תשוקה וכח

faery18

New member
תשוקה וכח

מזמן לא נפתח לה שירשור גם היא ללא ספק מספקת את הסחורה
ככל שהפרקים מתקדמים היא הולכת ומשתבחת. אני הגעתי עד כה לפרק 10

תגובות על הפרקים לפה

faery18

New member
עד פרק 10-רחינה ודוד
אלדיו וחוליה

אלדיו ממשיך לשמור על קור רוח ועל התנהגות חמה ואוהבת כלפי חוליה ונראה שהוא ממש לקח ברצינות את ההבטחה שלו לחוליה להשתנות
הם ממש התקרבו לאחרונה
חוליה הסכימה להתמסר אליו וזה אפילו הגיע מיוזמתה! אהבתי את כל הסצנות שלהם
כולל בתצוגת אופנה איך שהוא הצליח להפיל בפח את ארתורו כשגרם לו לשלם סכום שמן במיוחד עבור השימלה שנינה רצתה במכירה הפומבית העיקר שחוליה תראה שבזכות אלדיו ארתורו תרם מלא כסף בערב ההתרמה חח אין גאון

בינתיים גם רחינה ודוד הספיקו להתקרב כששניהם מצאו את עצמם באותו חדר מלון בקרטרו במסגרת פרוייקט הבנייה. חח זה היה משעשע איך ששניהם מצאו את עצמם חצי עירומים אחד מול השנייה ואיך ששניהם נבהלו ולא הבינו מה האחד עושה בחדר של השני
זו כבר ההתקלות השלישית המקרית לחלוטין של של שניהם
דוד הצליח לשכנע את רחינה שזה הגורל שהתעקש להפגיש ביניהם ושהם נועדו להיות יחד
הייתי מוותרת על קטע ההשתכרות של רחינה כי זו רק ההתחלה שלהם והייתי רוצה שכל מה שייאמר בין שניהם יהיה כשהם צלולים שניהם חח אבל לפחות לא הלכו רחוק מידי ודוד לא ניצל את היותה שיכורה אלא כיבד אותה. בכל זאת הם הזוג הראשי הצעיר העניינים איתם צריכים להתקדם לאט יותר מאשר הסטוץ החולף שהיה לו עם דניאלה

מיגל וקונסואלו מתוקיםם חח מגיע לאריק והמאהבת שלו איך שהם נתקעו במחסן בערב התצוגה - בזכות זה קונסואלו יכלה לדגמן במקומה על אפו וחמתו של אריק!
אני לא מבינה למה היא ממשיכה לחיות לצדו שהרי כל פעם הוא משפיל אותה מחדש
מיגל כזה חמוד ותומך והיא פשוט מוותרת על העבודה שלה על מה שהיא אוהבת לעשות בשביל בעל שמשפיל אותה בלי סוף ושולט בה
דבר אחד אני לא מבינה, למה הוא לא עוזב אותה אם הוא כבר לא אוהב אותה וכבר לא נמשך אלייה? לא ברור.

ארתורו מעצבן
דניאלה שואלת אותו למה הוא אדיש כלפי אמא שלה ואם זה בגלל אישה אחרת, ומה הוא עושה בתגובה? מסובב הכל לכיוון של דניאלה ונזכר לחנך אותה כדי שתפסיק להיות מופרעת ובליינית. מעניין למה דווקא עכשיו זה מפריע לו ולא קודם לכן... כמו שהשותף שלו אמר לו - הוא מוציא את התסכול שלו על המשפחה שלו אותו תסכול שנובע מהקנאה שיש לו כלפי אלדיו כשהוא רואה אותו עם חוליה ועוד עכשיו שהקשר שלהם יציב. לפחות הוא התחיל להגן על מיגל ולשמור על כבודו. רק זה יאמר לזכותו

