונס וגם רוצח את נורית
, מסכנה אבל צפוי
, חבל שהיא לא ברחה בזמן. ועוד עכשיו הוא בא למריה במפעל, רק חסר שיעשה לה גם משהו ויפגע בה. וגם ממשיך בסירוב שלו לתת גט לפיה, יש לי תחושה שהיא הבאה בתור.

snirf

Active member
נינה גרועה בשפת הסימנים

קורעת אותי כל פעם מחדש שהיא מדברת בטלפון ומישהו מולה(במקרה של השבוע-אבא שלה) מנסה להסביר לה בשפת הסימנים מה להגיד, והיא כולה מסתבכת ואומרת דברים קורעים

שמתם לב שכולם בנובלה משתמשים בפלאפון-צעצוע?

איזה מותח ומפתיע זה היה שמארה התקשרה מהכלא לחברה שלה ומולה הייתה נינה, והיא לא הבינה כלום
בסוף גם נינה וגם סוסנה שיגעו אותה
ואיזה מן כלא הזוי זה...יש להם שם אינטרנט והם יכולים להחזיק טאבלט

מצ'ה מהמרת על סוסים ומאבדת את הכסף
ואיך היא אמרה שאמרגנית צריך לדעת שפות, מתמטיקה וכו'...
והייתה יציאה לפלומו על מהי המשמעות המתמטית של אישה, והכליל מושגים כמו פרבולה וזה חח מעניין לקרוא את הציטוט המדוייק

היה דפוק שמנואל כמעט תפס את אנטוניו עם אישתו, אבל מסיבה לא-ברורה לא נכנס לגמריי לחדר...זה היה לא הגיוני.
והרגע המצופה בין אנטוניו לרנסו הגיע! וזה היה הרבה פחות דרמתי מהמצופה...

keren dvir

New member
סופסוף רנסו מגלה את האמת לגבי הספר

איך חברי הלהקה גילו שמצ'ה הימרה את הכסף של המופע ובסוף היא נאלצה לשלם להם. מ'צה מתפטרת מתפקיד האמרגנית של אל ביצו אומנם זה חלף מהר ואל ביצו ביקש ממנה לחזור לתפקיד.

איך מארה התקשרה לסופיה בדיוק כשנינה וסוזנה היו מולה
והן המציאו לה שזה חטיפה וירטואלית
. ואל ביצו שמע את נינה מדברת עם רנסו בפלאפון.

שביתת הרעב של מארה בכלא חח וגם פטרסיו טס לספרד אליה האם הוא יספר לה את האמת?. ואיך מארה לקחה את כרטיס הזיכרון מהמצלמה של פטריסיו ואח"כ בטאבלט שלחה תמונות לאנטוניו.

מנואל כמעט תופס על חם את אנטוניו ואנדראה אבל לא, ודווקא תופס על חם את נינה ורנסו מתנשקים
. ואנטוניו רואה את נינה ורנסו ביחד וחושד שקורה ביניהם משהו. אנטוניו ממשיך לחשוד שיש משהו בין רנסו למארה ואיך הוא שלח את סופיה לרגל. איך אנטוניו תפס את נינה ורנסו ושוב שאל מה קורה ביניהם.

רנסו ראה את הציור בעותק המקורי של הספר נשמה חופשית, שזה אותו ציור שהוא צייר לפני שראה אותו. רנסו מגלה את האמת על הספר
, שהוא כתב אותו ולא אנטוניו ולבסוף הוא מחליט לעזוב.

נינה שמה לב שחוסה ומנואל מסתירים ממנה משהו, אבל הם לא אומרים לה כלום.

השיר שנינה כתבה
.

annaush12

New member
באסה שטלפה חסמו לצפייה את ללאונה ולחנך את נינה

שאר הסדרות פתוחות לצפיה
בלה לאונה הגעתי לפרק 33.

keren dvir

New member
ברוכה השבה

אכן מעצבן שטלפה חסמו ביוטיוב את הפרקים של לה לאונה ולחנך את נינה.
בכל מקרה את מוזמנת להגיב על הפרקים בקצב הצפייה שלך

annaush12

New member
תודה :)

אני לא צופה כרגע
אני אוהבת את איכות הצפייה של טלפה... בשאר האופציות האיכות מזעזעת

למעלה