מי זה מי

faery18

New member
עד 24 - טניה ואאוחניו

איזה זוג חמוד! אז עכשיו גם טניה היא חלק מבית הספר לשפות ואומנויות! שם היא מכירה את אאוחניו שעוזר לה להבין את המקום ועל הדרך גם לוקח אותה לארוחה. רואים שכבר במבט הראשון היא מצאה חן בעיניו וטניה גם היא לא נראית אדישה כלפיו. רק שאין לה מושג שאבא שלו זה אותו זקן חרמן עלוקתי שנדבק אלייה במסווה של "סנדק" או משהו בסגנון
שלא לדבר על אאוחניו שבכלל יפול מהכיסא שיגלה שטניה היא אותה "בת הידיד" של אבא שלו שהוא מסתיר מפני משפחתו! בכל אופן אני ממש אוהבת את טניה ואאוחניו כזוג
סופסוף אאוחניו הפסיק לתפקד רק על תקן העציץ
וטניה מה יש לומר..כמו שאיסבלה קסטיז'ו העידה על דמותה - היא ממש מביאה איתה אור לטלנובלה אבל לא רק הדמות אלא בעיקר השחקנית המתוקה

ונעבור לליאונרדו שעוד רגע עומד לעשות את טעות חייו ולהינשא לקוקו
מקווה שהתכניות של פריקו ובסיליו לנסיגתה של קוקו מהרעיון ישאו פרי, מקווה מאוד בשביל שניהם - גם בשביל ליאונרדו וגם בשביל פריקו שבעצם הוא יהיה בעלה באופן רשמי ברגע שליאונרדו יינשא בשמו חח
היה גדול איך שבסי הגאון "קרא לה בכף היד" והכניס לה חתול שחור לחדר
"אני רואה פה שקר! את תחטפי את אחת מעשר המכות יהיה לך דבר!"
היה מעניין איך שרגע לפני החתונה ליאונרדו מצא את הצמיד שככל הנראה רצה להעניק לפרננדה אבל מאחר ואיבד את זיכרונו הוא בטוח שהצמיד נקנה עבור אינס שחגגה יומולדת ביום התאונה הגורלי. אבל עכשיו שהוא יודע שהוא שווה איזה ארבעים אלף דולר זה די יראה לו מוזר - מעניין איך זה יתפתח

בינתיים פריקו הספיק שוב לסרב להתחתן עם פרננדה כשהיא ביקשה ממנו, חח כמובן שבלית ברירה כי אם הוא יתחתן איתה ייצא שבעצם ליאונרדו התחתן איתה ואז הוא בעצם יקלקל לעצמו
המסכן כבר הספיק לחטוף כיפכוף מפרננדה כתגובה חח רק שמבחינת פרננדה מדובר על האצת תכנית הנקמה אם כי אי אפשר להכחיש שכן יש בה רגש כלפיו גם אם היא כרגע מנסה להתכחש אליו לאור מצבו של אחיה

איזה חמוד פריקו אהבתי איך שהוא דאג לאחיה של פרננדה, אם רק היה לו מושג שפרננדה אחותו... ואם לפרננדה רק היה מושג ש"ליאונרדו" הנוכחי הציע לשחרר אותו ובאמת דואג לו ולא הוא זה ששלח אותו לכלא.. אם ואם.. חח מעניין איך הכל יתפתח.

וניר צדקת! קוני גם כן מאוהבת ברובן! איזה קטע.. מסכנה ועוד צריכה לראות אותו מרייר כל הזמן על יסניה(אגב היו צריכים לתרגם ג'סניה!
הקיצור שכתוב זה יסי וזה נראה מוזר חח כי זה נשמע כמו ג'סי..).