פרנקו הוא הבן של אלדיו
זה לא היה צפוי. נראה שראקל אולמדו משחקת פה דמות לא כזאת תמימה
עצוב העלילה של האמא החולה והילדה הקטנה - שקוף שהיא הולכת למות
בטח בעלה יהיה בסוף עם הבלונדינית הזו-עדיין לא זוכרת את כל השמות

למישהו יש מושג מה המשמעות של הקעקוע של אלדיו
נראה שהוא מסמל משהו בעל חשיבות רבה עבור אלדיו וזה די מסקרן חח

evglev1

Well-known member
מנהל
אכן השחקנית של רמונה בתהום של תשוקה

משחקת פה לראשונה מבחינתי דמות מאוד לא מוסרית ורודפת בצע.

קונסאלו אוהבת את אריק, למרות שאין מה לאהוב בו ואריק סתם הבן של אבא, בטח פוחד לאבד את הירושה ואת המעמד אם יתגרש.

קטע מצחיק, הפעם לא היה לא תירוץ שחשבו שהם זוג, ולא תירוץ של אין מקום במלון, טעות אנוש וסצינה מביכה ומצחיקה.

faery18

New member
כן זו פעם ראשונה שאנחנו רואים אותה כלא טובה

שיחקה גם את הטבחית החמודה מאקאסיה וגם בים של אהבה שיחקה טובה.
האמת בפרקים הראשונים חשבתי שגם פה היא תהיה טובה

faery18

New member
עוד שיר יפה מהנובלה שהתמכרתי אליו

Aleks Syntek El E-mail

Don Nirtin

New member
אני בפרק 13

או 14, לא זוכר

&nbsp
אבל הסדרה מספקת את הסחורה. במיוחד רחינה/דויד ואלדיו כשהוא לא מעצבן.
&nbsp
וכן, פרנקו הוא אבא של פרנקו. לא התבלבלתי במשפט הזה - הרי פרננדו קולונגה גילם את פרנקו סנטורו במחר ולתמיד, אז זה יעני הוא האבא של עצמו
סתם, צוחקים.
&nbsp
כבר כתבתי לגבי רקל אולמדו. וגם זו שמשחקת את הבת שלה מוכרת לך.
&nbsp
ארתורו? מי זה? אני מתעלם מקיומו.

Don Nirtin

New member
בדיוק

שיחקה גם בהחיים שגנבו ממני. שם דווקא גילמה דמות חיובית.

faery18

New member
בתהום גם היה לה תפקיד דומה חח גם שם התייפחה על בנה

וניסתה להתקרב אליו אחרי שנים רבות(גאל/מארק טאצ'ר)בדיוק כמו פה עם פרנקו.

Don Nirtin

New member
עם הבדל אחד -

היא לא ניסתה על הדרך לעשות מעשי רוע יחד עם גבינו מה שהביא אותה למוות היצירתי של גבינו.

evglev1

Well-known member
מנהל
בתהום של תשוקה היא מסרה אותו כדי שיגדל במשפחה עשירה

וגם קיבלה כסף מאשתו של אביו כדי לא לחשוף את אביו הביולוגי, פה נראה שהיא טובה והיא נאלצה להיפרד ממנו כי נכנסה לכלא, עוד לא ברור על מה ואם היא באמת אשמה והיא לא ידעה שאימא שלה בגדה בה ולמעשה מכרה את הנכד.

evglev1

Well-known member
מנהל
כן הוא גדל אצל הכומר שהוא גם הגיס של אביו הביולוגי

אבל נכון הוא לא גדל כעשיר, את כל הכסף היא בעצמה קיבלה מאלפונסינה על שתעזוב אותם. פשוט לגאל היה מזל שאביו תמך בו ובכומר בלי לדעת.

evglev1

Well-known member
מנהל
כן שברתי את הראש מאיפה היא מוכרת לי

אבל בסוף שלשום בדיוק נזכרתי דווקא בדמותה בחיים שגנבו ממני שבקושי זיהיתי את השחקנית כי פה יש לה שיער קצר ובחיים שגנבו ממני היה לה שיער ארוך.

למעלה