גבריאל פוראס וסקרלט אורטיז יהיו הרעים בטלנובלה La Fan

גבריאל פוראס וסקרלט אורטיז יהיו הרעים בטלנובלה La Fan

בכיכובה של אנחליקה ואלה(כוכבת יפה היא לא)

עדיין לא ידוע מי יהיה השחקן הראשי

elall

Member
מנהל
התחילו כבר לצלם ויש גם ראשי כבר

כבר התחילו צילומים ובהרבה מקומות כותבים שהראשי לצידה הוא שחקן קולומביאני חואן פבלו אספינוסה (שיחק בתפקיד הראשי ב"המזכיר").

elall

Member
מנהל
לא ראיתי את "המזכיר" אבל ראיתי טיפה פרומואים

והוא באמת נראה חמוד כזה, מה שכן, בחיים לא הייתי מזהה אותו עם התספורת הקצרה הזאת. אתמול ראיתי תמונות מהצילומים ובתמונה ששמתי הוא בכלל נראה כמו דויד זפדה וקראתי את השם ולא קשרתי שזה הוא. רק היום החלטתי לבדוק מי זה חואן פבלו אספינוסה וגיליתי שזה הראשי של "המזכיר".

לא ראיתי דימיון לדויד זפדה

והוא גם יותר חתיך ממנו. מעניין אם זה יגיע לפה. בזמנו שראיתי פרקים ראשונים של המזכיר קיוויתי שויוה ירכשו אותה בגללו. נראה איך הוא כרציני כי בהמזכיר היה קומי.

elall

Member
מנהל
הוא לא באמת דומה לזפדה

אבל בתמונה מהצילומים עם אנחליקה עם משקפי שמש הוא מזכיר את זפדה. זאת התמונה הראשונה שראיתי אתמול.
זאת קומדיה דרך אגב, אז גם פה הוא כנראה יהיה דמות קומית. אבל לפחות עם זה יש תקווה שזה יגיע, נראה שויוה לא כל כךפוסלים קומדיות של טלמונדו.

הוא באמת לרגע מזכיר אותו

עם הלוק שלו כאלונסו מאשת הברזל
&nbsp
אולי טלקומדיה אבל לא נראה לי שהוא יהיה מצחיק כמו שהיה בהמזכיר ששם הזום היה עליו. פשוט במזכיר הוא היה שלומיאלי כזה ותמים אבל מקווה שיביאו את לה פאן. יש כבר שתי טלקומדיות בטלמונדו ואם שואלים אותי מעדיפה לוותר על הטלנובלה של מריצה רודריגז עם כל חיבתי אליה.
&nbsp

למעלה