סיכום שבועי

סיכום שבועי

*כבר חודש שלא נפתח אז החלטתי לפתוח בעצמי

דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
דבר הזוי שקרה השבוע:
*מוסיפה משהו חדש*
דבר מעצבן שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
משקה השבוע:
ציטוט השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:

עונה

דבר טוב שקרה השבוע: עוזרת לענבל לתרגם פרקים של משחק החיים לספרדית וזה מחזק לי את השפה, אלחנדרה בארוס חוזרת לככב בסדרה מאז לילות מריאנה.
דבר רע שקרה השבוע: האסון שקרה במקסיקו שהיו נפגעים והבנתי גם הרוגים בoaxana לא הבנתי רק מה בדיוק קרה
דבר הזוי שקרה השבוע: הפריע לי המשחק ברק אלוהים סולח משום מה
*מוסיפה משהו חדש*
דבר מעצבן שקרה השבוע: נהייתי מצוננת ולא הפסקתי להתעטש. הפרוטקציות של משפחת רפאלי בטלנובלה פולו מן. ויוה שכחו לציין את ימי ההולדת של אריק אליאס ודנה פאולה.
טלנובלת השבוע: רק אלוהים סולח ומתחת לשמים
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע: סרחיו גוירי, אלחנדרה גרסיה, מריה אליסה קמרגו.
קניית השבוע:
מאכל השבוע: קציצות עם פירה
משקה השבוע: שייק וניל עם עוגיות
ציטוט השבוע:
שיר השבוע: שיר של קיקה אדגר מהאלבום החדש שלה Nuevas canciones
תמונה:

evglev1

Well-known member
מנהל
אתן מתרגמות את משחק החיים הישראלית לספרדית?

faery18

New member
מגניב לכן בהצלחה בתרגום

איזה אסון קרה במקסיקו?
תרגישי טוב!
מאיפה הארנב?

faery18

New member
זה ז'וז'ה?

כנראה באמת לא ראיתי אותו הרבה זמן חח
משום מה הארנב הזה היה נראה לי בהיר יותר.

זה כנראה בגלל איכות התמונה

לא זוכרת מאיזה טלפון צולם אבל לא אותו טלפון שצולם בתמונה הזאת.

evglev1

Well-known member
מנהל
מסכם

דבר טוב שקרה השבוע: פרישת בריטניה מהאיחוד האירופי, אולי זה לרעתינו, אבל שמח על ניצחון הימין ה"קיצוני" בבריטניה. ושהיועץ של טראמפ הבטיח לנו שהסיוע בעידן טראמפ בטוח לא יהיה קטן יותר ממה שאובאמה מציע.

דבר רע שקרה השבוע: הייתי בים ומשהו עקץ אותי בבית השחי, לא יודע אם זאת מדוזה, זה שטחי מדי בשביל זה, וגם מדוזה במקום כזה ומאז לא ראיתי אותה, אבל הייתה איזה עקיצה של משהו לא נעים כמו סירפד.

דבר הזוי שקרה השבוע: שליברמן הצטרף לביבי והגן על המח"ט שהעיד נגד אזריה.

דבר מעצבן שקרה השבוע: שלפי הסקרים של ערוץ 22 רוב הישראלים היו מצביעים להילארי קלינטון למרות שהרוב חושבים שטרמפ עדיף לישראל.

טלנובלת השבוע: תשוקה וכוח, לכל הרוחות, רק אלוהים סולח, בלב הסערה, איפט, קוזיי גוניי.

תכנית השבוע: קללת אדריאנוס.

