בתנור עם תפו"א

faery18

New member
עלה ל-4

יש וידאו שיצא שרואים איך שני המחבלים יורים באזרחים מטווח אפס ומוודאים הריגה מזעזע ממש:( זה מה שהערבים יודעים לעשות בחג שלהם פשוט חיות.

evglev1

Well-known member
מנהל
מעניין אם הזבלים האלה הספיקו לאכול לפני שיצאו לרצוח

כי הרי יש להם חודש שלם של יום כיפורים, זה החג שלהם, כאילו אלוהים יכולים לסלוח על זוועות שהם עושים בשמו, אבל בגלל שאי אפשר לא לאכול חודש, אז הם אוכלים בלילה באותו חודש. אז לפי היעילות שלהם לא נראה שהם יצאו על קיבה ריקה וגם שמענו על הפיגוע הרבה אחרי שהחשיך. לא יודע מאיזה שעה מותר להם לאכול. מצד שני מי אמר שכל המחבלים דתיים, הרי גם הפת"ח עושה פיגועים טוב מאוד ועוד לא ידוע איזה מארגוני הטרור הרבים ביצע את הפיגוע הפעם.

faery18

New member
הספיקו..

הבנתי שהם הזמינו גם שתייה וגם קינוח, קור הרוח והחולי שלהם פשוט לא נתפסים.
&nbsp
למרות שיש בתקשורת מי שמנסה לסלף, הפיגוע הוא של חמאס - יטא וחברון ידועים כמעוזי החמאס כפרים שיש להם קשרים הדוקים עם החמאס והחמאס גם הודה בזה שאילה פעילים שלו ואפילו איים שזו רק ההפתעה הראשונה בחודש הרמדאן.
&nbsp
בינתיים ליברמן לא עושה יותר מידי, הכיתור של הכפר וההחלטה שלא להחזיר גופות מחבלים זו התחלה טובה אבל אני רוצה לראות איך הוא מקיים את ההבטחה שלו לפגוע בכתובת - בעזה שמשם כל ההוראות יוצאות.
&nbsp
אני לא אומרת שכבר יחסל את ראשי חמאס ואת הנייה(כמו שהוא בעצמו הבטיח)אבל כן מצופה ממנו לקיים את הבטחותיו ולהגיב נגד המתכננים מעזה. אחרת מבחינתי גם במבחן הזה הוא כשל ובעצם לא שווה להצביע לו.
&nbsp
נראה כמה זמן יחזיקו הצעדים שננקטו ומה עוד יעשו.

evglev1

Well-known member
מנהל
אני עובד בדלית אל כרמל והמנקה הדרוזית

אמרה שלדעתה המחבלים האלה הם לא בני אדם, מחמם לשמוע את הלב לאור הפרקליטות הצבאית היהודית שעובדת שעות נוספות כדי להרשיע את אליאור אזריה ואפילו יהודה גליק שמחליף את בוגי סמרטוטון ונאבק על הזכות של היהודים לעלות להר הביתה, חושב שזה נורא להרוג מחבל פצוע ששוכב על הרצפה. ואז עוד בלי לדבר על המלון חמישה כוכבים שהמחבלים האלה יקבלו בכלא אם ייתפסו ויעצרו.

faery18

New member
יהודה גליק הזוי, טוב שהוא רק ח"כ חדש בלי שום סמכויות/השפעה

ממשית.

אני עם הארנבון נבנב והשרקנית שירקי של אחד הדיירים בהוסטל

בזכותם אני התחלתי לבוא אליו לחדר ולהתיידד איתם.

נתקלתי היום בחתולה באמצע הרחוב

היא ייללה ולא נתנה לי ללכת. נשבר לי הלב כשהשארתי אותה לבד לאחר שכלב נבח עליה. לצערי לא יכלתי לעשות למענה כלום כי מיהרתי לאוטובוס.

למעלה