ועוד לגבי רובן הייתי בטוחהה שהאדם הראשון שטניה תפגוש כשהיא נכנסה לבית ספר יהיה הוא
עדיין מחכה למפגש שלהם

ומי השתחרר מהכלא
צ'מוי
למרבה צערה של אינס
הכלל בגלל איגנסיו הזה כמה רוע הוא מפיץ מסביבו

Don Nirtin

New member
יופי של סיכום

איסבלה קסטיז'ו הזו ממש חמודה ומתוקה. אהבתי את הצחוקים שלה עם אאוחניו.
&nbsp
ברור שצדקתי...... שנים של טלנובלות לימדו אותי שאם דמות כלשהי מסתכלת על דמות אחרת במבט מהוסס- הוא מאוהב בו

&nbsp
ו...... איכס צ'מוי

faery18

New member
תודה:) אמרתי לך שאיסבלה קסטיז'ו מקסימה

לא סתם חיכיתי שתיכנס חח

&nbsp
יפה לך על החוש הטלנובלי לגבי קוני חח שאפו
&nbsp
כאמור גם צ'מוי שיחק במילה של כבוד איזה שונה הוא פה מצחיק אותי איך שהוא לועס את המסטיק ומסרק את הזקן

&nbsp

הידעתם?

לופה מבדרך לאהבה(סופיה רקה) מופיעה פה בתור רנאטה סנדובל הפסיכולוגית.

faery18

New member
אה היא ארגנטינאית? לא ידעתי

האמת אני וניר לא כ"כ מסמפטים את הדמות שלה היא תקועה ומעצבנת חח

&nbsp
יש לה גם דיבור איטי ומעצבן אני לא יודעת אם היא עושה את זה בגלל הדמות של הפסיכולוגית או שזה פשוט הדיבור שלה

Don Nirtin

New member
עד פרק 33

לא אכפת לי שדנה פאולה מופיעה ראשונה אחרי אאוחניו סיז'ר. מבחינתי - הראשית של הסדרה היא דווקא קימברלי דוס ראמוס.
&nbsp
עד שחשבתי שאיגנסיו רע לא מזיק - מסתבר שהוא חוצה את הגבולות בעבור אמו המטומטמת והורג את ארמנדו. כמובן שהוא לא בעצמו הרג, אלא צ'מוי, אבל הרעיון הוא אותו רעיון. אגב, ברצח המגוחך של ארמנדו - ראו אותו חצי עירום על הרצפה אבל לא ראו אף טיפת דם. מגוחך, לא?
&nbsp
קוני החמודה עוזבת את הבית ויש לה סצינות עם איסבלה קסטיז'ו החמודה עוד יותר

&nbsp
היא גם חמודה עוד יותר בסצינת הריקוד עם הדובי (ננו
) ואאוחניו. האבא הדבילי והדוחה של אאוחניו לא קלט שזה הוא כנראה כי הדוב הסתיר אותו אבל חכו שהסיפור הזה יתפוצץ ויתגלה למגדלנה מה בעלה החמוד עשה עם האלפיים דולר שהוא משך.
&nbsp
יסניה - הדמות הזו מעצבנת. אבל ממש. לא ראויה לרובן בכלל. את קוני הייתי נותן לרובן בכיף אם רובן לא היה נראה כמו משה רבנו.
&nbsp
ו.... מישהו שם לב שקצ'יטו הילד נעלם מהפרקים? כבר איזה 15 פרקים שהוא לא מופיע. כנראה הבינו שהילד מיותר ומזכירים אותו רק בשמו

Don Nirtin

New member
הא כן,

הסצינות של פריקו ובסיליו הפכו לעצובות ומדכאות. יוחזר פריקו המשוגע לאלתר!

faery18

New member
נראה לי שהיה לארמנדו כתם של דם בכתף

אבל כן יכלו לדמם אותו קצת יותר חח

אאוחניו וטניה כאלה מתוקים

חוסטינו חי בסרט הוא פשוט מביך שהוא חושב שטניה מסוגלת לפזול לכיוון שלו

למעלה