שחקן/ית השבוע: פרננדו קלונגה, מישל רנו, אלטאיר חוראבו, סוסנה גוסלס, מרלן פאבלה, חוסה פבלו מינור, חורחה סלינס, חאומה מתאו, דנילו קררה, אלחנדרו נונס, ססר אבורה, דניאלה רומו, ויליאם לוי, חימנה נאברטה, נורה סלינס, מנואל אוחדה, איוון סנצ'ס, קים סל גי, פק בו יונג, ג'ו ג'ונג סוק, אים ג'ו היוואן, סרחיו גווירי, פרננדינו וולנסיה, סבינה מוסייר, אירן קסטיז'ו, דניז צ'אקיר, מאהיר גונשיראיי, מליקה גונר, קיבאנץ' טטליטו, בוהרה גולסוי, אויקו קארייל, מוסטפה אבקיראן, סמרה דינצ'ר, זרין טקינדור, ריזה קוג'אולו, צ'אהדאש אונור אוזטורק, האזר ארגוצ'לו.

קניית השבוע: אין.

מאכל השבוע: ביסטרוגן, דגים מטוגנים, מרק עוף.

משקה השבוע: מיץ תפוזים.

ציטוט השבוע: אין.

שיר השבוע: השיר של מגדלה וולנטין בבלב הסערה.

faery18

New member
גם בנט הגן על המח"ט שהעיד נגד החייל ממש ביזיון

לא ייאמן שהפסטיבל הזה עוד נמשך אז במקום לשתוק שזה המעט שפוליטיקאים הכושלים שלנו יכולים לעשות בנידון, הם נותנים המשך לגיטימציה למשפט האבסורדי הזה שמשום מה עדיין מתנהל

faery18

New member
מסכמשת!

רנת זה בסדר גמור שפתחת בעיקרון אני פותחת אחת לשבועיים אבל לאחרונה באמת לא הספקתי ככה שבמקרים שלא יוצא לי לפתוח את בהחלט מוזמנת לפתוח גם את הסכמ"ש וכל אחד אחר שעוד ירצה

דבר טוב שקרה השבוע: אירועים משפחתיים, הסמארטפון שלי חזר מתיקון, מדליות לישראל באליפות אירופה בהתעמלות אומנותית, האיחוד האירופי מתחיל להתפרק עם פרישתה של בריטניה

דבר רע שקרה השבוע: פיגוע הדריסה שהיה אתמול - מזל שיש רק שני פצועים קל. ובכלל החולשה שאנחנו מפגינים בגזרה המדינית והביטחונית כולל ההסכם המיותר עם טורקיה שצפוי להחתם בשבוע הבא לפי מה שהבנתי. בגיזרה הביטחונית נראה שהפסקנו לפוצץ מנהרות והשלמנו עם קיומן, ליברמן פשוט ליצן כל מה שאמר עושה ההיפך, גם בנט לא משהו בקיצור לא בוחרת באפחד וזהו

דבר הזוי שקרה השבוע: עדיין לא סיימתי את אימפריה ותשוקה וכח עדיין בהמתנה

דבר מעצבן שקרה השבוע: כרגיל כשמגיע הקיץ הג'וקים המגעילים והדוחים מתעוררים לחיים בעע

טלנובלת השבוע: רק אלוהים סולח המדהימהה

תכנית השבוע: --

שחקנ/ית השבוע: כל השחקנים מרק אלוהים סולח המדהימהה חח

קניית השבוע: --

מאכל השבוע: דג מושט

משקה השבוע: אייס קפה

ציטוט השבוע: --

שיר השבוע: שיר הפתיח של רק אלוהים סולח

תמונה:

elall

Member
מנהל
מסכמת

דבר טוב שקרה השבוע: סוף סוף תקנו לי מזגן
דבר רע שקרה השבוע: הייתי קצת חולה
דבר הזוי שקרה השבוע: -
דבר מעצבן שקרה השבוע: מעבדת תיקונים של טלפון כבר חודש מחזיקים אצלם מכשיר שלי...
טלנובלת השבוע: לא ראיתי כלום....
תכנית השבוע: -
שחקנ/ית השבוע: -
קניית השבוע: שמלה
מאכל השבוע: -
משקה השבוע: אייס קפה
ציטוט השבוע: -
שיר השבוע:
תמונה

למעלה