שאלות, חדשות, בקשות

elall

Member
מנהל
שאלות, חדשות, בקשות

כל העדכונים ושאלות בנושא טלנובלות לשרשר לכאן
סופ"ש נעים לכולם

elall

Member
מנהל
מזל טוב לנטליה אוריירו שחוגגת היום יום הולדת 39!

elall

Member
מנהל
מזל טוב, חורחה אנריקה אבז'ו התחתן בפעם השניה

בגיל 48 ,"דון ארמנדו" התחתן בשבוע בעבר בפעם השניה

elall

Member
מנהל
חוסה רון כבר בדרך לישראל

אגב, שימו לב יש לו איזשהו קעקוע בעברית על היד.

התחלתי לראות את הסדרה של פרננדו קולונגה ואריק אליאס

Porque el amor manda הגעתי לפרק 6, אהבתי שהייתה סצינה שאריק אליאס אמר שלום בעברית, בכלל ויוה יצאו פארשים שלא רוכשים סדרות בכיכובו שהוא חלק מהעם שלנו אבל מצד שני רוכשים ומממנים למדינת אוייב ששונאת אותנו בעיקר שמקדישה ערוץ שלם לכבודם.
&nbsp
אני שוקלת להכין לה ספיישל מיוחד וכמובן שאני מתכוונת להמשיך לצפות בה למרות הפרקים הרבים.
&nbsp
נ.ב השיר פתיחה מהמם הוספתי גם את הפתיח.

faery18

New member
כן הנובלה הזו היא ללא ספק פיספוס פה

גם אני אהבתי את הפתיח

שתהיה לך צפייה נעימה!

elall

Member
מנהל
ברברה מורי בקרוב תהיה סבתא?!

האקסית של סרחיו מאייר מורי , בנם של ברברה מורי וסרחיו מאייר, בהיריון!
סרחיו התחיל לצאת עם בחורה בת 28 כאשר היה רק בן 17. כאשר מלאו לו 18 שנה (ממש לא מזמן), הם עברו לגור ביחד אך נכון להיום כבר נפרדו. למרות זאת סרחיו מודה כי התינוק שהיא מצפה אכן ממנו, ולמרות הפרידה , הוא ידאג לתינוק.
סרחיו מאייר האב לא ממש מרוצה מהסיפור הזה ומבקש לבצע בדיקת דנ"א לתינוק.
http://www.tvynovelas.com/mx/notici...l?hootPostID=c80bee485db2ef4230f0e86d6cc9f0c9
&nbsp

elall

Member
מנהל
אין שטוחות בגן עדן - טריילר לסדרת המשך

evglev1

Well-known member
מנהל
רעיון נחמד כי באין שטחים בגן עדן הרעים ניצחו

אמנם הרעים הישנים מתו או בכלא, אבל רשעים חדשים תפסו את מקומם. ולסרסורה שהתחילה את כל הסיפור הזה והשחיתה את הראשית ובסוף תקעה לה סכין בגב מאושרת עד הגג עם הכסף והבעל שהיא סרסרה לחברתה.

חשבתי אולי כרמן וז'אלובוס תשחק את הבת של קתרין סצ'קונה ופביאן ריוס, אבל לא נראה שתהיה קפיצת זאת גדולה כזאת.

אנחליקה ואלה חוזרת לטלנובלות

בקרוב אנחליקה ואלה(יפה היא לא) תככב בטלנובלה חדשה של טלמונדו. אנחליקה ואלה תגלם מישהי שהיא מעריצה שחקן מפורסם, היא רוצה אותו. בהתחלה הוא לא שם עליה אך בהמשך הוא לא יכול בלעדייה, הם ביחד ונהיה בלאגן. הטלנובלה תיקרא La fan ותתחיל את צילומיה ביוני.
&nbsp
מה דעתכם? מקורי, לא?

elall

Member
מנהל
הם כבר מיליון שנה מדברים על זה

אפילו צילמו פרומו לפני שנה ועד עכשיו כלום....
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/230/178761299
ולאן הם ידחפו אותה? יש להם עכשיו את "דוניה" בצילומים, אין שטוחות בגן עדן בצילומים, "סילבנה בלי כסף" בצילומים, ומי זה מי לא ממש קרובה לסיום. ויש להם רק שתי משבצות לטלנובלות רגילות. נראה לי יש להם כבר מספיק טלנובלות לשדר השנה, וזה עוד בלי להזכיר את כל הנרקונובלות שיש להם בתכנון.

elall

Member
מנהל
לא נראה לי.... הסיבה למה את "מי זה מי" שלחו קודם

למקסיקו, כי טלמונדו משום מה תקעו לעצמם באמצע את שדרות ברזיל.

elall

Member
מנהל
אבל היא לא הסתיימה בטלמונדו

היא בערך באמצע שם ויש לה עוד זמן עד שהיא תפנה מקום לטלנובלה חדשה (בטלמונדו).
היא הסתיימה במקסיקו , כי שם התחילו לשדר אותה קודם, שזה די מקרה יוצא דופן.

elall

Member
מנהל
פעם שלישית
! דייגו סולדאנו שוב משחק עם ארסלי ארמבולה!

דייגו סולדאנו מצטרף לטלנובלה "לה דוניה" בכיכובה של ארסלי ארמבולה.
הוא כנראה יהיה אביה של דנה פאולה, ז"א האבא השיכור של שלה.
ממש לא מתאים לו! האבא של הבת היה מסכן, שיכור ומוזנח, ממש לא כמו דייגו סולדאנו החסון. בכלל אני חושבת שהיו יכולים כבר לתת לו תפקיד ראשי, נראה לי היה יותר מתאים מצ'וקרו (למרות שאני לא מדמיינת אותו עם דנה פאולה, אבל זה לא שכריסטיאן מאייר וג'נסיס רודריגז נראו טוב ביחד). אני מקווה שישנו לו את הדמות, יעשו ממנו משהו מועיל, לפחות איזשהו רשע טוב ולא סמרטוט שיכור כמו במקור.

למעלה